To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Tabletki dopochwowe a okres

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

m4rusia
Lekarz przepisał mi tabletki dopochwowe. Mam zamiar zacząć je brać od piątku a w poniedziałek - wtorek dostanę okres. Jak to jest? Na czas @ chyba powinnam je odstawić, nie? Najlepiej chyba będzie zacząć je brać dopiero po @ albo na jej czas zrobić przerwę
Meganka.
Wydaje mi się, że lepiej zacząć brać po @. Po co brać jedną tabletke przed, potem np. 5 dni przerwy a potem znowu. Lapiej wstrzymac sie te kilka dni icon_biggrin.gif
miriam b
A jakie masz tabletki???Jeśli lekarz kazał ci zacząć stosować juz teraz..to poprostu w czasie okresu robi się przerwę...ale to zależy od tabletek...czasem rzeczywiście lepije brać po okresie....jeśli już wzięłaś to kontynuuj ...potem zrób pzrerwe....też tak brałam..icon_smile.gif
m4rusia
Przepisał mi gynalgin. Nie muszę raczej spieszyć się z ich braniem bo nie ma jakiejś nagłej potrzeby a w okres i tak ich skuteczność będzie mniejsza, nie?
miriam b
w czasie okresu w ogóle nie ma najmniejszego snesu brać tabletek dopochwowych...icon_smile.gif:)jak to Gynalgin to spokojnie możesz zacząć po okresie:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.