To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie się ubierać ? - ODZIEŻ CIĄŻOWA

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Elwira
Witam,
Jestem tutaj nowa i jeszcze się nie bardzo orientuję, ale nie znalazłam
nic na temat sklepów z odzieżą ciążową. Myślę,że dobrze byłoby stworzyć
"ranking" sklepów dla przyszłyćh mamusiek w poszczególnych miastach.
Jestem z W-wy i z poleceń kloeżanek udałam się do sklepu przy pl.Bankowym, ale po pierwszym kontakcie z koszmarnymi ekspedientkami
szybko się wycofałam. Gdzie można się ciekawie ubrać? Taki ranking
pozwoliłby nam na wybór odpowiednich adresów.
Pozdrowionka
Elwira
Atena
Cześć!
Ja jak byłam w ciąży to ubierałam się w slepie "9 miesięcy" przy Rondzie Wiatraczna.Tam jest naprawdę duży wybór ubrań wszelkiego rodzaju,spodni i cieplych i na upalne dni,sukienek,a nawet ubrań ciążowych zupełnie eleganckich.
Polecam...

kasia z RybkÄ… icon_smile.gif
Ulcia i Julcia
Jak byłam w ciąży też miałam z tym problem
Katrinka
Ja też miałam problem i znalazłam w Pedecie na Woli (przy al.Solidarności) sklep BellaMama. Ubranka OK i ceny przyzwoite.
Poz. icon_rolleyes.gif Kat
Marghe
Zajrzyjcie do Galerii Mokotów - na parterze jest sklep "Pępek Swiata", bardzo ładne rzeczy, ale niestety też bardzo drogie.. ale może coś wyszperacie:-)
M.
Diara
To w Warszawie. A gdzie sklepy w Krakowie???
Ika
Wydaje mi się, że takie wątki powinny się pojawiać na podforum "Ciąża" icon_smile.gif
Ranking jest fajnym pomysłem, pamiętam, że gdy byłam w ciąży, miałam spory problem ze znalezieniem odpowiednich typowo ciążowych ciuchów gdziekolwiek poza koszmarnie drogim Mothercarem icon_sad.gif W efekcie ubierałam się w normalnie, nie-ciążowe ciuchy, tylko obszerniejsze.

Diara, w Krakowie jest (był?) taki sklep na ul. Westerplatte. Tak jakoś blisko, hmm, sex-shopu.... icon_rolleyes.gif Niestety ten sex-shop rzuca się w oczy, obojętnie czy przejeżdżasz przez Westerplatte, czy przechodzisz, a ten sklep ciążowy jest niepozorny. Stąd podaję taki azymut icon_wink.gif
miluczek
Dziewczyny z Torunia albo Bydgoszczy dajcie jakieś adresy sklepów z naszą odzieżą.
ulcik
w Krakowie na Kalwaryjskiej jest sklep z ciuchami dla przyszłych Mam icon_smile.gif


a bielizna na Stradomiu w Paryżance ( bodajże )


ulcik
Adelajda
No potwierdzam,w Krakowie jest sklep na Westerplatte (nie polecam,mały wybór,ceny spore),na Długiej.Najlepszy jest jednak Prenatal na Kalwaryjskiej (na przeciwko Korony,od podwórka).Miła obsługa,wieeeelkie przebieralnie icon_smile.gif i jest w czym wybierać.
Agniecha-Mama Szkrabucha
na Kalwaryjskiej 25 w oficynie teraz jest jeszcze Komis Odziezy Ciazowej, sa tam rzeczy uzywane i nowe w przystepnych cenach!!!
Agniecha-Mama Szkrabucha
Oczywiscie w Krakowie... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.