To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

DLACZEGO JA

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ZALAMANA
DZISIAJ BYLAM U GINEKOLOGA I DOWIEDZIALAM SIE ZE NIE MA SZANS ZEBY W PECHERZYKU POJAWIL SIE ZARODEK!!!!! W PIERWSZYM MOMECIE NIE DOTARLO TO DO MNIE! ALE JAK WYSZLAM Z GABINETU ROZPLAKALAM SIE JAK MALE DZIECKO! JESTEM W 6 TYGODNIU CIAZY WSZYSTKO UKLADALO SIE SUPER AZ DO DZIS! W PONIDZIALEK MAM SIE ZGLOSIC JESZCZE RAZ DO MOJEGO GINEKOLOGA KTORY MA MNIE SKIEROWAC NA ZABIEK! O DZIECKO STARALAM SIE KILKA MIESIECY PAMIETAM TO UCZUCIE JAK ZROBILAM TEST I WYSZEDL POZYTYWNIE NIESAMOWITE! POZNIEJ GRATULACJE RODZINY ITP. A TERAZ SIEDZE SAMA PRZED KOMPEM I PLACZE JAK MALA DZIWWCZYNKA! CZUJE TAKA PUSTKE W SRODKU !NIE POTRAFIE TEGO OPISAC I CALY CZAS ZADAJE SOBIE TO PYTANIE DLACZEGO JA CO TAKIEGO ZROBILAM !TAK PRAGNELAM TEGO MALENSTWA!A TERAZPOZOSTALA ROZPACZ I PUSTKA W SERCU
jaaagoda
tak ci wspolczuje... icon_sad.gif
to samo pytanie stawiam sobie od dwoch miesiecy,dlaczego ja.
niestety tak sie stalo i nic na to nie poradzimy.musisz byc teraz dzielna,czekaja cie ciezkie chwile ale jeszcze wszystko sie ulozy.pisz jak tylko bedzie ci ciezko.trzymaj sie cieplutko przytul.gif
agarad
Jest wiele postów na ten temat,poczytaj np. tu:
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=29...ght=p%EAcherzyk

Moim zdaniem 6 tydzień to jeszcze nie przesądza sprawy, sama miałam podobny przypadek i na kontrolnej wizycie po tygodniu widziałam już bijące serduszko mojej córeczki.
jaaagoda
w 6 tyg przestalo bic serduszko mojemu dziecku...tez bylo duzo watpliwosci.przy tak wczesnej ciazy jest wiele niewiedomych.dlatego kazdy lekarz przed podjeciem decyzji o łyżeczkowaniu,powinien obejrzec dziecko jeszcze raz z innym lekarzem...tak bylo w moim przypadku.
vega77
ZALAMANA wyslalam ci cos na priva
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.