To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kto ze mna pojedzie na Targi Sobotkowe :)??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mama Mojzesza
W sobote w Sobotce icon_wink.gif odbeda sie Targi Sobotkowe:
https://www.sobotka.pl/wydarzenia/index.php...&st=&lm=&idx=15
Chce jechac z Mojzeszem (mysle, ze spodobaja mu sie rycerze i polykacze ognia), moze ktos mialby ochote wybrac sie z nami? (autobusem icon_wink.gif )
skanna
Ja nie pojadę, moja mama robi imieniny, ale chętnie bym obejrzała egzekucję skazańca icon_twisted.gif
mama_dudusia
Aniu,odezwij sie,moze nie w sprawie rycerzy,ale poszukuje cie ostatnio,niestety bezskutecznie!Napisalam na priw ale cos bez odzewu... icon_cry.gif
ewabi
My siÄ™ chyba wybierzemy icon_smile.gif
mama_dudusia
Apropos wycieczek,to ja tez sie wybieram gdzies w weekend,moze ty Aniu,albo ktoras z was ma pozyczyc nosidlo na plecy dla dwulatka???Obiecuje oddac w niedziele!Inaczej nici z wyjazdu...za dlugo 15 kilo w rekach nie poniose icon_confused.gif
użytkownik usunięty
My pojedziemy, ale autem i już nie ma Was, Aniu, gdzie wcisnąć icon_sad.gif Ale może spotkamy się na miejscu? Na którą chcecie tam dotrzeć? Moglibyśmy Ci zabrać jakieś rzeczy.
Mama Mojzesza
Byloby wspaniale gdybysmy mogli spotkac sie na miejscu icon_biggrin.gif ja planuje jechac autobusem w porze spania Mojzesza, czyli okolo 12 - 13, mam nadzieje ze nie przegapie egzekucji skazanca icon_twisted.gif ) ale Mojzesz musi zaliczyc poludniowa drzemke, inaczej bedzie zbyt zmeczony zeby sie nacieszyc atrakcjami. Moj plan zaklada, ze chlopak zasnie gdy autobus ruszy i obudzi sie na miejscu - ta godzinka ma go zregenerowac.
Paulinka dziekuje icon_biggrin.gif ale chce wziac jak najmniej rzeczy.
Dorka
A o której zaczyna się całe widowosko? Może my też przyjedziemy icon_biggrin.gif ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.