To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szczecińskie kangurki z terminem na 11/12.2006

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

z_m
cześć!
Czy są tu jakieś kangurki z terminem na listopad lub grudzień 2006? Może uda nam się zebrać jakąś grupkę? Pozdrawiam cieplutko.
Meganka.
Widzę, że na razie nikt sie nie objawił, więc może dołączysz do tych letnich zaciążonych. Zawsze w grupie raźniej.
meggie
jak to nikt icon_smile.gif ja jestem z terminem na grudzien icon_smile.gif

pozdrawiam icon_biggrin.gif
do.
Ja mam termin na poczatek stycznia ale chetnie sie do Was przylacze.
meggie
Hmmm jak przenoszę to tez bede styczniowa icon_smile.gif Moj termin to 24 grudzien, jak by nie patrzec to wolałabym być na nowy rok w domku z malenstwem, bo nie usmiecha mi sie jechac na porodówke w sylwestra icon_wink.gif zamiast na zabawe.

Pozdrawiam
icon_biggrin.gif
z_m
meggie, dorkam -fajnie was tu widzieć. Już się poddałam, bo myślałam, ze będę sama, a tu 2 kumpelki.
Jak się macie? Ja idę dziś do gina i jak zwykle się stresuję, chociaż czuję że z dzidziakiem wszystko ok.
Pozdrawiam
galopek
Hej! Ja też z terminem na styczeń no ale po przygodach z moją pierwszą córcia spokojnie może być grudzień icon_wink.gif
z_m
Witaj galopek - jak tak dalej pójdzie to może spotkamy się w jakimś większym gronie zimowych kangurów?
Pozdrowionka
galopek
Dziewczyny na jaki szpital się nastawiacie???Macie jakieś aktualne opinie???A może juz wybór lekarza ginekologa wiazał się z konkretnym szpitalem???
z_m
galopek - ja emocjonalnie związana jestem ze szpitalem w policach ( bo tam kiedyś pracowałam i tam też jest mój lekarz) ,ale raczej będę rodzić na pomorzanach. W lipcu ma tam rodzić moja koleżanka ( pracuje w sanepidzie) i zda mi relację czy rzeczywiście warto.
Kieruję się bardziej dobrym oddziałem neonatologii dla bejbisia, a pomorzany i zdroje są pod tym kątem najlepsze.
galopek
No to mnie zaszokowałaś,bo ja myślałam,że dla maluszków najlepiej mają na Unii icon_redface.gif A jako pracownik w Policach co bys powiedziała???Dużo osób chwali sobie tam poród choć połóg juz gorzej.A jak jest z wcześniakami....to mnie najbardziej interesuje????
z_m
galopek - co do Polic - jak zwykle opinie są podzielone, oddział dla dzieci, wiadomo sprzęt podstawowy. Ja rezygnuję ze zwzględu na dojazd - nie chcę żeby mój mąż dojeżdżał ze Szczecina po pracy. Jeśli chodzi o Unię - niestety nie słyszałam dobrych opinii, zresztą nawet lekarze którzy tam pracują i prowadzą niepłodne kobiety zalecają im porody właśnie w Zdrojach - także to daje do zastanowienia.
Takie poplÄ…tane z pomieszanym.
Pozdrowionka
galopek
Ciekawe chyba swojego Gina popytam podczas którejś wizyty.Ja tam rodziłam pierwsze dziecko i Ok.Fakt,że warunki nienajlepsze ale liczyłam sie z dobrą opieką...a tu taki post...zobaczymy co na to mój Gin..hehe
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.