To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dziwne pytanie??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

MiE
Witam, od jakiegos czasu czytam to forum i w koncu postanowilam sie zarejestrowac icon_smile.gif)

Jestem niecale dwa lata po slubie i od 2 m-cy staramy sie o dzidziusia icon_smile.gif

Mam moze nietypowe pytanie, bo znajomi daja nam rady, ale nie wiem z ktorej korzystac choc testujemy kazda, w jakiej pozycji jest najwieksza szansa na zaplodnienie??
użytkownik usunięty
Po pierwsze witaj na forum icon_smile.gif

Dwa miesiące to jeszcze nie tak długo icon_smile.gif Ja wprawdzie nie wiem, jaka pozycja jest najlepsza, ale na pewno dobrze jest wiedzieć dokładnie kiedy masz owulację. Jeśli sama nie umiesz dobrze obserwować organizmu, to może warto kupić testy owulacyjne.

Pozdrawiam i życzę upragnionej kreseczki na teście ciążowym icon_smile.gif
*Coco
witaj M&B icon_smile.gif jest wiele porad dotyczących tego jak zajść w ciążę i w każdej z takich publikacji jest bardzo ważna rada: spontaniczność jest the best icon_smile.gif więc może na razie po prostu się wyluzujcie. dwa miechy to naprawdę krótko, a poza tym- czyż starania też nie są przyjemne? icon_wink.gif a jeśli uznasz że jednak chcesz się postarać o dzidziusia 'profesjonalnie', to zajrzyj do starających się. tam napewno znajdziesz dobre rady. owocnych starań icon_smile.gif
MiE
dziekuje ze ktos odpisal i za powitanie icon_wink.gif)

wiem ze dwa miesiace to krotko ale od czegos trzeba zaczac hihi icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.