To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jakie testy?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kasiunia_1984
Witajcie, dzisiaj 25 dzien cylku, i zrobilam sobie test Qick Vue, pokazala sie 1 kreska, i wszystko wskazuje na to ze nie jestem w ciazy, a przeciez wspolzylam w dni plonde, 2 dni przed owulacja i po, a mialam z wtorku na srode, 7/8 czerwca, i tak mysle czy naprawde, ten test potwierdzil brak ciazy? Wiem łudze sie cholernie ale poprostu juz nie moge icon_sad.gif nie wiem co myslec. Piersi mnie bola, tak jak przed okresem icon_sad.gif a mam dostac 22 czerwca jak dostane icon_sad.gif nie chce @ chce dzidziusia?!
Sun
Może być za wcześnie na test. Zrób w dzień oczekiwanej miesiączki, chyba że wcześniej dostaniesz, czego nie życzę! icon_smile.gif
Ewela82
Witaj:)

Ja równiez staram się z mężem o dzidziusia i 25 czerwca mam dostać miesiączke!!! Mamnadzieje,ze wredna nie przyjdzie, bo cos mnie piersi pobolewają i sutki, a tempka utrzymuje sie na 37 st. C...Ale wydaje mi sie,ze to za wczesnie na objawy i testowania!

Tak samo myśle,ze za wczesnie testowałaś.Musisz sie tak jak ja uzbroic w cierpliwość:)) Zrob test w dniu spodziewanej @....

Co to testów to słyszałam,ze dobry jest własnie QIUCK VIEW.....

Ale mi Pani w aptece powiedziala kiedys,ze "najfajniejsze" sa PRE TEST.....

Życze cierpliwości i II kreseczek!!!

Trzymaj się! Pozdrowionka icon_smile.gif
Kasiunia_1984
Witajcie ! Stalo sie to czego sie spodziewalam. Dostalam @ i jest mi cholernie smutno dlaczego?! Hm...troche dziwny ten okres bo to sluz z lekka domieszka krwi ale brzuch mnie boli tak jak przed okresem. Trafilo mnie, a myslalam ze jestem w ciazy. Nie dosc ze cyklle mam reguralne, i "przytulamy sie" w dni plodne i w czasie owulacji to ku.... w ciaze nie4 zachodze, a moj gin twierdzi ze wszystko jest ok. Mam dziwne obawy, a moze mi cos zaszkodzilo, cos sie przesunelo "tam" po lyzeczkowaniu jak mialam, nie wiem kur... nie wiem, moze to kara od Boga. Jest mi smutno. Pozdrawiam Was kobietki i 3majcie sie zdrowo.
Sun
CYTAT(Kasiunia_1984)
Witajcie ! Stalo sie to czego sie spodziewalam. Dostalam @ i jest mi cholernie smutno dlaczego?! Hm...troche dziwny ten okres bo to sluz z lekka domieszka krwi ale brzuch mnie boli tak jak przed okresem. Trafilo mnie, a myslalam ze jestem w ciazy. Nie dosc ze cyklle mam reguralne, i "przytulamy sie" w dni plodne i w czasie owulacji to ku.... w ciaze nie4 zachodze, a moj gin twierdzi ze wszystko jest ok. Mam dziwne obawy, a moze mi cos zaszkodzilo, cos sie przesunelo "tam" po lyzeczkowaniu jak mialam, nie wiem kur... nie wiem, moze to kara od Boga. Jest mi smutno. Pozdrawiam Was kobietki i 3majcie sie zdrowo.


icon_cry.gif No, nie martw się. Twój dzień jeszcze nadejdzie. Mam nadzieję, że wkrótce...
Ewela82
Do mnie dzisiaj wredna tez przyszła:(( i to 3 dni wcześniej, pewnie przez te upały, bo mialam dostać też 25 czerwca;) a tez myslałam,ze moze się uda w tym cyklu, bo piersi mi urosły jak nigdy dotąd, no i tempka na wysokim poziomie..ehhh

Trudno....co nam pisane, będzie nam dane!!!!!

Moze w tym cyklu nams ię uda;) Oby!!!!!! Trzymam kciukasy! icon_biggrin.gif
Ewela82
Kasiula 1984 Pozwolę sobie jeszcze na skromny komentarz...icon_smile.gif)

Sądząc po Twoim nicku masz 22 latka, jestes więc w taki wieku,ze nie musisz sie jeszce martwić tym,ze nie zachodzisz w ciąże....Ja w sumie jestem tylko 2 lata starsza od Ciebie heheh, ale jeszcze sie nie załamuję!!!

A jeżeli chodzi o łyżeczkowanie to jak wszystko było przeprowadzone OK i lekarz mowi,ze wszystko OK to postaraj sie nie martwić...albo jak Cie to trapi to powiedz o tym lekarzowi,jezeli to nie on robił zabieg!!!

Ale mnostwo jest takich sytuacji, nawet po poronieniu robi sie lyżeczkę i kobiety rodzą potem dzieci bez problemu!!!

Powodzenia!
BATTMANNKA
dZIEWCZYNY A MOŻE WARTO BYŁOBY ZROBIĆ JESZCZE JEDEN TEŚCIK MIMO KRWAWIENIA......
DYSZKA TO NIE MAJĄTEK, A MOJA SZWAGIERKA MIAŁA OKRES DO 5 MIES. icon_idea.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.