To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Powiększone, wrażliwe piersi i sutki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ewela82
Witam Was dziewczyna....mam bardzo wazne dla mnie pytanie!

Ponieważ staram sie z moim mężem o bejbija i narazie nic....:/

Chcialam zapytac poniewaz moze jestescie bardziej doświadczone w temacie o piersi...jak one sie zachowują w całym cyklu.
Ponieważ mam dzisiaj 20 dzień cyklu- do miesiaczki zostało 9,10 dni i mam strasznie powiększone piersi i sutki sterczące, bardzo wrażliwe, temperaturka 37 st. C od kilku dni...
Czy mozliwe ,ze zaciążyłam....?

Zastanawia mnie to , ponieważ nigdy tak nie miałam,a le moze jescze za wczesnie na objawy ciązy....

Ale strasznie mnie to zastanawia,ze takie mam "opuchniete" duze piersi...(przynajmniej mąż zadowolony hehe) ale niestety tylko moze ogladac, bo bardzo mnie bolą przy dotyku:((((

Napiszczie co o tym sądzicie, bardzo mi zależy!!!

Dziekuje i Pozdrawiam wszystkie starajÄ…ce siÄ™!!!
Maciejka
U mnie własnie bolesność piersi, większa niż zwykle była pierwszym objawem ciąży. I sutki sie robiły jakies takie jakby pokryte dziurkami. Poza tym wyczytałam też, ze jeśli jest się w ciąży to srom zmienia kolor na taki sinawy, podczas gdy normalnie jest raczej różowy. U mnie to się sprawdziło.
Skoro się staracie o dziecko, to życzę z całego serca, żeby to był objaw ciaży! Trzymam kciuki!
SylwiaK
Ewela82 - też życzę powodzenia!
Przy pierwszym dziecku ok tydzień przed spodziewaną miesiączką zaczęły "pęcznieć" mi piersi. Czułam też w nich mrowienie. Zrobiłam szybko test i niestety nic nie wyszło, natomiast 9 dni później pokazały się dwie kreseczki icon_smile.gif
lagata
Ja ostatnio tez mialam podobne objawy tzn bolesnosc piersi. Do sutkow wogole nie moglam sie dotknac. Mialam nadzieje, ze moze tym razem sie udalo, ale okazalo sie ze to byl falszywy alarm, niestety.
Ewela82
Dziekuje dziewczyny za odpowiedz:****

Nio z tymi piersiami to różnie bywa!!!!

Musze sie uzbroic w cierpliwosc i czekać , albo nie na @ icon_smile.gif

Staramys ie wlasnie z męzem o pierwszego bejbiczka i bardzo bym sie ucieszyła gdyby to było "TO"

Ale narazie wolę się "nie podniecać"

Co bedzie to będzie;)

Życze miłego dzionka kobietki i starajacym sie o dzidzię życze POWODZONKA!;] icon_smile.gif)))
Ewela82
P.S. SylwiaK masz śliczne DWA Słonka!!!! icon_smile.gif Gratuluję!!! brawo_bis.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.