To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szycie sukienki dla małej dziewczynki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zilka
No właśnie, jak wyżej... Moje dziecko ze wrześniu ma pełnić jakąś pomocniczą funkcję na weselu w rodzinie (sypać kwiatki czy nieść obrączki, czy cuś icon_lol.gif icon_rolleyes.gif), panna młoda jest tym wielce przejęta, Florcia też no i Flo ma mieć sukienkę z materiału, z którego panna młoda będzie miała szal czy coś w tym stylu (jeszcze nie jest dla wszystkich jasne gdzie ten materiał będzie zamotany ale gdzieś na pannie młodej ma być icon_lol.gif)
Dostanę tego materiału tyle ile będzie mi potrzeba i coś ładnego ma z tego powstać dla Flo. Pytanie numer 1. - ile metrów potrzeba na sukienkę dla dziewczynki ok. 100 cm zakładając wersję "na bogato" icon_wink.gif icon_lol.gif Pytanie numer 2. - czy ktoś może mi polecić fajną krawcową dla dzieci? -> taką, która również zaproponuje krój. Pytanie numer 3 - gdzie mogę sobie takie "funkcyjne" weselne sukienki dla dziewczynek pooglądać w necie, zeby ewentualnie pokazać krawcowej?

dzięki icon_biggrin.gif
grzałka
dwa razy poszło

jeszcze to https://www.bridebeautifulinc.com/flowergirls.html
Edi Zet :)
Z tego co pamietam to kupuje się materiał 2 x długość sukienki plus długość rękawa plus zakładka.
Popatrz w mininiebo.pl Tam kiedyś były takie wyjściowe sukieneczki.
zilka
O rany, wsiąkłam z kretesem... icon_redface.gif icon_redface.gif icon_lol.gif

RozsÄ…dek nakazuje ten kierunek:


Serce nie chce dziecku żałować icon_wink.gif icon_lol.gif



takie ale bez welona icon_biggrin.gif


zwłaszcza, że jej się zdarza na co dzień chodzić w białych kieckach do ziemi więc jakaś odmiana musi być... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

I jeszcze bonus na koniec icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


To może jeszcze ktoś krawcową podrzuci...?
Cleo
Wow! ale fajnie! wybierz ostatnia, oczywiscie icon_wink.gif
alka25
Jak sukienka dla dziewczynki, to chyba fajniej zrobić taką dresową, tutaj: https://smilegirls.pl/blog/2023/01/17/z-kap...wczynki-wybrac/ masz przykład dresowych sukienek dla dziewczynek, są wersje z kapturem i bez. Sama bym chyba wybrała tą z kapturem, bo ciekawsza, ale wiem, że może być bardziej skomplikowana do uszycia....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.