To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

co robić z tym sikaniem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

dorota12
Moje dziecko ma 4 lata i sika nocą w pościel, mimo że raz wysadzam ją na nocnik o godz 12 w nocy to potrafi się zsikać jeszcze raz. Robiłam juz analizę moczu ale nic nie wyszło. Jeżeli ktoś ma na to dobrą radę to proszę napiszcie.( nie nadążam prać pościeli i piżamek)
Sun
Tu by trzeba wykluczyć jeszcze mnóstwo innych przyczyn, począwszy od stresu po zwykłą niedojrzałość pęcherza, która zdarza się do 5 roku życia. Hm... ja bym stawiała na stres, może przeżywa ostatnio jakieś większe emocje? Przedszkole, wyjazd, nie wiem? Ale skontaktowałabym się z prowadzącym pediatrą i poprosiła o poważniejsze potraktowanie sprawy. Np. skierowanie do psychologa. Albo jeszcze inne badania. Życzę powodzenia! Dodam tylko, że mój syn z upodobaniem robi kupę do majtek icon_confused.gif I obawiam się, że z jego niedojrzałością do załatwiania się tam, gdzie należy nie ma to nic wspólnego. A we wrześniu ma iść do przedszkola icon_confused.gif
FaNaBeRiA
Doroto...niedawno poruszyłam ten temat...zajrzyj tutaj https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=33...der=asc&start=0

...i wiedz, ze nie jesteÅ› sama icon_wink.gif
mrowa1871
Jezeli chcesz to moge Ci taniutko odsprzedac swietna ksiazke o nocnym moczeniu gdzie znajdziesz rozne porady (mi nie jest juz potrzebna bo dziecko sie uporalo z tym problemem)
Jezeli jestes zainteresowana napisz mrowa12@gazeta.pl
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.