To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pierwsza w życiu dieta jaka????

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

miriam b
dziewczyny pomóżcie...ważę 50 kg...ale chcialabym wrócić do 45 kg...czyli 5 kg musze jakosik zrzucić....głównie poszło mi w brzuszek dupcię i uda,.,,,jaka dieta ospowiednia dla mnie?????odrazu mowie ze ruchowe ćwiczenia odpadają...mam stwierdzoną osteoporozę i problemy ze stawami...nie mogę żadnych ćwiczeń oprócz pływania uprawiać a pływać nie potrafię:)icon_smile.gif
amo
Moze rozwaz Montignac'a... Ja wlasnie podjelam ja po raz drugi. Sporo w niej nabialu, wiec powinna byc pomocna w Twoich problemach. Jest kilak zasad, ktore na poczatku wydaja sie byc nieco skomplikowane, jak dla mnie wymaga duzo przygotowan. Plusem jest to, ze mozesz jesc naprawde duzo i smaczenie - jesli cos smacznego wymyslisz.
Gdzies na forum jest watek Sasenki, ktora te diete tu polecala, z linkiem do forum, na ktorym beda Ci sarwdzac Twoje codzinne menu (bardzo pmocne) i cierpliwie odpowiadac na wszelkie pytania.
Polecam!
miriam b
No właśnie z czasem na przygotowania będzie problem..jestem samotną pracującą matką do kompletu w trakcie przeprowadzkI:)czasu zerooo:)
skanna
Też polecam.
Nie chudnie się może błyskawicznie i spektakularnie, ale skutecznie icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.