To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jakie badania po poronieniu w toku?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

majul
Hej! Czy po poronieniu w toku w 15tyg. i podwojnym lyzeczkowaniu :( bo zostały resztki i doszlo do malego zakazenia, powinnam zrobic HSG albo inne badania zeby sprawdzic ze wszystko jest ok czy czekac do pierwszej miesiaczki?
jaaagoda
poczekaj do miesiaczki a po niej zacznij robic badania pod okiem jakiegos dobrego ginekologa.
majul
dzieki za odpowiedz, tak sie zastanawialam nad tymi badaniami, zeby glowe czyms zajac bo zrozumiec nie moge dlaczego to dzieciatko sie poronilo. Pustka, zal i rozpacz, ze gwiazdka ktora sie dla nas w koncu zapalila tak szybko zgasla.........
jaaagoda
niestety.... icon_rolleyes.gif
tak mialo byc!ale nasze dzieci sa ciagle z nami tylko pod inna postacia.czasami jak jestem sama mowie mojemu aniolkowi ze za nim tesknie i kocham go najmocniej na swiecie...ciekawe czy to slyszy...sama nie wiem,mam nadzieje ze tak.
a co do twoich badan to poczekaj do pierwszego okresu,pozniej lec do dobrego lekarza i porob sobie badania..jakie?dziewczyny pisaly juz o badaniach jakie warto zrobic.
trzymaj sie icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
majul
najgorsze jest to ze wszystko bylo ok, ja tylam a brzusio rosl, a jak przyjechalam do szpitala z krwawieniem i lekarz tylko zajrzal to powiedzial ze juz po wszystkim, bez bolu brzucha itp. Nigdy sie nie dowiem co sie stalo.....
Amajlija
CYTAT(majul)
najgorsze jest to ze wszystko bylo ok, ja tylam a brzusio rosl, a jak przyjechalam do szpitala z krwawieniem i lekarz tylko zajrzal to powiedzial ze juz po wszystkim, bez bolu brzucha itp. Nigdy sie nie dowiem co sie stalo.....
u mnie było podobnie, to było jak grom z jasnego nieba, nawet nie krwawiłam... dopiero później... ściskam mocno!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.