To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Cudowne lata osiemdziesiąte...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Pronto
Wszystkim, którzy w latach osiemdziesiątych byli już na tyle "odrośnięci od ziemi", żeby pamiętać muzykę z tamtych lat (zwłaszcza trójkową listę Niedźwiedzkiego) podrzucam linka do strony z największymi hitami.

Teledyski są tu ułożone alfabetycznie wg nazwy zespołu, więc łatwo znaleźć ulubiony kawałek.

https://www.freephotosandvideos.com/
paulap
Super strona:)
AnkaSkikanka
W pierwszej chwili pomyślałem sobie: o nie - znowu natapirowani pederaści, teksańskie "piękności" z klipów zztop, plastik wszędzie. Ale znalazłem kilka rodzynków. A jak odpaliłem znowu po latach Jeffa Healeya, to o mało nie zdemolowałem biurka w pracy.

Dzięki Liberi za tego linka icon_smile.gif
aronka
Liberi, wielkie dzięki!!!
Coś pięknego! A popłakać sobie można?... wink.gif icon_redface.gif Sentymentalna jestem. icon_redface.gif

Jest tam nawet ukochana piosenka mojego męża. icon_biggrin.gif Ale się ucieszy!
amania
Liberi, wielkie dzięki ode mnie i mojego męża!
Pronto
Się cieszę, że mogłam sprawić Wam przyjemność! icon_lol.gif
aronka
Ja cały czas słucham. icon_redface.gif Poproszę jeszcze o dłuższą dobę... wink.gif
No coś pięknego! icon_biggrin.gif
amania
Aronka, ja też cały czas słucham. Właśnie nucę razem z Tanitą Tikaram icon_wink.gif
ewabi
ależ przepadłam na całą godzinę...

Ja z Tanitą też, ale jeszcze bardziej...(no wstyd, ale napiszę) z królową kiczu - Cyndi Lauper
amania
Ewabi, no co Ty! Ja wysłuchałam już kilkudziesięciu chyba utworów. I nawet wszystkich nie wymienię, ale wszystko się tam znalazło. Np. Sandra icon_lol.gif

A przy Police, to aż sie łza w oku zakręciła.
ewabi
taaa Sandra też u mnie śpiewała icon_smile.gif
I właśnie do mnie dotarło, że 20 lat nie uśpiło dziecięcej miłości do Georga Michaela. Jak go znów zobaczyłam w tej dżinsowej kurteczce.... aż poleciałam poszukać starego analoga "Faith"
amania
Ewabi, George Michael śpiewał u nas dwa razy, drugi raz w duecie z A. Franklin.

A ja się jeszcze wczoraj rozczulałam nad Bryanem Adamsem.
Miałam słabość do niego i chyba mi została.
AnkaSkikanka
Duet Arethy z Michaelem jest "dziwny". Ona ma bardziej męskie brzmienie niż on. Że o sile z klatki nie wspomnę icon_wink.gif

Nieźle się obśmiałem z MilliVanili - chłopcy w rajtuzach icon_lol.gif To były czasy icon_wink.gif
adzia
CYTAT(plombiusz)
Duet Arethy z Michaelem jest "dziwny". Ona ma bardziej męskie brzmienie niż on. Że o sile z klatki nie wspomnę icon_wink.gif

icon_wink.gif


matko, to jest piosenka, której mogę słuchac do bólu o każdej porze dnia i nocy...i tak już od 20 lat chyba...
ewabi
Adzia - ja też!!

Plombiuszu - ależ w tych resentymentach nie chodzi wcale o "siłę z klatki" ani o brzmienie icon_smile.gif tylko o to, że dwadzieścia lat temu czuło się i myślało to, co się czuło i myślało, a dziś - na myśl o tym się ciepło człowiekowi robi na sercu icon_smile.gif George Michael może dla mnie nie mieć siły w klatce za grosz icon_biggrin.gif
AnkaSkikanka
Ja też lubię ten kawałek, ale 20 lat temu też mi się chciało z pana M. śmiać icon_smile.gif Tak już mam. Kilka jego kawałków bardzo lubię, ale wybrał sobie do duetu jedną z większych rakiet w biznesie. Ma się wrażenie, że w refrenie podmuch jej głosu go przewróci biedaka icon_wink.gif
adzia
Czy ja wiem, ona ma w głosie oprócz siły taką anielską łagodność icon_smile.gif Od tego kawałka zaczęła się moja fascynacja Arethą icon_smile.gif Bo Dżordża lubiłam wcześniej, jak wszystkie ówczesne małolaty zresztą icon_smile.gif
Magawit
CYTAT(adzia)
 Bo Dżordża lubiłam wcześniej, jak wszystkie ówczesne małolaty zresztą icon_smile.gif


Ooooo,przepraszam. PRAWIE wszystkie icon_lol.gif icon_lol.gif
Ja sie kochalam w Shakin' Stevensie. Ten ruch biodrami podczas tanca...ech... icon_wink.gif
kasiarybka
O matko, ja tez kochałam się w Stevensie icon_redface.gif

Wszędzie miałam plakaty, cały pokój w plakatach icon_smile.gif
To były czasy....jejku icon_smile.gif
aronka
CYTAT(kasiarybka)
O matko, ja tez kochałam się w Stevensie  :oops


Ja też. icon_lol.gif
adzia
Łeee, a ja Shakin'a nie lubiłam, za biały dla mnie icon_wink.gif
Kocurek
Też sobie chciałam powspominać, ale stronka nie hula icon_cry.gif
aronka
Kocurek, skopiowałam adres, bo mam wrzucone w "ulubione":


https://www.freephotosandvideos.com/

Powspominaj sobie. icon_biggrin.gif
Kocurek
Dzięki icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.