To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Chcę do was dołączyć!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anulek2505
Wiecie jak bardzo chciałabym do was dołączyć - do ciężarnych.
Miesiączka spóźnia mi się drugi dzień. Boję się zrobić test, żeby się nie rozczarować a tak zyje nadzieją, ale już dłużej nie wytrzymam.
Nie wiem, ale jakoś jestem złej myśli. wszystkie dziewczyny pisza tutaj o pierwszym objawie ciąży to bolące piersi a ja mam je normalne. Czy to znaczy że nie jestem w ciąży??
Poradźcie zrobić dzisiaj po obiedzie test czy lepiej jutro rano??
Podtrzymajcie mnie na duchu, plisss.
Inek
lepiej zrób jutro rano i nie myśl o tym cały czas. Idź się gdzieś przejść , odstresować i odpocząć.
MiE
witam serdecznie icon_smile.gif

zrob tescik najlepiej rano i sie niczym nie denerwuj, zalecam odpoczynek i odstresowanie sie tak jak i kolezanka z postu wyzej icon_smile.gif

pozdrawiam
ewik.
Lepiej rano, bo większe stężenie hormonu w moczu a co do piersi, to nie wszystkie mają bolące. Spokojnie poczekaj do jutra i rano teścik. Powodzenia i trzymam kciuki.
anulek2505
dziekujÄ™ wam bardzo.
Zrobię test jutro rano, tak jak radzicie. W sumie z tymi piersiami może macie rację, moja koleżanka, która niedawno urodziła opowiadała mi że ona żadnych objawów nie miała, jedynie miesiączka jej się zatrzymała i raz wymiotowała. W czwartym miesiącu sie smiała, że gdyby nie zdjęcia usg, to sama by nie wierzyła że jest w ciąży:)
Trzymajcie za mnie kciuki.
A z tym odsresowaniem to nie jest tak wcale Å‚atwo, ale siÄ™ postaram:)
MiE
dasz rade, a jutro daj znacku jak wyniki wyszly icon_smile.gif) bede trzymala kciuki icon_wink.gif

pozdrowienia
anulek2505
Jestem szczęśliwa icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
wczoraj ujrzałam swoje upragnione dwie kreseczki icon_razz.gif icon_razz.gif
ewik.
Gratulacje icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Zapraszam na wÄ…tek Luty 2007 icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
MiE
no to GRATULUJE i zycze szczesliwych 9 m-cy icon_smile.gif
Moniś76
Ja też gratuluję, mam nadzieję że pozostałe starające też to niebawem zaszczyci. icon_biggrin.gif
Inek
GRATULACJE icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
No to szybciutko do nas lutówek zaglądaj!! icon_smile.gif
ewik.
Inek znalazłaś to rekrutuj wink.gif
Inek
no to ja odświeżę wątek, bo nie wirerzę, że to już tak dawno było icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.