To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wizyta miłych gości - burza mózgów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

skanna
W najbliższy weekend do Wrocławia przyjeżdżają Marghe i Cydorka z rodzinami. Z pobieżnego planu wyszło nam z Ilą, że fajnie byłoby się spotkać większą grupą w sobotnie popołudnie. Tylko jedno pytanie - gdzie? Biorąc pod uwagę, że będą z nami dzieci.
Mnie się marzy grill, ale oprócz Sielskiej Zagrody, która z powodów dojazdowych nie wchodzi w grę, nic innego mi do głowy nie przychodzi.
Macie jakiś pomysł - gdzie moglibyśmy się wszyscy spotkać, posiedzieć, pogadać i jednocześnie żeby się dzieci nie zanudziły?
No i pytanie zasadnicze - kto chętny na spotkanie?
ewabi
Ja!Ja!Ja!!!
Nad miejscem pomyślę.
ps. W moim parku jest taki niezatłoczony placyk zabaw dla dzieci, tylko nie wiem czy w takim miejscu można grilla rozpalać - pewnie nie.
Doruśka
w czwartek robiliśmy grila nad odrą, dokąłdnie na przeciwko Ewybi icon_wink.gif) policja pływała motorówką,ale nas nei zaaresztowali,wiec pewnie mozna icon_wink.gif)
wielka łaka dla dzieci, troche drzew do schowania(wszystko po stronie bardziej osobowic,innych brzegów nadodrzanskich nie znam;))
skanna
Na Chociebuskiej w CKWZ impreza plenerowa. Może tam?


CYTAT
ŚWIĘTO WROCŁAWIA
24. 06. 2006 16:00:00
kategoria: Impreza plenerowa
grupa: Dzieci, Młodzież i Dorośli
spektakl .LEGENDY ZAMKU CHOJNIK.
Pomysł spektaklu został wzięty z legend karkonoskich związanych z zamkiem  
Chojnik, niezwykle popularnym miejscem wypraw turystycznych wycieczek

Koncert ZBIGNIEWA WODECKIEGO.
Zbigniew Wodecki wokalista, aranżer, kompozytor,skrzypek,trębacz-w każdej  
z tych ról doskonale się realizuje.
Koncert DIXIE TIGER'S BAND
Zespół powstal w 1998r.Jego zadaniem miało się stać kontynuowanie tradycji  
jazzowych miasta Wrocławia. Idea jazzowego koncertowania spotkała się  
natychmiast z olbrzymim zainteresowaniem. Członkowie zespołu, to zawodowi  
muzycy (absolwenci Akademii Muzycznej we Wrocławiu, z których część gra na  
co dzień w Filharmonii Wrocławskiej).
CENY BILETÓW: wstęp wolny
Ila
Jest jeszcze jeden punkt programu, sobota przed poludniem - ZOO.
Cydorka z Jasiem wybieraja sie do zoo, ja nie wiem, czy dam rade z nimi (Kamyk jeszcze jutro opedza 2 imprezy przedszkolne icon_rolleyes.gif ), zatem moze ktoras Wroclawianka z maluchem/ami dolaczy do Cydorki. Dokladna godzine podam wieczorkiem wink.gif
ewabi
gwoli imprez plenerowych to w ten weekend jest jeszcze pokaz walk rycersko-rzymskich w średniowiecznym grodzie na Wyścigach, na Partynicach icon_smile.gif (to dla miłośników "walcerzy" - my sie wybieramy zobaczyć)

Sylwia - jesli ewentualnie zamienić by grilla na zwykły piknik, to bardzo miło jest jeszcze na Wyspach (na Słodowej dodatkowo plac zabaw dla dzieci)
skanna
Tak, tylko ten plac jest w pełnym słońcu i dlatego go nie lubię.
Potwora
Szkoda, że sobotę mam już zaplanowaną icon_sad.gif
Ila
Dzis spotykamy sie na pergoli w parku szczytnickim ok. 10.00 icon_biggrin.gif
ewabi
OJJ ILa - a mówiłam, że 10 to makabryczna pora ... icon_rolleyes.gif
My po wczorajszym spacerowaniu (dotarliśmy do domu tuż przed 22) wstaliśmy odrobinę po 10 icon_cool.gif
Maciejka
Buhu, buhu, ja też chcę do Wrocławia. Chcę do Was!!!
Ika
[quote=Maciejka]Buhu, buhu, ja też chcę do Wrocławia. Chcę do Was!!!

Fajnie im, nie? A jeszcze jak zobaczyłam zdjęcia.... Byłam we Wrocławiu jako dziecko, więc niewiele pamiętam, a ze wszelkich zdjęć czy ujęć zawsze mi wygląda na piękne miasto...
Maciejka
Ja się we Wrocławiu zakochałam wiele lat temu. Piękne miasto, przesympatyczni ludzie. Ojej! Ika, jedźmy tam, co?
Ika
[quote=Maciejka]Ja się we Wrocławiu zakochałam wiele lat temu. Piękne miasto, przesympatyczni ludzie. Ojej! Ika, jedźmy tam, co?


Ano icon_mrgreen.gif
ewabi
Pakować się przyjeżdżać Dziewczyny !!!
Ila
To na co czekacie kobitki icon_question.gif Na specjalne zaproszenie icon_question.gif
ZAPRASZAMY wink.gif Mam nadzieje, ze to wystarczy icon_biggrin.gif
skanna
[quote=Ika][quote=Maciejka]Ja się we Wrocławiu zakochałam wiele lat temu. Piękne miasto, przesympatyczni ludzie. Ojej! Ika, jedźmy tam, co?


Ano icon_mrgreen.gif[/quote]

A jak mówię, żeby zlot pod Wrocławiem zrobić, to zgrzytacie zębami 08.gif
Ila
[quote=skanna][quote=Ika][quote=Maciejka]Ja się we Wrocławiu zakochałam wiele lat temu. Piękne miasto, przesympatyczni ludzie. Ojej! Ika, jedźmy tam, co?


Ano icon_mrgreen.gif[/quote]

A jak mówię, żeby zlot pod Wrocławiem zrobić, to zgrzytacie zębami 08.gif[/quote] icon_mrgreen.gif
Ika
Skanna, na zlocie nie ma czasu, żeby się z miastem zapoznawać icon_wink.gif
skanna
Można przyjechać ze dwa dni wcześniej albo zostać ze dwa dni dłużej icon_razz.gif
Maciejka
Ja nie zgrzytam. Ja mam do Wrocławia też bezpośredni pociąg. I do Gdańska chyba też. I do Szczecina. Tylko ten Płock był taki niewydarzony. icon_wink.gif
Ika
CYTAT(skanna)
Można przyjechać ze dwa dni wcześniej albo zostać ze dwa dni dłużej icon_razz.gif


No, jak niektórym urlop dadzą icon_wink.gif
Eeee, nie, zlot to zlot, a zwiedzanie miasta to zupełnie inna wizyta icon_smile.gif
blaire
Ano właśnie Ika, zgadzam się. A ja we Wrocławiu NIGDY nie byłam. Chętnie bym pozwiedzała, bo sądząc po tym co pokazują w tv i tutaj wink.gif to warto...
Potwora
[quote=Ika][quote=Maciejka]Buhu, buhu, ja też chcę do Wrocławia. Chcę do Was!!!

Fajnie im, nie? A jeszcze jak zobaczyłam zdjęcia.... Byłam we Wrocławiu jako dziecko, więc niewiele pamiętam, a ze wszelkich zdjęć czy ujęć zawsze mi wygląda na piękne miasto...[/quote]

Centrum jest piękne ale reszta to już rozkopana, pół miasta nam remontują icon_rolleyes.gif a korki dorównują warszawskim icon_evil.gif
Ika
CYTAT(Ola Fisia)
Centrum jest piękne ale reszta to już rozkopana, pół miasta nam remontują  :roll: a korki dorównują warszawskim  :evil:


No dobra, zniechęciłaś mnie icon_lol.gif Nie jadę icon_lol.gif
Małgoś.dz
CYTAT(Ola Fisia)
Centrum jest piękne ale reszta to już rozkopana, pół miasta nam remontują  :roll: a korki dorównują warszawskim  :evil:


Oooo, to to... icon_lol.gif icon_lol.gif
Piękne miasto, piękne. Co roku wpadam i się zachwycam. icon_biggrin.gif
Aaaa i tego czerwca również już byłam i te rozkopy rzeczywiście mnie w osłupienie wprawiły. icon_wink.gif icon_wink.gif Miasto Wam rozbierają? icon_wink.gif icon_lol.gif
skanna
Małgoś, chcesz powiedzieć, że byłaś we Wrocławiu i ni słówka nie szepnęłąś? icon_confused.gif
ilona
Wroclaw to najpiekniejsze miasto na swiecie-zadnemu nic nie odbieram ale Wroclaw cudny jest...Zawsze go uwielbialam a teraz po prostu za nim patologicznie icon_sad.gif tesknie.Jeszcze do tego tacy fajni ludzie tam sie kreca pod moja nieobecnosc!A Cesaria Evora we Wrocku w sierpniu- icon_twisted.gif dobije meza taka informacja he he he.Jak mi sie cos juz po mysli w zyciu pouklada i jak juz mi sie uda do Wrocka przyleciec to tez prosze o takie wspolne spotkanie.Wszystko jedno gdzie.Nawet trzepak na jakims podworku will do.Byleby tam. icon_biggrin.gif
Ila
CYTAT(Małgoś.dz)
CYTAT(Ola Fisia)
Centrum jest piękne ale reszta to już rozkopana, pół miasta nam remontują  :roll: a korki dorównują warszawskim  :evil:


Oooo, to to... icon_lol.gif icon_lol.gif
Piękne miasto, piękne. Co roku wpadam i się zachwycam. icon_biggrin.gif
Aaaa i tego czerwca również już byłam i te rozkopy rzeczywiście mnie w osłupienie wprawiły. wink.gif wink.gif Miasto Wam rozbierają? wink.gif icon_lol.gif


Małgoś, nie wierze w to co czytam icon_eek.gif
Bylas i ani slowa icon_question.gif
Ila
CYTAT(ilona)
Jak mi sie cos juz po mysli w zyciu pouklada i jak juz mi sie uda do Wrocka przyleciec to tez prosze o takie wspolne spotkanie.Wszystko jedno gdzie.Nawet trzepak na jakims podworku will do.Byleby tam. icon_biggrin.gif


Ilona masz to jak w banku icon_biggrin.gif
ewabi
Ilona - już od jutra zaczynam wypatrywać co bardziej urokliwych trzepaków icon_biggrin.gif
Małgoś.dz
CYTAT(skanna)
Małgoś, chcesz powiedzieć, że byłaś we Wrocławiu i ni słówka nie szepnęłąś? icon_confused.gif


CYTAT(Ila)
Małgoś, nie wierze w to co czytam icon_eek.gif  
Bylas i ani slowa icon_question.gif


Nie krzyczcie, proszę. icon_redface.gif
Byłam, ale króciutko. Wracając z urlopu zajechaliśmy do rodziny na jeden dzień w celu odpoczynku przed dalszą podróżą. Trzymali nas w zamknięciu. icon_lol.gif A właściwe sami się trzymaliśmy, bo byliśmy paskudnie skonani po długiej trasie.
Rozkopane drogi widzieliśmy tylko z auta. icon_wink.gif
Potwora
CYTAT(Ika)
CYTAT(Ola Fisia)
Centrum jest piękne ale reszta to już rozkopana, pół miasta nam remontują  :roll: a korki dorównują warszawskim  :evil:


No dobra, zniechęciłaś mnie icon_lol.gif Nie jadę icon_lol.gif


E no nie fisiuj icon_exclaim.gif icon_wink.gif

Uznajmy rozkopane miasto za atrakcję turystyczną. icon_wink.gif

Poza tym pojawiło się kilka fajnych, klimatycznych knajpek z dobrym jedzeniem. Poza tym mamy nowe miejsce, właściwie to różowo- zieloną dziurę gdzie na kanapkach spotyka się większość inteligenckiej awangardy icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif czyli głównie dziennikarze icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif ( Ika to coś dla Ciebie)
Budują się nam dwie, olbrzymie galerie handlowe icon_wink.gif i aquapark ( nareszcie)
TakieTakie mamy wydarzenia kulturalne icon_wink.gif
użytkownik usunięty
CYTAT(Ola Fisia)
Poza tym pojawiło się kilka fajnych, klimatycznych knajpek z dobrym jedzeniem. Poza tym mamy nowe miejsce, właściwie to różowo- zieloną dziurę gdzie na kanapkach spotyka się większość inteligenckiej awangardy  :wink:  :wink:  :wink: czyli głównie dziennikarze  :lol:  :lol:  :lol: ( Ika to coś dla Ciebie)

Jak się zwie?
Potwora
CYTAT(Paka)
CYTAT(Ola Fisia)
Poza tym pojawiło się kilka fajnych, klimatycznych knajpek z dobrym jedzeniem. Poza tym mamy nowe miejsce, właściwie to różowo- zieloną dziurę gdzie na kanapkach spotyka się większość inteligenckiej awangardy  :wink:  :wink:  :wink: czyli głównie dziennikarze  :lol:  :lol:  :lol: ( Ika to coś dla Ciebie)

Jak się zwie?


Jadłostacja icon_wink.gif
Ika
Ekstra icon_biggrin.gif Jadłostacja przekonała mnie na tak icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif 08.gif
marghe.
CYTAT(Ola Fisia)
CYTAT(Paka)
CYTAT(Ola Fisia)
Poza tym pojawiło się kilka fajnych, klimatycznych knajpek z dobrym jedzeniem. Poza tym mamy nowe miejsce, właściwie to różowo- zieloną dziurę gdzie na kanapkach spotyka się większość inteligenckiej awangardy  :wink:  :wink:  :wink: czyli głównie dziennikarze  :lol:  :lol:  :lol: ( Ika to coś dla Ciebie)

Jak się zwie?


Jadłostacja icon_wink.gif


przechodzilismy obok tego przybytku icon_exclaim.gif
wyglądał bardzo fajnie
Jestem zauroczona Wrocławiem, nie wiedzialam, ze jest aż tak ładny
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.