To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Basen

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anulkamamulka
W sobotę wybieram sie z Młodym (20 miesięcy) na basen z brodzikiem, nie wiem jeszcze czy na Oporów, czy na Brochów, czy na Slężną, czy Morskie Oko.....A może któras podzieli się ze mną opiniami na temat któregoś z tych basenów????

...a może nawet zechce przyłączyć się do 'wycieczki" (mąż zapowiedział ze cały weekend pracuje więc jestesmy tylko we dwoje) ? jestem z Krzyków/Kleciny, zmotoryzowana icon_smile.gif)
Mama Mojzesza
my chodzimy na Morskie Oko (bo mamy najblizej icon_razz.gif )

jesli chodzi o brodzik, to nie wiem czy Mlody nie jest za mlody wink.gif tamten brodzik jest dosc gleboki, ale oprocz niego jest jeszcze "plaza" i delikatny spadek - dosc dlugo jest plytko. Poza tym jest fajny plac zabaw, no i mozna budowac zamki z piasku nad woda. Zdaje sie ze mozna nawet wypozyczyc jakis sprzet plywajacy (typu kajak) ale my w tym roku jeszcze nie korzystalismy, wiec nie jestem pewna. Aha, w przypadku ostrego slonca - na Morskim Oku mozna znalezc sporo cienia, a wiem ze na niektorych basenach moze byc z tym problem. Jednak z Krzykow to dosc daleko, w takim wypadku wybralabym sie chyba raczej na Raclawicka icon_biggrin.gif
lunarex
a powiedzcie dziewczyny od kiedy wogole mozna chodzic z dzieckiem na basen?kiedy jest najlepiej zaczac? icon_lol.gif
vieshack
My tez mamy najbliżej na Morskie Oko, czasem jeździmy jeszcze na Wejherowską ale wole Morskie OKo, tam jest więcej zieleni, piasek dla dzieci, plac zabaw.
A na Krzykach tez chyba jest jakis basen....

My z Nina chodzilismy na basen jak jeszcze roku nie miała, pierwszy raz była w wieku chyba 7 m-cy....
Agusek22
[quote=anulkamamulka]W sobotę wybieram sie z Młodym (20 miesięcy) na basen z brodzikiem, nie wiem jeszcze czy na Oporów, czy na Brochów, czy na Slężną, czy Morskie Oko.....A może któras podzieli się ze mną opiniami na temat któregoś z tych basenów????

...a może nawet zechce przyłączyć się do 'wycieczki" (mąż zapowiedział ze cały weekend pracuje więc jestesmy tylko we dwoje) ? jestem z Krzyków/Kleciny, zmotoryzowana icon_smile.gif)


Witaj!! ja też jestem z Kleciny! ciekawe czy się znamy??

Ja w tamtym roku z Martynką chodziłam na Oporów, brodzik jest bardzo fajny, powiedziałabym, że lepszy niż na Brochowie poza tym bliżej icon_cool.gif
anulkamamulka
Nie wiem, ale pewnie z widzenia się znamy - często jestem z Młodym w parku na Klecinie, a na co dzien bawimy się w piaskownicy za blokiem - takie nowsze osiedle tuż za/przed Mediconceptem, zielono-seledynowe bloki....

A Wy?

icon_smile.gif))))))
Agusek22
Ja teraz rzadziej chodzÄ™ do praku na Klecinie, bo pracuje.
Martynka ma 2,5 roku a twoje dziecko??
Misqowa Ania
Mój Kubus ma 4,5 miesiąca i pediatra powiedziała, że nic nie stoi na przeszkodzie zeby go zabierac na basen czy nad jeziorko.. ważne zeby uwazac, czy jakies psy sie w okolicy nie kąpią..
anulkamamulka
Ja te Agusku, rzadko tam bywam, ale się staram - tez pracuję i zabieram Młodego popołudniami icon_smile.gif
anulkamamulka
AAA- Bartek kończy w grudniu 2 latka
Agusek22
anulka Martynka tez z grudnia tyle, że bedzie kończyć 3 latka!

Ciekawe czy siÄ™ rozpoznamy przypadkiem w parku icon_wink.gif
anulkamamulka
Agusek - może spotkamy się tam z naszymi dzieciakami np. w poniedzialek późnym popołudniem, koło 18?
Agusek22
[quote=anulkamamulka]Agusek - może spotkamy się tam z naszymi dzieciakami np. w poniedzialek późnym popołudniem, koło 18?

Sorrki, jak zwykle za późno tu zaglądam icon_sad.gif
anulkamamulka
Nic straconego - to może nast. tydzień? "Zklikajmy" się w poniedziałek, np. icon_smile.gif
Agusek22
Bylismy na wczasach... pisz na maila agusek22@gazeta.pl, bo tu wchodzÄ™ bardzo rzadko wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.