To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Praca - Gdynia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

maggii
Kochani!
Przede wszystkim wielkie dzięki za to forum icon_lol.gif (Duszku, jesteś WIELKI)

A teraz konkrety.

Szukam pilnie pracy dla swojej koleżanki, która na dniach otrzyma zwolnienie icon_twisted.gif (jeszcze o tym nie wie, bidula icon_cry.gif )
Ponieważ nie moge jej inaczej pomóc, bardzo chciałabym dla niej znaleźć oferty pracy...
Co nas interesuje:
fakturowanie, praca biurowa, w magazynia, przy komputerze... cos w tym guście.
Doświadczenie kilkunastoletnie.
Szczegóły na priva icon_biggrin.gif

Kto nam pomoże??????????
Praca najlepiej w Gdyni, może być też Sopot...
kas
Hej Maggi, tu Kas. Tak sobie czytałam twój post i przeraziłam się ... Co za niezreczna sytuacja! Ty wiesz o tym, że Twoją kumpelke chcą "pożegnać" ...... !
Myślę, że :
chyba chciałabym wiedzieć, że mają zamiar wylać mnie z pracy i czym prędzej załatwiłabym sobie lewe zwolnienie! ( A co! Tonący brzytwy się chwyta!) , zawsze jest to dodatkowy czas na poszukiwanie pracy a wynagrodzenie jakieś jest.
Qrczę, icon_confused.gif ale chyba pracodawca nie może wręczyć wypowiedzenia podczas zwolnienia lekarskiego?
Te przepisy tak się zmieniają! Już sama nie wiem!
Pozdrawiam i Życzę sukcesów w poszukiwaniu pracy dla koleżanki.
(a jeszcze miesiac temu poszukiwali kobitki do pracy w księgowości (gospodarka magazynowa) u mnie w firmie - ale to w Gdańsku icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.