To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

HELP!!BRUNATNE PLAMY NA CZOLE

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

isllandia
Przez 2 lata brałam Diane35 i nie miałam problemów ze skóra, w ubiegłym roku opalałam sie w Tunezji i ani jednaj plamki. Trzy miesiace temu gin zmieniła mi tabletki na Yasmin i katastrofa!! Opalalam sie TYLKO raz z filtrem25 i mam brunatne plamy na czole- czy to jest efekt tego cholernego Yasmin? Czy tych plam mozna sie jekos pozbyc? Czy jesli teraz odstawie to swinstwo przebarwienia nie beda juz wyskakiwały? POMOCY icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
m4rusia
Masz tu kilka linków na ten temat
https://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=35882
https://www.wizaz.pl/forum/archive/index.ph...hp/t-35820.html


I jeszcze takie coÅ› :

CYTAT
(...) W czasie stosowania preparatów zawierających estrogeny i/lub progestageny zaobserwowano nieliczne przypadki przebarwienia skóry, szczególnie u kobiet, u których przebarwienia występowały w czasie ciąży. Kobiety stosujące powyższe preparaty i mające skłonności do przebarwień skóry powinny unikać bezpośredniego silnego nasłonecznienia. (...)
źródło: https://www.npr.prolife.pl/producenci_o_pigulce1.htm
Kocurek
Ja mam takie plamy na czole po słońcu, a tabletek nie biorę icon_evil.gif
Złażą po dokładnym pilingu.
isllandia
[quote=Kocurek]Ja mam takie plamy na czole po słońcu, a tabletek nie biorę icon_evil.gif
Złażą po dokładnym pilingu.

U mnie niestety nie:( dziekuje za linki:)
irminka2
Ja cie nie pocieszÄ™.
U mnie plamy wylazły w ciąży, po urodzeniu nie znikły , a gdy zaczęłam brać Microgynon utrwaliły sie na dobre. W zimie sa mniej widoczne, latem jak tylko trochę więcej słońca wyłażą w całej okazałości. Dermatolog jedyne co mi poradził , to żebym sobie kupiła dobry puder icon_smile.gif


Irmina
Dudek
Ja miałam plamy po opalaniu biorąc logest ale zeszły po odstawieniu
isllandia
Te co Ci wyskoczyły zeszły?? SERIO?? To Ty Monisia masz jakies woje sposoby na to - zdradz mi je tu szybciutko;)
Dudek
Ano zeszły ale żebym jakis specjalny sposób na to miała to nie powiem bo nie mam
Było tak zaczęłam brać wiosną potem oczywiście pierwsze promyki słońca i opalanko(uwielbiam) ale po każdym razie plamy pojawiały się na dekolcie i plecach i było ich coraz więcej więc przestałam sie opalać ale doszło mi kilka innychobjawów świadczących o tym że powinnam odstwic tabletki (ból brzucha wysokie ciśnienie itd) tabletki poszły w odstawkę plamy też sobie poszły...same chyba
kurde nie wiem cięzka sprawa Evelinka może do dermatolog sie udaj bo z tego co wiem to tak może zostać, chociaż Ty tak sliczna jesteś że, na pewno Cienie oszpeci icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Ale Tobie pewnie przeszkadzają więc idz do lekarza koniecznie
isllandia
Dzieki za komplementy. Byłam u dermatolog- jedyne co powiedziala ze to defekt komstyczny ze powinnam krem wybielajacy sobie kupic a na twarz krem z filtrem 50(ja juz przy 25 sie nie opalam)...dlatego szukam jakiegos dermatologa-kosmetologa
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.