To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaki termometr dla niemowlaka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

judidi
Jaki termometr jest najlepszy dla niemowlaka

Jesli ktos ma poprosze o linki do fotek lub sklepu internetowego

Z gory dziekuje
zilka
Wg. mnie dowolnej przyzwoitej firmy oby 'do ucha'. Może nieco mniej dokładny ale komfort mierzenia temparatury i szybkość są nieporównywalne.
katiek
Do ucha albo jeszcze ponoć lepszy skroniowy z opcją douszną-szybki, bezstesowy.
Jeśli douszny to przed zakupem należy sprawdzić jak się rzecz ma z kapturkami na ucho.
I oczywiście czy baterie są dostępne w sensownej okolicy miejsca zamieszkania.
I przy dousznym czy ten wsad douszny nie jest zbyt gruby, bo ciężko się wtedy maluszkomi mierzy.
mama_do_kwadratu
Mam TEN, kupiony w tym właśnie sklepie.
Aniobar
CYTAT(mama_do_kwadratu)
Mam TEN, kupiony w tym właśnie sklepie.


Również posiadam ten termometr - polecam zero stresu dla rodzica i dziecka icon_lol.gif
Mikunia
Hm, ja nie polecam termometru mierzącego temperaturę w uchu i na czółku, bo pomiar jest nie dokładny, a przynajmniej tej firmy, którą ja mam. Nie chcę robić antyreklamy. Za to polecam termomertr elektroniczny, pomiar ok. minuty, bardzo dokładny, o wiele tańszy.
Pzdr.
mama_do_kwadratu
Ja z kolei nie trafiłam na dokładny elektroniczny, za to ten na poczerwień pokazuje zawsze o 5 kresek więcej niż rtęciowy, a mierzy temp w kilka sekund. Tylko trzeba kupić dobry, Brauna mogę śmiało polecić.
Może jednak zrób antyreklamę, po co ktoś ma popełnić ten sam błąd co Ty?
malu
mam elekroniczny termoetr i rteciowy.Raz sie okazalo ze w elektronicznym wyczerpaly sie baterie a goraczke musialam juz zmierzyc.Takze poza drogim termometrm radzilabym miec i rteciowy,bo nigdy nic nie wiadomo
nataliakoziol
PolecÄ™ BabyTemp mam go dosÅ‚ownie od kilku dni i pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne – szybki dokÅ‚adny Å‚atwy w obsÅ‚udze.
igaszymanska
BabyTemp ma pamięć pomiarów a na tym mi bardzo zależało bo jednak sporo termometrów nie ma tego typu funkcji. Dużo mierzę tutaj temperaturę bo poza gorączką u dzieci to sprawdzam też mleko czy nie jest za gorące jak robią najmłodszemu, albo wodę w wanience przed kąpielą żeby się nie poparzyl.
magdaszczerzyk
Ja mogę polecić termometr nonContact od firmy Geratherm. Dostaliśmy w prezencie gdy dziecko się narodziło i rzeczywiście jesteśmy bardzo zadowoleni. Świetnie się sprawdza, pomiary są szybkie, dokładne, nie trzeba dziecka męczyć jak przy starych termometrach.
zofia66
Co sądzicie o termometrze bezdotykowym na podczerwień? Trochę kosztuje, ale czy warto?
atlant
Bardzo polecam termometry na podczerwień. Moim zdaniem przy niemowlaku sprawdzają się świetnie, czego nie można powiedzieć o innych modelach. Jest to wygoda zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Dokładność pomiaru jest wysoka, chociaż zauważyłam, że taki termometr lepiej mierzy, gdy temperatura jest podwyższona. Testowałam na sobie - model na podczerwień pokazywał 35, a tradycyjny szklany 36,5. W przypadku gorączki już nie ma tego problemu. Być może mój termometr jest już przestarzały, gdyż kupowałam go ładnych kilka lat temu w Superpharm. Teraz czekam na jakiś rabat (polecam zajrzeć np. na https://www.wydawajdobrze.com/kody-rabatowe...pony/superpharm ) i chyba kupię nowy.
monkowa
My mamy termometr, który dokłada się do czoła. Jest bardzo wygodny
bierna
Na liście wyprawkowej powinien się znaleźć termometr. Niestety wielu rodziców bagatelizuje ten temat bo wydaje im się, że pierwsze miesiące nie będzie on potrzebny. W rzeczywistości, kontrola temperatury ciała jest to jedyny sposób na sprawdzenie czy w organiźmie nie dzieje się nic niepokojącego. Trzeba sobie zdać sprawę też z tego, że gorączka nie musi zwiastować infekcji. Czasami podwyższona temperatura jest wynikiem niedojrzałości układu termoregulacji czy nawet ząbkowania. Zawsze powyżej 37.5 stopnia należy podjąć odpowiednie działania. Zdaniem wielu rodziców to termometr elektroniczny wyparł już przestarzałe termometry rtęciowe. Wszystko za sprawą bezpieczeństwa jakie oferuje, szczególnie jak jest w rękach dziecka. Najnowsze modele są bardzo dokładne i o dziwo w rozsądnych cenach.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.