To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ortopeda - wrocław

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

julan
szukam we wrocławiu wartych polecenia ortopedów, dlatego zwracam się z ogromną prośbą do mieszkańców wroclawia o podanie nazwisk ewentualnych ortopedów oraz adresów gdzie przyjmują. u mnie w mieście lekarze zapewniają, że z nóżkami mojej malej jest wszytsko ok (są baaardzo krzywe icon_sad.gif i niby wszytsko ma się samo skorygować) , jednak z mężem dalej mamy mieszane uczucia co do tych opinii i chcielibyśmy skonsultować się z naprawdę fachową osobą.
z góry dziękuję icon_exclaim.gif
pozdrawiam
kasiulek
Polecam dra Andrzeja Puźniaka, przyjmuje na ul. Róży Wiatrów 9a we wtorki i czwartki od 16 do 18. tel. 600 235 920, moja Zosia miała dysplazje stawu biodrowego i on nam bardzo pomógl.
Jeszcze jest prof. Przybylski na Kolbuszowskiej chyba 59 jak chcesz to poszukam do niego nr tel.
julan
jeśli to nie problem to bardzo Cię proszę o ten numer
z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam icon_biggrin.gif
kasiulek
prof. Jerzy Przybylski, Kolbuszowska 48 icon_biggrin.gif 071 361 39 43, on właściwie przyjmuje codziennie po wcześniejszej rejestracji telefonicznej, też tam byliśmy z Zosią, bo my właściwie zaliczyliśmy 3 ortopedów, ale tego trzeciego nie polecam
Pozdrawiam
Ewcia!
Nie wiem, czy nie za późno - ale polecam Ci dra Piotra Koprowskiego
Pracuje w szpitalu na pl. 1maja, a prywatnie mozna Go odwiedzić np. na teatralnej (tam, gdzie basen)

Na pewno nic nie przeoczy, ale też nie zaaplikuje córeczce żadnego leczenia "na siłę " czy na zapas
pozdr.
kachaaa
no własnie ja dla swojego 5 latka potrzebujeale najlepiej na NFZ
rowan_berry
Podbiję temat, może któraś mama była i podzieli się opinią o orthos. https://orthos.pl/kontakt/ Mają tam kilku dobrych ortopedów, do kogo najlepiej się wybrać?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.