To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Żłobek nr 6 ul. Krowia Wrocław

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dukat
Byłoby fajnie, gdyby udało się utworzyć wątek poświęcony wyłącznie temu żłobkowi. Wymiana doświadczeń rodziców, mogłaby wpłynąć na jeszcze wyższą jakość pracy tej placówki. Poza tym rodzice nowoprzyjmowanych dzieci będą mieli pełen przegląd sytuacji. Jeśli taka inicjatywa się komuś podoba niech da znać... W innym wypadku szkoda czasu na być może czczą pisaninę.

Pozdrawiam!
Dukat
Na poczÄ…tek kilka informacji
Żłobek Nr 6
ul. KROWIA 1,
50-149 Wrocław
Telefony:
+48 71 344-61-15
kierownik: Marta Staszewska
czynny dni robocze 6:00-17:00

Mój synek liczy sobie 22 m-ce i chodzi do I grupy od 04.2005r.
Kiedy nasz synek ukończył 7 m-cy zdecydowaliśmy o posłaniu go do żłobka. Nie wiedzieliśmy na temat tego żłobka nic. Nasz lekarz pediatra sugerował, żebyśmy poszukali opiekunki. Z duszą na ramieniu zostawiałem dziecko nieznajomym, obcym Paniom w żłobku...

Dziś boję się dnia, w którym mój synek będzie się musiał pożegnać z Krowią, a nastąpi to niezwykle szybko, bo już za rok. Wybór żłobka na Krowiej to była najbardziej trafna decyzja rodzicielska w życiu. I miło jest usłyszeć, gdy ten sam lekarz pediatra stwierdza, że dziecku żłobek służy, no może nie pod względem ilości przebywanych chorób (co jest nie uniknione), ale pod względem rozwoju fizycznego, umysłowego i emocjonalnego. Nasz synek zdaniem lekarza rozwija się dużo szybciej i lepiej niż rówieśnicy zamknięci w domu. Co mogę potwierdzić własnymi obserwacjami, bo mój synek ma o 4 m-ce starszego kuzyna siedzącego z nianią w domu. Ale to nie miejsce na chwalenie się osiągnięciami
dziecka.
KM
CYTAT(Dukat)
Nasz synek zdaniem lekarza rozwija się dużo szybciej i lepiej niż rówieśnicy zamknięci w domu.


icon_eek.gif
Dukat
Oczywiście profesjonalna niania z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym, jest w stanie idealnie czuwać i dbać o rozwój dziecka. Taka impreza jednak słono kosztuje. A i tak uważa się, że najpóźniej w wieku 4 lat dziecko winno znaleźć się w przedszkolu, jeśli to możliwe, bo tylko w grupie rówieśników może poznawać i rozwijać więzi społeczne.

Zdanie "...szybciej i lepiej niż... " nie było może najbardziej trafionym, w zasadzie nie powinno być porównaniem, a jedynie oceną wysokiego stopnia rozwoju, ale być może lekarz stosując nie do końca przemyślany zabieg marketingowy w stylu "koniecznie pochwalić dziecko przed rodzicami" wypowiedział się w takiej formule, a ja jak ślepy koń powtórzyłem w ślad za nim.
addera
Moim zdaniem wÄ…tek bez sensu, ale zaznaczam IMHO .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.