To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Forum męskie?? Męskie forum???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dragon
Witam kochani icon_biggrin.gif
Na portalu maluchy.pl jestem od niedawna, wcześniej bawiłem na innym rodzicielskim. Ale tam męskie forum istaniło troszkę bardziej aktywnie, winą jest brak rozpowszechnienia strony? czy może niechęc ojców do szczerych wypowiedzi, nie wiem .
Ale Panowie to jest chyba forum dla NAS więc może troszke ożywienia.
Chyba każdy z nas potrzebuje troszkę rozrywki i każdy z nas ma jakieś problemy z którymi trzeba się podzielić.
Mam nadzieję, że moderator nie będzie miał mi a złe słow które pisze, zresztą my się znamy z innego portalu.

PANOWIE WITAM WSZYSTKICH , CIESZE SIĘ ŻE MOGŁEM DO WAS DOŁĄCZYĆ I BĘDZIEMY RAZEM PISALI .

Pozdrawiam Dragon. wink.gif
kasiarybka
Dragon sorry, ze wcinam się, w końcu nie jestem facetem, ale chciałam się przywitać icon_smile.gif
Dragon -NARESZCIE JESTEŚ icon_smile.gif
mamboo
Dragon, mnie również miło Cię zobaczyć icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
Marghe
Dragoon, witaj.
Zerknij na forum Ciąza i porod - "Tatusiowie" icon_biggrin.gif
snupek
Witaj Dragon, domyslam sie ze byles na wstroneojca.Mam troszke podobne doswiadczenia ale teraz lubie siedziec tutaj i tez zauwazylam ze tatusiow jest malo.Za to jak wejdziesz na watki samotnych matek to zupelnie inaczej to wyglada, no nie?
Daddy
Oj Dragon!!! icon_biggrin.gif

Widzę Cię i cieszę się niezmiernie!!! I powiem, że masz rację: "będziemy razem pisali"!!!

Lecę więc szybciutko na Twój wątek powyżej....

Daddy
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.