To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jak dorobić

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Maciejonka
Chciałam spytać czy znacie sposób na dorobienie paru groszy będąc w ciąży. Praca chałupnicza i owszem ale trochę się obawiam korzystać z tych gazetowych ogłoszeń. Może któraś z Was miała okazję dorobić i nie została przy okazji oszukana. Jestem z Jastrzębia (śląskie), mam stały dostęp do internetu, prawko, samochód i dużo, dużo czasu.
jagoda1976
Ja tez kiedyś chciałam dorobić i wysłałam zapytanie do tych firm co to się reklamują w gazecie z praca chałupniczą. I co się okazało, że najpierw muszę zapłacic jakąś kałcję (już nie pamiętam ile) a dopiero póżniej oni mnie wtajemniczą co będę robić i za ile... Fajnie, nie? Niestety nie udało mi się dorobić icon_sad.gif
Ale Tobie życzę szczęścia w szukaniu pracy i daj znać jak coś znajdziesz.

Pozdr. Jagoda
pikpok
Nie liczyłabym na takie oferty pracy, w dziewięćdziesięciu procentach to oszustwa.

Najlepiej zadaj sobie pytanie "Co potrafisz robić bardzo dobrze?", następnie zadaj sobie drugie pytanie "Komu to coœ mogłoby sie przydać?", trzecie pytanie "Ile wzišć za swoje usługi". Samodzielnie próbuj podbijac œwiat, wiem, że to bardzzo trudne bo sama jestem na drodze, którš Ci wskazałam icon_wink.gif
Siunia
Pikpok,
rada wspaniała ... jakby nie było "na wagę złota".
Szkoda tylko, że to nie takie proste...
No cóż ... przez trudy do gwiazd
- Siunia
pikpok
To wydaje sie takie banalne, ale kiedy czlowiek znajduje się "nad przepaœciš" przynosi ratunek. Już kilka moich koleżanek odkryło dzięki mnie, że mogš zarabiać na tym co lubiš i potrafia robić najlepiej. Niech każdy robi to, co potrafi, wtedy sam będzie zadowolony i da zadowolenie innym. Napisz mi jak odpowiedziałaœ na pierwsze pytanie to wspólnie pomyœlimy co dalej:)))) Co dwie głowy to nie jedna icon_smile.gif.

Pozdrawiam
kasiarybka
Pikpok, zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości:)
Odkryłam tą prawdę i korzystam z niej pełną piersią:)
"Co lubisz robić ?"
"Kto potrzebuje skorzystać z Twoich umiejętności"
"Ile wziąć za usługę"....
Rewelacyjny przepis na sukces dosłownie:)
Można robić to co lubi i w dodatku zarabiać kasę:)
Pikpok "piątka"...."jedziemy na tym samym wózku" icon_smile.gif
Siunia
CYTAT(pikpok)
To wydaje sie takie banalne, ale kiedy czlowiek znajduje się "nad przepaœciš" przynosi ratunek. Już kilka moich koleżanek odkryło dzięki mnie, że mogš zarabiać na tym co lubiš i potrafia robić najlepiej. Niech każdy robi to, co potrafi, wtedy sam będzie zadowolony i da zadowolenie innym.


Pikpoczku, kiedy ja naprawdę jestem zachwycona tym co napisałaś.
Bo to tylko teoretycznie jest banalne. W tych kilku prostych z pozoru zdaniach kryje sie prawda i wielka siła. Trudno jest tylko odpowiedziec sobie na te pytania, tak naprawdę szczerze .... by być tego pewnym, od początku do końca. Bo wtedy tylko osiagnąć można sukces.
- Siunia

ps. do kogo było to skierowane ?
CYTAT(pikpok)
Napisz mi jak odpowiedziałaœ na pierwsze pytanie to wspólnie pomyœlimy co dalej:)))) Co dwie głowy to nie jedna icon_smile.gif.
pikpok
ps. do kogo było to skierowane ?
[quote=pikpok] Napisz mi jak odpowiedziałaœ na pierwsze pytanie to wspólnie pomyœlimy co dalej:)))) Co dwie głowy to nie jedna icon_smile.gif.[/quote][/quote]

Chyba do Maciejonki icon_question.gif icon_rolleyes.gif icon_confused.gif Ale mogę poradzić równiez Tobie, jeżeli chcesz icon_redface.gif
iwo1
Ja kiedyś stałam na promocjach (ok.8 zeta za 1 h)
Chodziłam po sklepach i pytałam czy na zastępstwa nie potrzebują ,pilnowałam dzieci sąsiadek ,myłam innym okna ,sprzątałam
Moja koleżanka robi kanapki i sprzedaje w biurowcach
Znajdziesz coÅ› -trzymam kciuki
IWo
maggii
CYTAT(iwo1)
 
Moja koleżanka robi kanapki i sprzedaje w biurowcach  


To jest genialne!!!!!!

A ja biedna co rano wpadam do bylejakiego sklepu i biorę na łapu capu jakąc bułe i jogurt..
Bo na zrobienie kanapki do pracy zawsze brakuje mi czasu...

Jeju, może ktoś w Gdyni chce robić kanapki do pracy???
W Stoczni miałby zbyt.... icon_lol.gif

P.S. Ja zatrudniłam osobę do prasowania. Zarobek nieduzy - ok 80 zł miesiecznie za to tylko 3 godz. pracy na tydzień...
popytaj zapracowanych kolezanek - nie kazdą stać na całodniową pomoc do domu, ale może mogłabyś je wyreczyć w drobnych pracach domowych zarabiając przy tym..
A może korepetycje???
A może jakieś robótki ręczne - teraz okres przedświateczny - serwetki na święta przydadzą sie każdemu a naprawdę nietrudno je zrobić zwłaszcz, jeśli dysponujesz czasem.
A może pieczenie ciast na imprezki okolicznosciowe? nawet na święta dla zapracowanych znajomych..
a może mycie okien?? możesz przyjechac do mnie umyć icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.