To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Teatrzyki dla dzieci w wakacje

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anetadr
Kochani, jak co roku od 8 lat rusza Letni Ogród Teatralny, a w jego ramach Grządka Teatralna dla dzieci.

Co niedzielę o godz. 16.00, przez całe wakacje, w podcieniach Górnośląskiego Centrum Kultury w Katowicach (pl. Sejmu Śląskiego) będą przedstawienia dla dzieci przygotowane przez teatry z całej Polski. Wstęp za darmo!

Polecam, bo to fantastyczna zabawa nie tylko dla dzieci icon_smile.gif. My jeździmy od 2 lat i w tym roku inaugurujemy trzeci sezon teatralny.

Szczegółowy repertuar znajdziecie tutaj.

Pozdrawiam

Aneta
rzenia
Czy ktos wybralby sie na(?):

02.07.2006 (niedziela), godz. 16.00
Letnia GrzÄ…dka Teatralna
Teatr Lalek Banialuka (Bielsko-Biała)
Krystyna Miłobędzka: "Siała baba mak"
anetadr
Będziemy (prawie na pewno) z Karolinką na tym przedstawieniu.

Aneta
rzenia
Niestety nie udalo mi sie przyjechac icon_sad.gif
anetadr
A my byłyśmy i było naprawdę fantastycznie. Karolina już się dopomina o kolejne wyjazdy. Warto tylko przyjechać przynajmniej 20 min. wcześniej, bo później trudno znaleźć fajne miejsce.

Aneta
rzenia
Pamietam icon_smile.gif Opowiadalas o teatrzykach mi i beattcie na zlocie
anetadr
icon_smile.gif

Imprezy bedą przez całe wakacje, jeszcze wiele przedstawień przed Wami.

Aneta
anetadr
Przypominam i zapraszam na kolejny, dziewiąty już Letni Ogród Teatralny i oczywiście Grządkę teatralną dla dzieci. W repertuarze na ten rok znowu fajne teatrzyki dla dzieci. Moja Karolina już od miesiąca dopytuje czy pojedziemy.

Szczegółowy repertuar znaleźć można tutaj.

Aneta


anetadr
Już niedługo rusza kolejny X Letni Ogród Tetralny i - jak co roku - Letnia Grządka Teatralna. Zapraszam do Katowic na świetnie przedstawienia teatralne dla dzieci. Odbywają się one w podcieniach Górnośląskiego Centrum Kultury w lipcowe i sierpniowe niedziele o godz. 16. To świetna zabawa dla dzieci w każdym wieku. Tutaj znaleźć można szczegółowy program.

Aneta
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.