To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Alergia pokarmowa, sterydy i zyrtec - wróg powraca :(

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

fumiko
Moja 10-cio miesięczna córeczka ma czerwone, łuszczące się plamy pod bródką i jedną na klatce piersiowej. Poza tym ma wysypkę w zgięciach łokci i kolanek. Pojawiło się to w 6 miesiącu, kiedy zaczęłam jej wprowadzać nowe pokarmy. Wtedy był to kleik ryżowy, jabłko i marchewka. Pediatra standardowo dała jej maść sterydową. Od tamtej pory mamy ciągle powracające plamy i swędzenie, a pediatra zmienia tylko maści na mocniejsze. Odstawiałam juz wszystko po kolei i żadnych skutków. Karmię piersią, nie jem mleka i jego przetworów, jajek, ryb, cytrusów, ścisła dieta hypoalergiczna. Ostatnio byliśmy z nią u alergologa, przepisała zyrtec i maśc ze sterydem. Po dwóch dniach stosowania, bylo lepiej, ale w trzecim zmora powróciła... Asia je teraz juz tylko ziemniaki, marchew, mięso z indyka i kurczaka, dynię, jabłka, gruszki, chrupki kukurydziane i kaszke ryzowa. Ja jem to samo + chleb, dzem wisniowy.

Już nie wiem co mam z tym zrobic... Co ją moze uczulac?
malinowa i Malina
a czy w chlebie, który jesz nie ma mleka? Czasami się zdarza.
Kingus
Asia je teraz juz tylko ziemniaki, marchew, mięso z indyka i kurczaka, dynię, jabłka, gruszki, chrupki kukurydziane i kaszke ryzowa. Ja jem to samo + chleb, dzem wisniowy.

Już nie wiem co mam z tym zrobic... Co ją moze uczulac?[/quote]

Z podanego zestawu mojego młodego na bank uczula mięcho drobiowe. Coby śmieszniej było, jajka pożera i nic się nie dzieje... icon_twisted.gif

Pozdrawiam


Kingus
Basza
Powiem coś szokującego, moje maluchy nie tolerowały zyrtecu, po innych lekach jest lepiej ,ale tylko po tabletkach, syropy również uczulały. Do dzisiejszego dnia wywołuje to zdziwienie wśród lekarzy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.