To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jaka spacerówka???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

SYLVIA008
jestem tu nowa ,czy może ktoś mi doradzić jaki wózek spacerowy powinnam kupic swojemu dziecku?Zastanawiam sie nad bebe confort-loola a quinny buzz.Często podróżuję dlatego też chciałabym aby wózek był poręczny a złożony zajmował jak najmniej miejsca. Moze ktoś ma któryś z tych wózków i mógłby napisać jak się sprawują.Pozdrawiam Sylwia
agama76
to chyba z problemami zdrowotnymi ma niewiele wspolnego icon_wink.gif
ulla
Ale to i tak najlepsze miejsce icon_smile.gif

Nieztety o żadnej ze spacerówek nic nie mogę powiedzieć. Dla nas ważne było, żeby łatwo się składała, zajmowała mało miesca i dobrze jeździła po wertepach. Acz firmowa nie była, ot szukając i sprawdzając natrafiliśmy w sklepie.
Lua
CYTAT(agama76)
to chyba z problemami zdrowotnymi ma niewiele wspolnego icon_wink.gif


Ale z pielęgnacją jak najbardziej wink.gif
Kasia&Hania
My nie mamy spacerówki, ale kupując miała bym na uwadze jedną podstawową rzecz: utwardzenie pod plecki dziecka! A w jakim wieku jest wasza pociecha?
Magdula
mam dwie spacerówki Quinny: Freestyle - dość ciężka i duża po zlożeniu ale idealna na bezdroża, wygodna dla dziecka, kłóka pompowane; oraz Zapp'a - super wygodna do samochodu bo malutka i lekka, łatwo się rozkłada, kółka są szerokie, ale nie można regulować oparcia, nie ma kosza na zakupy ale widziałam że są specjalne siatki.
Jasiucha
Ja także nie mam żadnego z tych wózków.. ale osobiście nie kupiłabym trójkołowca - mało stabilne szczególnie przy zjazdach z wysokich krawężników

My mamy wózek firmy Graco - też fajnie się składa, jedną ręką - jak walizka icon_biggrin.gif
Magdula
Nie zauważyłam żeby moje wózki były mało stabilne, wprost przeciwnie, a do tego jak łatwo się je prowadzi, są super skrętne.
Problemem mogą być podjazdy dla wózków
anetaza
My kupilismy Pegperego plico p3 jestesmy bardzo zadowoleni jest lekki i super sie prowadzi
Tuni
Nie znam wózków o ktorych piszesz.
Pamiętaj jednak, że najważniejsze żeby był wygodny dla dziecka.
W żadnym wypadku nie kupuj takiego maleńkiego, w którym dziecko będzie jeździło skulone.
Ketmia
Od kiedy Wasze dzieci jeżdżą w spacerówkach? My jeszcze używamy gondolki, więc chciałam wiedzieć na przyszłość icon_smile.gif.
Mika
CYTAT(Ketmia)
Od kiedy Wasze dzieci jeżdżą w spacerówkach? My jeszcze używamy gondolki, więc chciałam wiedzieć na przyszłość icon_smile.gif.


my od urodzenia icon_razz.gif

żadne z moich dzieci nie miało głębokiego wózka icon_wink.gif
Ketmia
Ale to masz pewnie tak zwany wielofunkcyjny... icon_biggrin.gif
buunia
przesadziłam Bartosza do spacerówki jak miał 5 miesięcy, bo by się biedak zapłakał z nudy w gondolce, chciał się rozglądać a boki wysokie.. mamy bebe confort, ale nie wiem jaki model i ... zupełnie nie polecam, ciężki, nieporęczny i spacerówka ma dużą wadę - nie da sie jej złożyć na płasko! jak dziecko nie siedzi stabilnie to nie jest to ani wygodne ani bezpieczne. icon_sad.gif mój synek jeszcze nie siedzi i jakoś w tej spacerówce się męczymy, ale myślę o zmianie, bo ta nie jest dobra.. może to taki model.. ale trzeba na te rzeczy zwrócić uwagę. pozdrawiam
Ketmia
Trochę martwi mnie to, co powiedziałaś, bo ja też mam bebeconfort na stelażu everest. Gondola jest ok, bo jest długa i moje długie w tej chwili trzymiesięczne dziecko jeszcze sobie pojeździ. Everesta mam starszy model, bez skrętnego przedniego koła i trochę się męczę na zakrętach. Kupiłam go jako nowy na allegro, ale gdybym wiedziała ile siły będę musiała użyć do pchania to chyba bym się bardziej zastanowiła. No i do niego mam siedzisko spacerówkowe, może takie jak Twoje.
Jasiucha
CYTAT(Ketmia)
Od kiedy Wasze dzieci jeżdżą w spacerówkach? My jeszcze używamy gondolki, więc chciałam wiedzieć na przyszłość icon_smile.gif.


My co prawda mamy spacerówke z nosidełkiem dla niemowlaka.. no ale nie czepiajmy się szczegółów.. otóż, moja Niunia urodziła się pod koniec października a posadziłam ją w spacerówce pod koniec marca.. nosidełko było zbyt płytkie i krótkie.. ale gdybym miała typową obszerną gondolkę to bym napewno dłużej ją woziła na leżąco - conajmniej do 6mies icon_smile.gif

Zatem nasz Graco jako głęboki wózek służył 5mies i ja jako "kierowca" byłam zadowolona ale moja Maluśka nie bardzo - mało miejsca... ale teraz jako spacerówka jest super - obszerny, dziecku jest wygodnie, 4pozycje położenia oparcia, składany jedną ręką w "walizeczkę", skręca w miejscu icon_biggrin.gif
Mika
Jasiucha -Graco Quattro Deluxe może? icon_wink.gif
My taki mamy i pożegnaliśmy gondolę jak młody miał 3 miesiące
przez kolejne 2 jeździł buzią w moją stronę,dopiero niedawno przekręciłam go do świata żeby nie był znudzono-jęczący icon_wink.gif
6+ dla tego wózka za obrotową o 180 stopni budę icon_wink.gif
Jasiucha
CYTAT(Mika)
Jasiucha -Graco Quattro Deluxe może?  :wink:  
My taki mamy i pożegnaliśmy gondolę jak młody miał 3 miesiące
przez kolejne 2 jeździÅ‚ buziÄ… w mojÄ… stronÄ™,dopiero niedawno przekrÄ™ciÅ‚am go do  Å›wiata żeby nie byÅ‚ znudzono-jÄ™czÄ…cy  :wink:  
6+ dla tego wózka za obrotowÄ… o 180 stopni budÄ™  :wink:


Dokładnie ten icon_wink.gif
Buda to rewelacja, zwłaszcza gdy dzieciaczek śpi a słonko prosto na buźkę świeci, nie trzeba wtedy wózka ciągnąć za sobą - wystarczy tylko budkę przełozyć jednym ruchem ręki icon_wink.gif
Marylga
dziewczyny jakÄ… kupic spacerowkÄ™??? szukam czegos lekkiego ale wygodnego dla malucha co polecacie?? zastnawialam sie nad coneco traper ale ona az10kg ma, lub baby design tiny, a wy co polecacie?
beata_77
A ja polecam spacerówkę Maclarena

https://maclaren.pl/wzekdladziecimaclarente...rgrey-p-42.html

Pokochałam spacery, ponieważ nawet jak pada, to z łatwościa da się nią manewrować jedną ręką, ponadto musi byc bardzo wygodna dla dziecka, bo Natusia już nie wierci sie na przejażdzce. Składa się szybko i z boku ma zapinkę oraz rączkę do przenoszenia złożonej spacerówki.
Waga spacerówki 6,5 kg i jest przeznaczona dla dzieci od urodzenia do 15 kg.
Tusia8
Faje są Maclareny, tylko dla mnie dyskwalifikują je malutkie kółka. Ale jak kiedyś wyprodukują Maclarena z większymi kółkami, to być może się skuszę icon_wink.gif
beata_77
CYTAT(Tusia8 @ Thu, 23 Oct 2008 - 19:57) *
Faje są Maclareny, tylko dla mnie dyskwalifikują je malutkie kółka. Ale jak kiedyś wyprodukują Maclarena z większymi kółkami, to być może się skuszę icon_wink.gif


Jakie malutkie kółka ????????????????
Kółko ma średnicę ach musze zmierzyć... 16 cm... To małe???

Odstraszać może trochę cena, ale jak ja mam w planie jeszcze jedno dziecko w niedalekiej przyszłości, to zdecydowałam się na porządną spacerówkę.

Naprawdę polecam icon_smile.gif Co jeszcze jest fajne. jak zacznie padac deszcz, to nie musze sie motać z płachtą przeciewdeszczową, bo daszek jest nieprzemakalny i doczepiam do niego na 4 wypustki folię... sama nie zdąże zmoknąć 06.gif
Tusia8
beanata, kółka SĄ malutkie-małe i cienkie, jak porównam je z kółkami mojego chicco, to po prostu wypadają bledziutko. Moje mają średnicę 18 cm, a poza tym ich grubość to więcej, niż te dwa kółka z Maclarena razem. A wielkość kółek ma znaczenie, szczególnie przy niezbyt dobrych chodnikach.
chaton
CYTAT(beanata @ Thu, 23 Oct 2008 - 21:11) *
A ja polecam spacerówkę Maclarena

https://maclaren.pl/wzekdladziecimaclarente...rgrey-p-42.html

Pokochałam spacery, ponieważ nawet jak pada, to z łatwościa da się nią manewrować jedną ręką, ponadto musi byc bardzo wygodna dla dziecka, bo Natusia już nie wierci sie na przejażdzce. Składa się szybko i z boku ma zapinkę oraz rączkę do przenoszenia złożonej spacerówki.
Waga spacerówki 6,5 kg i jest przeznaczona dla dzieci od urodzenia do 15 kg.


Jestem jak najbardziej ZA tym wozkiem, a wiem, o czym mowie, bo mamy 3 sztuki. 37.gif Mc Larena uzywamy od 2-go miesiaca, to chyba jedyna spacerowka rozkladajaca sie zupelnie na plasko.
Niestety stwierdzamy, ze nie ma idealnego wozka: albo chcesz cos stabilnego, nadajacego sie na kazdy teren, ale bydle ciezkie i nieporeczne, albo leciutka parasolke. Co do 3kolowcow, to chcialam podkreslic, ze one sa BARDZIEJ stabilne o 4, bo to jest fizycznie niemozliwe, zeby ustrojstwo majace 3 punkty oparcia bylo niestabilne.

Jak dziecko zaczelo chodzic, kupilam zappa Quinny i to jest nalzejszy wozek, jaki znam. Niestety wciaz nie potrafie go skladac, ale to juz moje osobiste kalectwo. Wada jest, ze sie nie rozklada, wiec dla dzieci potrafiacych ladnie siedziec.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.