To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kiedy współżycie po poronieniu?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anor26
witajcie!!!
mam pytanko: kiedy można rozpocząć współżycie po poronieniu. jestem już 2 tygodnie po zabiegu ( poroniłam samoistnie, a zabieg był raczej doczyszczaniem), czuję się dobrze, nic mnie nie boli ( choć psychicznie to nie jest takie łatwe, ale przytulenie męża na pewno pomoże icon_smile.gif ), krwawienie ustało. nie chcę narazie starać się o dzidziusia. wolę poczekać do pierwszej miesiączki, ale brak mi naszej intymności. poradźcie czy już można coś działać czy jeszcze nie. do lekarza mam iść za tydzień i nie mam się kogo poradźić!!!!
pozdrawiam !!!!
jaaagoda
ja bym jednak radzila ci poczekac do pierwszej miesiaczki!
majul
moj lekarz tez radzil poczekac do pierwszej miesiaczki
Moette
Mi lekarz po 3 tygodniach od zabiegu powiedzial - praktycznie juz pani moze. Ale zdziwlilo mnie to, bo nie chcial mnie badac ze wzgledu na jescze swierze rany. Dziwne, prawda - jakas nielogicznosc tu sie nasuwa. Kazalm podpytac mamie co na to lekarze z przychodni w ktorej pracuje. Wszyscy jednoglosnie stwierdzili, ze tak jak po porodzie tak po zabiegu powinno sie ze wspolzyciem poczekac do pierwszej miesiaczki.
Agatkie
CYTAT(Moette)
Wszyscy jednoglosnie stwierdzili, ze tak jak po porodzie tak po zabiegu powinno sie ze wspolzyciem poczekac do pierwszej miesiaczki.


Psik! Tak jak po porodzie, tzn. 6 tygodni. Trudno, żeby karmiąca mama musiała czekać ok. 1,5 roku.... (bo przecież czym dłużej karmisz tym później dostajesz @)
Moette
Faktycznie glupota - chodzilo faktycznie o te ok 6 tyg:) Najmocniej przepraszam za wprowadzanie w blad:)
Amajlija
Mi też lekarz mówił, żeby zaczekać do pierwszej @
maja80
Ja rozmawiałam w szpitalu z lekarzem, kiedy leżałam po zabiegu, powiedziano mi, że powinno sie odczekac jakies 3 tygodnie, pod warunkiem że nie ma jakis komplikacji ( krwawienie , ból itp) i mozna wtedy rozpocząc współzycie, pod warunkiem, że czujemy sie psychicznie tez na siłach, ale to chyba zrozumiałe
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.