To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kiedy miesiÄ…czka rok bez!!!!!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agulaw
czołem dziewczyny ,mam pytanie urodziłam córcię w tamtym roku w czerwcu ,karmiłam rok i dalej nie mam miesiączki , czy to jest normalne???
Anai_
ja dostałam po 10,5 miesiącach. Teraz też liczę na taką łaskawość od losu icon_smile.gif.
Saskia
po pierwszym porodzie dostałam @ po 14 miesiącach
po drugim niestey juz po 9 icon_sad.gif
gosiat
Ja dostałam po 16 miesiącach, gdy zaczęłam odstawiać syna od piersi.
Po Zuzi była po 3 tygodniach. icon_confused.gif
eni20
ja tez dostalam po 10miesiacach, jednak nadal pozostala kresa na brzuchu, cienka ale nadal jest, czy Wy tez dlugo mialyscie?
hogata
CYTAT(eni20)
ja tez dostalam po 10miesiacach, jednak nadal pozostala kresa na brzuchu, cienka ale nadal jest, czy Wy tez dlugo mialyscie?


Po pierwszym dzieciątku ta kresa długo była widoczna, około 1,5 roku icon_eek.gif
A przy drugiej ciąży prawie wogóle nie było widać i szybciutko znikło... icon_smile.gif

Okres też bardzo różnie. Przy pierwszym - po 4 miesiącach, przy drugim - po 11 miesiącach icon_biggrin.gif .
Anai_
Jak zaszłam w drugą ciążę, to miałam jeszcze krechę pojulkową. Więc tak naparwdę krechę mam już ponad dwa lata, bo nie pamiętam kiedy dokładnie mi się pojawiła przy Julku icon_smile.gif Ale jakoś tak kojarzę połowę ciąży.
mama_oliwki
ja nie maiałam 1,5 roku przez cały okres karienia
ale ty juz nie karmisz i nie masz?
jak tak to idź do lekarza
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.