To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wizyta kontrolna po łyżeczkowaniu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

majul
Dziewczyny, jak wygladały Wasze wizyty kontrolne po łyżeczkowaniu? Czy lekarz zlecał jakies badania, itp.? Pozdrawiam.
Nataliczka
po łyżeczkowaniu miałam czekać na okres, a jak wystąpił i się skończył to miałam iść na kontrolne do gin
*Coco
ja poszłam na wizytę kontrolną parę dni po tym gdy przestałam plamić po zabiegu, czyli po 2 tygodniach była wizyta. lekarz zbadał mnie odkładnie (usg i badanie ginekologiczne), dostałam leki przeciw infekcji którą prawdopodobnie miałam również w ciąży, i mam się zgłosić do niego w grudniu. poza tym w trakcie wizyty dostałam jeszcze wsparcie psychiczne od mojego gina i zapewnienie że jestem zdrowa i że następnym razem napewno się uda. tego życzę i Tobie i sobie... pozdrawiam
MoniZ
JA WIZYTE PO WYLYZECZKOWANIU MIALAM JUZ NA DRUGI DZIEN PO WYJSCIU ZE SZPITALA DOSTALAM TAKICH BÓLI ZE NIE MOGLAM WYTRZYMAC. OKAZALO SIE ZE W SZPITALU MUSIALAM SIE GDZIES ZAZIEBIC I DOSTALAM ZAPALENIE PRZYDATKOW I MUSIALAM BRAC ATYBIOTYK 4 RAZY DZIENNIE TO KOSZMAR ALE PO TYGODNIU JUZ POSZLAM I BYLO WSZYSTKO OK
icon_biggrin.gif
kalina23
Witam jak dlugo krwawilyscie ja jestem 8 dni po lyzeczkowaniu oprocz tego ze czuje sie pusta i wypatroszona jak krolik mam brzydkie ciemne uplawy,lekarz mowil ze tak moze byc..Jak to przebiagalo u was???prosze odpiszcie gg2300366
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.