To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

KÄ…ty Rybackie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dorotka
Jedziemy tam 10 lipca, może ktoś z Was również się wybiera?
Nigdy nie bylismy w tych rejonach, znajomi zachwalali, znaleźliśmy piekny pensjonat (na zdjęciach super, ciekawe jak w rzeczywiśtości icon_wink.gif ) i jedziemy icon_biggrin.gif
Edzia77
KÄ…ty te niedaleko Stegny czy Krynicy Morskiej?
_rybka
Zależy gdzie bedziecie mieszkać. Z niektórych miejsc jest dość daleko do morza. Ale droga piękna- przez las. Plaża fajna, nie ma wściekłego tłoku, miejscowość spokojna. Duzo rodzin z dziecmi.
Minusy- ja mieszkałam w poblizu ruchliwej drogi. Ze względu na bliskość zatoki ogromne ilości owadów, tak że okna nie mogliśmy otworzyć.
Dorotka
na ulicy Leśnej icon_biggrin.gif i nie mam pojęcia dokładnie gdzie to jest. Pensjonat na zdjęciach w internecie wygląda pięknie icon_biggrin.gif i taki podobnież w rzeczywistości jest bo znajomi byli rok temu.
miriam
Dorotko milych wakacji icon_smile.gif
okko
ja byłam w ubiegłym roku i bardzo mi się podobało- jeśli lubicie ryby to własnie w Kątach jest najlepiej zaopatrzony sklep na mierzei- skupuja bezposrednio od rybaków
Magenta
Polecam - byłam tam przez kolejne trzy lata. Dla dzieci super, spokojnie i miło.

Magenta
Dorotka
Wróciłam icon_sad.gif i żałuję, że tak krótko, ale dobre i to icon_biggrin.gif Kąty to faktycznie wspaniała "dziura" nie ma gdzie wydać pieniędzy, o ile dzieciom nie pokaze się Krynicy Morskiej icon_lol.gif wtedy wieczorami wołają , że chcą wesołe miasteczko icon_twisted.gif icon_lol.gif W Kątach synki zachwycali sie kaczkami na drzewach icon_wink.gif
CYTAT(okkko)
ja byłam w ubiegłym roku i bardzo mi się podobało- jeśli lubicie ryby to własnie w Kątach jest najlepiej zaopatrzony sklep na mierzei- skupuja bezposrednio od rybaków
co do sklepu to trafiliśmy chyba na popsute ryby wędzone icon_confused.gif zresztą to masówka i na trasie stoją budki "sardynka", nam bardziej odpowiadały wędzone rybki bezpośrednio z wędzarki, pycha icon_razz.gif
okko
No ja w tym sklepie kupowałam tylko swieże rybki do smażenia i były dobre icon_smile.gif.

W tym roku wybieram sie nieco dalej- na drugi koniec Mierzei do Piasków mam nadzieję, że będzie również spokojnie i fajnie.
Dorotka
Okkko o Piaski też zachaczyliśmy icon_biggrin.gif na drogę w środku Piasków wyszły nam dwa dziki icon_lol.gif nakarmiłam je jabłkami i tak im sie spodobało, że chciały wsiąść do samochodu, jeden zarysował mi drzwi nawet icon_redface.gif z czego mąż nie jest zbyt szczęśliwy, ale wszyscy bawiliśmy się świetnie icon_lol.gif
Z kolei na Weserplatte główną atrakcją moich dzieci było 5 małych lisków. Nasze tegoroczne wakacje to prawie zoo safarii icon_lol.gif
okko
No ja jestem ciekawa czy spotkamu dziki- wyjeżdżamy w piatek w nocy:) już chce być na miejscu- to jednak daleko jest nie lubie tej drogi prawie 700 kilometrów z Krakowa ty masz o połowe bliżej jednak
Dorotka
Okkko wypoczywaj icon_biggrin.gif a dla dzików miej w przygotowaniu jabłka icon_lol.gif uwielbiają (ja miałam zielone)
Magenta
Wszystko wskazuje na to, że czwarty rok z rzędu wydeptywać będziemy znane nam ścieżki w Kątach icon_lol.gif . Ruszamy około czwartku. Życzcie nam pogody icon_exclaim.gif

Magenta
Adasia
Szukamy czegoś na drugą połowę sierpnia i myślimy właśnie o Kątach albo Piaskach.
Czy macie jakieÅ› adresy, telefony?
I czy tygodniowy pobyt nie zrujnuje czteroosobowej nauczycielskiej rodziny?
Dorotka
Magneta życzymy wspaniałej pogody icon_cool.gif
Adasia myslę, że nie zrujnuje, nas nie zrujnował wcale. Adresu Ci nie podam, bo u naszej pani nie ma wcale miejsc, dopiero wrzesień październik icon_rolleyes.gif Wrzuć w wyszukiwarkę, na pewno znajdziesz cos dla waszej czwórki icon_biggrin.gif
katkasia
Dorotko,
czy możesz podać namiar na tę kwaterę w Kątach? Chciałabym wysłać dziecko z babcią w marcu. Mam nadzieję, że będą miejsca icon_smile.gif.
bubusiek-katy
jestem z katow rybackich i naprawde polecam tu wakacje jest tu spokojnie mimo wielu turystow nie widac tego. wiele miejsc dla dzieci od morza jest 1,5 km takze polecam.
bubusiek-katy
a w katach pieknie jest jedynie w wakacje i cieple dni zima jesien i poczatek wiosny jest tu nie za ciekawy nie ma gdzie isc gdyz wszytsko otwarte tylko sezonowo
bel
Odświezam wątek , czy sa dziewczyny, ktore były w Katach Rybackich. Ja wybieram sie z rodziną tam 2 raz. Dziewczyny lubicie Kąty Rybackie?? Mi bardzo się one podobają.
szeklanka
byłam w tym roku icon_smile.gif niedawno wróciłam - plaża piękna, ludzi na plaży mało, na plażę daleko (ale miało to swój urok więc nam się podobało). Krynicę omijaliśmy jak się dało - nie cierpię takich ilości ludzi.
bel
szeklanka ja tez bylam w lipcu. Moze nawet minelysmy sie. Krynica faktycznie jest bardzo tłoczna. 29.gif Ale Kąty są przepiękne. Plaza jest super i te lasy jak sie idzie do plazy superowa sprawa. Plaza jest faktycznie malo tłoczna. Idzie sie do plazy lasem. icon_smile.gif
bel
odswiezam watek ponownie. Kto w tym roku wybiera sie do KÄ…tow Rybackich?? My tym razem na tydzien jedziemy. dziewczyny wybieracie sie do tej miejscowosci?
KM
my już w tym roku wróciliśmy z Kątów
bel
KM duzy ruch jest w KÄ…tach ?? My jedziemy juz w sobotÄ™.
kaska5893
Ja byłam z dzieciakami tutaj http://marinavillage.pl/o-marina-village i byłam bardzo zadowolona. Mają udogodnienia dla maluchów, za co mają wielki plus u mnie. Są place zabaw i posiłki dla dzieci. Swoją droga okolica jest bardzo ładna w sam raz na spacery z dziećmi.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.