To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ile macie dzieci???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marta_1974
Chciałabym się dowiedzieć ile macie dzieci?bo ja teraz będe miała drugie. Mam już 12 letnią córke . Czekam na wasze odpowiedzi?
Jutta
Witaj icon_biggrin.gif
Mam dwoje dzieci 21 córkę i 20 letniego syna icon_rolleyes.gif Między nimi jest 1,5 roku różnicy. Nigdy nie żałowałam, że urodziłam dzieci jedno po drugim, może dlatego, że w rodzinie męża jest tradycja aby między dziećmi było 15 lat różnicy icon_rolleyes.gif Przez to uciekało 1 pokolenie między 2 kolejnymi, a ja chciałam by dzieci miały takie prawdziwe rodzeństwo icon_lol.gif



Jutta, babcia Mateuszka, który urodzi się za 6 dni icon_lol.gif
Dorotka
Jednego dwuletniego synka, który rozrabia za kilkoro innych icon_lol.gif ale marzy mi się jeszcze słodka i grzeczna córeczka wink.gif
.uzytkownik.usuniety.
Jednego kochanego Dzidziaka - syneczka. Za tydzień będzie miał 5 miesięcy. Bardzo chciałabym drugiego takiego. Zawszeć to więcej chłopów do noszenia mnie na rękach
addera
Ja mam Michała (prawie 17 miesięcy) i Dominikę (10,5 roku), czyli różnica wieku duża, oj duża icon_lol.gif
Doruśka
ja mam Adę 11,5 roku oraz Karolcię 18,08 skończy rok!
Abotak
CYTAT(marta_1974)
Chciałabym się dowiedzieć ile macie dzieci?bo ja teraz będe miała drugie. Mam już 12 letnią córke . Czekam na wasze odpowiedzi?


No to troche podbuduje statystyke icon_lol.gif . gwm, choc z pomoca. icon_wink.gif
U nas jak ponizej plus szczytne plany na przyszlosc icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_wink.gif
Roznica wieku: 3x14 miesiecy i 1x20 mies. icon_biggrin.gif
Guśka
Niusiak sztuk jedna 1 rok i 10 miesięcy!
Póki co starczy, bo strach pomyśleć co by to było, gdybym miała dwa takie oszołomki
Agnisma
Natalia 2 latka i 8miesięcy, jedynaczka i wystarczy icon_lol.gif
Cleo
Michasia 14 miesiecy i wlasnie jestem na etapie myslenia kiedy nastepne icon_rolleyes.gif
ja roslam wsrod duzej ilosci rodzenstwa i to bylo fajowe icon_smile.gif ale nie wiem czy ja jestem taka super jak moja mama i czy dalabym rade nawet z dwójką...
no i myślę... : icon_redface.gif
cleo
kasiarybka
Dominik lat prawie 7, Weronika miesięcy prawie 7 icon_smile.gif
Narazie jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni z takiej różnicy wieku.
Dominik jest bardzo samodzielny, wtrozumiały, troskliwy i pomocny icon_smile.gif
Naszym marzeniem jest rodzinka 2+3, więc czeka mnie jeszcze jeden poród icon_smile.gif
adzia
Jak w sygnaturce icon_wink.gif Dla nas to minimum, być może wzniesiemy się wyżej - nie wykluczam, ale i nie wiem na pewno. Zobaczę, czy mi się w tej ciąży kręgosłup nie rozsypie .....
AdusiaR
Córeczka Letycja skończy 21.09 br. 3 latka. - energiczna i bardzo pomysłowa mała osóbka icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Chcemy powiększyć rodzinkę o jeszcze jedno dziecko, ale... jakoś bez powodzenia icon_cry.gif
Cierpliwie czekamy, oby nie za długo, bo nie chcę aby była za duża różnica wieku, a mi też zresztą latka lecą .
asiaT
dwoje, bliźnięta. icon_smile.gif mają 20,5 miesiąca. Ale marzy mi się jedna słodka córeczka... neistety, strach przed kolejną dwójką urwisów trochę mnie hamuje icon_wink.gif
IzaS
My mamy jednego Arka (16mcy) , ktory energii ma za 8 wiec na nim na razie poprzestaniemy icon_biggrin.gif
Iza
wiesiołek
A ja w kwestii formalnej wink.gif Na forum "Poznajmy się kiedyśzałożyłam ankietę na ten sam temat. Tam to i statystyka naszej "dzietności" jest .
asia2108
A ja mam dzieci trójeczkę icon_biggrin.gif icon_lol.gif icon_razz.gif
Trzymnastoletnią śliczną panienkę wkraczającą powoli w lata szumnej młodości
Jedenastoletniego faceta już nie dziecko jeszcze nie mężczyznę
i 14-miesięczniaka który umila nam wszystkim życie i uczy na nowo cieszyć się drobiazgami.

Asia
sdw
Hej

Panienki sztuk dwie - 5 letnia Kinga i prawie 2 letnia Kamila + niewiadomej płci maluszek - juz prawie pieciomiesieczny.

I mówie dosc.

Jam nerwus - jak przy trójce sie psychicznie nie wykoncze to po jakiego Nobelka sie zgłosze gdzie trzeba wink.gif
amania
A ja jedno przy boku - ponad 4-roletnia Marysia i jedno w brzuchu, płci jeszcze niewiadomej. Mam nadzieję, że to koniec, chociaż pewna nie jestem (mąż chciałby wiecej).
maggii
No cóż, moja "trójca" nieco podnosi statystykę ...

Patryk - 11 letni młodzieniec, kurcze naprawdę przystojny facet mi rośnie... wink.gif
Kubuś - 8 latek - prawdziwy Kubuś Puchatek - przylepa i sama słodycz
No i Wiktoreczka - słodka dzieweczka - 20 miesięcy zauroczenia, zakochania po uszy całej rodzinki

Fajnie mieć trójeczkę icon_biggrin.gif icon_lol.gif icon_smile.gif
pirania
Wysyp wielodzietnych po magii i ja sie wpisze icon_wink.gif

Mam 4 dzieci same baby icon_wink.gif
Ania ma 13 lat (boze...) Zuzia 12 Ola 3 i pol a Ula 18 miesiecy icon_wink.gif
Monisia
A ja mam dwie kobitki : 6 -cio letnią Laurę i 6 tygodniową Julię i na tych dwóch panienkach poprzestaniemy:)
Mika
Ola -5,5 roku Jaś -dopiero co icon_wink.gif skończone 2 latka icon_biggrin.gif Chyba na tym koniec....chociaż nigdy nic nie wiadomo icon_wink.gif
AniaAsi
2 dziecka, przy tym jedno w drodze.

Joasia 20 miesięcy i Oleńka, która urodzi nam się pewnie w grudniu.
Ja jestem w stanie "się poświęcić" icon_smile.gif i spróbować raz jeszcze - może trafi się wyczekany synuś mojemu chłopu, ale ten mówi stanowcze NIE. icon_cry.gif
No cóż, w końcu to on znosi trudy ciąży, porodu i połogu..., a to karmienie piersią też tatusia wykańcza, no nie? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

A jak nam dzieci wyrosną to jedziemy do Paryża icon_lol.gif

Ania
mama_do_kwadratu
Michał i Bartek- lat trzy- kochane łobuzy icon_lol.gif
wobysk
icon_rolleyes.gif My mamy jednego synka Artka, który ma rok i trzy miesiące. Czasami siezastanawiam jak bym dała sobie radę gdybym urodziła bliźniaki, bo mój mały jest tak żywym dzieckiem, że wieczorem padam ze zmęczenia.
Inca2
a u mnie jedynaczek i zapowiada sie, ze nim zostanie, przynajmniej na dlugo icon_twisted.gif
Ma teraz trzy latka i jest koszmarnie autoratywnym lwem Hubertem
sandraw
U nas sztuk 1.
Martusia, ur 12.12.2000
po cichu liczęna jeszcze jedno, ale mam dobrą pracęi troszkęsię obawiam... no i dziadki mogą teżodmówić pomocy po tym co przechodzą z moim czortem (chociaż to ich jedyna wnuczka) icon_smile.gif
pełna nadziei na niezidentyfikowane czasoprzestrzennie jutro
OLA
Renata
Witam !
Przedstawiam moją trójeczke - która od 13.08 rozpoczeła nowy rok szkolny... u nas w Alabamie już po wakacjach icon_sad.gif
Ala - 11lat, uczennica kl.5
Ola - 6 lat, uczenica kl.0
JaÅ› - 3 latka, przedszkolak
Pozdrawiam cieplutko !
Renata
Libi
Mój urwis Szymonek ma 2 lata i 9-m-cy. Narazie jest jeden ale w przyszłym roku pomyślimy o siostrzyczce (mam nadzieję...) dla niego:)

Pozdrawiam

Libi
Renia
A u mnie 2 córy. Sylwia idzie do I klasy, a Maja ma 14 miesięcy. Ostatnio tak mi dają w kość, że nawet nie myślę o trzecim dziecku.
A cyganka wywróżyła synka icon_lol.gif Póki co się nie staramy, ale różnie może być.

Pozdrówki Renata
Rosiczka
Bartek lat prawie 6, idzie do zerówki,
Magda lat 3 do przedszkola,
Chętnie byłoby i 3 ale mężuś nie chce icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
Małgorzata
Dwie córki Marianna 3 lata i 6 miesięcy Maja 14 miesięcy. Trzecie chętnie ale jak mój mąż zacznie jakoś po ludzku zarabiać.
Pozdrawiam Gośka
Ali
Dwie córeczki 6,5 i 3,5 roku. Dwójka dzieci to dla nas optymalna ilość, na więcej nie możemy sobie pozwolić. Chociaż czasami chciałabym mieć jeszcze małego dzidziusia ( chłopczyka icon_biggrin.gif ).
nutinka
3,5-letnia Agnieszka i wystarczy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.