To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy któraś z Was tak miała?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

OlivkaMamaNorbercika
Przedwczoraj dostałam pierwszej po porodzie miesiączki. Rodziłam 7 m-cy temu, wciąż karmię piersią.
Pierwszego dnia krwawienie było minimalne.
Od wczoraj miesiączka jest bardzo obfita, a od wczorajszego wieczora ilość wydalanej krwi jest tak duża jak w pierwszych dniach połogu icon_confused.gif
Czy któraś z Was tak miała icon_question.gif
Maciejka
Ja. Pierwsze 2-3 dni to koszmar. Ratują mnie czesto zmieniane tampony. Ale ok. 3-4 dnia już jest dużo mniej. moje miesiączki trwają nawet do 6 dni, ale te ostatnie to już tak tylko, tylko. No i cykl mi sie wydłużył do 39 dn, czyli o ok. tydzień.
OlivkaMamaNorbercika
Maciejko czy takie obfite miesiączki zaczęły Ci się po którymś z porodów icon_question.gif
Ja wcześniej czegoś takiego nie miałam. Mam nadzieje, że tylka ta jedna miesiączka będzie tak obfita icon_confused.gif
Maciejka
Zawsze miałam obfite, ale nie aż tak. Ale myślę, ze to się jednak jakoś unormuje.
OlivkaMamaNorbercika
Maciejko a może takie obfite miesiączki mają związek z karmieniem piersią icon_question.gif icon_rolleyes.gif
agab26
Olivko - u mnie to samo sama byłam zdziwiona , pisałam Ci na naszym wątku że trwała aż 9 dni pierwszy dzień był ok ale kolejne 3 okropne
wiesz co myślę że to u nas tak jest że karmimy piersią
do tej pory miałam zawsze 6 dni i średnio obfite ale ta mam nadzieję że to się unormuje icon_biggrin.gif
Kasia&Hania
[quote=Maciejka]Zawsze miałam obfite, ale nie aż tak. Ale myślę, ze to się jednak jakoś unormuje.

Maciejko kochana, muszę Cię zmartwić, ale ja przed porodem miałam raczej skąpe miesiączki. Pierwszą po porodzie dostałam w ósmym miesiącu, to był KOSZMAR...Była tak obfita, że myślałam, że to poronienie. Miałam nadzieję, że następne będą normalne, ale było tak samo...Unormowało sie dopiero jak zaczęłam brać tabletki antykonc. Ale u Ciebie raczej odpadają, bo karmisz piersią. JA hormony biorę od 2 mies. i miesiączki mam skape, z czego jestem zadowolona BAAAAARDZO. Musisz jakoś przeczekać, a piersią karm najdłużej jak się da...Pozdrawiam cieplutko...
Ketmia
O kurcze, już się boję na zapas! icon_surprised.gif
Maciejka
[quote=Kasia&Hania][quote=Maciejka]Zawsze miałam obfite, ale nie aż tak. Ale myślę, ze to się jednak jakoś unormuje.

Maciejko kochana, muszę Cię zmartwić, ale ja przed porodem miałam raczej skąpe miesiączki. Pierwszą po porodzie dostałam w ósmym miesiącu, to był KOSZMAR...Była tak obfita, że myślałam, że to poronienie. Miałam nadzieję, że następne będą normalne, ale było tak samo...Unormowało sie dopiero jak zaczęłam brać tabletki antykonc. Ale u Ciebie raczej odpadają, bo karmisz piersią. JA hormony biorę od 2 mies. i miesiączki mam skape, z czego jestem zadowolona BAAAAARDZO. Musisz jakoś przeczekać, a piersią karm najdłużej jak się da...Pozdrawiam cieplutko...[/quote]

Ze mną jest ten "problem", ze ja nie za bardzo mam ochotę na tabletki antykoncepcyjne. A jeśli chodzi o karmienie piersią, to ja z tych lubiących karmić. Macka karmiłam 18 miesięcy. Wojtka na pewno będę karmiła do roku, chociaz nie widać u niego chęci do zaprzestania jedzenia na dobranoc. Więc pewnie potrwa to równie długo lub dłużej. icon_smile.gif
miriam b
Mi miesiączka wróciła 3 miesiące po porodzie;)myslałam że się wścieknę!!!!!!!!!!!nie dosć że tak szybko...to jeszcze wydłużyla mi się do 7 dni!!!i obfita jak szlag!!!teraz biorę tabletki więc jest lepiej ale jak tylko odstawę...czasem robie przerwy to koszmar wraca i te bóle....brrrrr...
OlivkaMamaNorbercika
[quote=Maciejka]Ze mnÄ… jest ten "problem", ze ja nie za bardzo mam ochotÄ™ na tabletki antykoncepcyjne.

To tak samo jak i ja icon_confused.gif Do kwestii zażywania tabletek podchodzę tak samo jak i do palenia. Po co się truć za własne pieniądze icon_question.gif icon_rolleyes.gif
Kasia&Hania
CYTAT(OlivkaMamaNorbercika)
Do kwestii zażywania tabletek podchodzÄ™ tak samo jak i do palenia. Po co siÄ™ truć za wÅ‚asne pieniÄ…dze icon_question.gif  :roll:


I ja do tego tak zaczełam podchodzić po ciąży. Strasznie mi nie na rękę te hormony. Ale zrobiłam to z czystego wygodnictwa :oops Chodziło mi o miesiączki. Teraz jest o niebo lepiej są krótkie i raczej skąpe(więc mam to czego chciałam); Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.