To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nowe przedszkole... uff:)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zilka
Mam nadzieję, że to będzie "ufff".... Dotrwaliśmy do końca roku w tym beznadziejnym przybytku wybranym w roku ubiegłym (kto pamięta nasze początkowe perypetie to pamięta, dalej nie było dużo lepiej), od poniedziałku Flo zaczyna wakacyjną adaptację w Montessori.

Dostaliśmy plan zajęć na cały tydzień co dzieci będą robić (a przecież są wakacje icon_eek.gif icon_biggrin.gif ) oraz banalną informację, żeby przynieść krem na słońce... icon_biggrin.gif

To się pewnie wyda niektórym dziwne ale po nijakim przedszkolu do którego Flo chodziła gdzie przez cały rok zrobiła może 5 rysunków a programu nie było żadnego, nijakie niezainteresowane dziećmi Panie, czekam na te jej nowe zajęcia prawie jakbym sama miała mieć jakieś atrakcje icon_lol.gif

Mam nadzieję, że dojazdy nas nie wykończą, że Flo się będzie podobać i że się edukacyjnie ustabilizujemy icon_wink.gif na parę lat.

No i jakby ktoś chciał to info o Montessori z pierwszej ręki służę już za moment icon_biggrin.gif
jl101
a z ciekawosci zapytam: gdzie do montessori? ja olka w zeszlym roku po trzech dniach z montessori zabralam i ciekawa jestem czy to to samo przedszkole. jesli tak, to chetnie poczytam jak to wyglada z innej strony. jesli nie, to tez chetnie poczytam icon_biggrin.gif
pzodr
zilka
O rany, a skąd zabralaś Olka?
jl101
z prawniczej
zilka
CYTAT(jl101)
z prawniczej


to my nie, Flo idzie koło Łazienek, to jest chyba inny właściciel nawet
jl101
CYTAT(zilka)
CYTAT(jl101)
z prawniczej


to my nie, Flo idzie koło Łazienek, to jest chyba inny właściciel nawet


tak tak, co innego. no to powinno być swietnie. napisz jak jej sie podoba. ja olkowi tez od wrzesnia zmieniam, mam nadzieje, zo po raz ostatni. szlag by trafil te wszystke przedszkola icon_wink.gif
Jaco
Justynka,
Boś dobre przedszkole oddała mi icon_wink.gif. blagam.gif
Cleo
No to powodzenia! jak wiesz, moim celem tez bylo Montessori- musialam zrezygnowac z pwoodow dowozowo-logistycznych glownie..icon_sad.gif bede wypytywac o wrażenia, jesli pozwolisz:)
jl101
CYTAT(Jaco)
Justynka,
Boś dobre przedszkole oddała mi icon_wink.gif.  :błagam


kochana, to ja sie bardzo ciesze, ze jestes zadowolona. ja i tak bym zrezygnowala przez te korki w alejach.
pzodr
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.