To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wybielanie zębów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

AJA
Dziewczyny czy któraś z Was tego próbowała?

https://www.allegro.pl/item112972980_lampa_...ebow_z_usa.html

Jeśli tak to jaki efekt i na ile?
Małgoś.dz
Nie znam tego zestawu do wybielania zębów, więc trudno mi sie o nim konstruktywnie wypowiedzieć.
Ale miałam wybielane zęby przez stomatologa, więc wiedząc jak to się odbywa - nasuwa mi się jedno spostrzeżenie... Otóż, stomatolog robi wycisk szczęki, na bazie którego jest robiona silikonowa nakładka (dokładnie imitująca całe nasze uzębienie). Do niej nakładany jest środek wybielający. W związku z tym, że ta nakładka dość szczelnie przylega z trzech stron do zębów - zatem żel się nie rozlewa bo jamie ustnej.

Natomiast przyglądam się temu zestawowi do wybielania z allegro - i powiem szczerze - nie wyobrażam sobie jak ten żel ma się trzymać na zębach? Nie spłynie? Poza tym te nakładki silikonowe są jednakowych rozmiarów, a gęby, że tak się wyrażę - jednak są różne...
No nie wiem, ja bym chyba nie kupiła. icon_rolleyes.gif
Lizia
Rozmawiałam z moim dentystą o wybielaniu.
Robi się to dokładnie tak jak napisała Małgoś i kosztuje ok 800 pln.

Co do tych z teleszopu to radzł uważać, bo nie są dopasowane indywidualnie do zębów i można sobie krzywdę zrobić.
asiorek82
Witam Ja wybielałam zęby żelem opalescense 10% u dentysty i płaciłam 600zł miałam zrobione przez protetyka nakładki silikonowe na moje zęby efekt był i to juz po pierwszym użyciu taki sam żel tylko 15% kupiłam mężowi na alegro wszystko by było ok tylko nakładki nie sa dopasowane do zebów i żel oparzył mu dziąsła bardzo cierpiał.Więc żel ok ale nakładki lepiej zrobić w gabinecie stomatologicznym
cos_cos
U mnie też 600 zł. Nie wiem czy jest możliwość zrobienia samych nakładek? Bo też się właśnie nad tym zastanawiałam.
Aaa... i te lampy na allegro i w tych tvshop to nie bardzo. Dentysta stwierdził, że niebezpieczne to może być. Takimi lampami można u stomatologa, w gabinecie, a nie samemu w domu.
Co do nakładek to tak jak koleżanka wcześniej napisała są niedopasowane to uzębienia i można poparzyć dziąsła.
A paski (white strips itp) są niby nasączone żelem, ale to tylko paski i nie wybielą nam wszystkich zakamarków, bo nie przylegają idealnie do całych zębów.
aluc
ja zapłaciłam w gabinecie 1400 zet, ale z tego cena żelu to zaledwie 100 zet, więc robienie samych nakładek chyba nie jest znaczącą oszczędnością, skoro żel i tak trzeba kupić

a wybielać warto pod kontrolą lekarza, bo przy przedobrzeniu robią się przebarwienia na szkliwie, których już nie można usunąć

z lampą u lekarza natomiast jest tak, że stosuje się żel o dużo większym stężeniu, przy wrażliwych zębach może to powodować duży ból, w domu zaś można sobie regulować moc żelu albo zakładać na przykład co dwa dni - wtedy tylko cały proces trwa dłużej
Małgoś.dz
Ból i nadwrażliwosc zębów może pojawić się i przy wybielaniu bez lampy.
Ja przeszlam ten zabieg dość boleśnie (przy żelu opalescence 10%). Co prawda stomatolog poradził jak sobie radzić w domu, ale i tak nie było zbyt przyjemnie. Nocki z lekka nieprzespane mialam. icon_wink.gif
Prawdę mówiąc, nie jestem pewna, czy kiedykolwiek jeszcze poddam się ponownie temu zabiegowi. Myśl o rwących zębach skutecznie mnie odstrasza.
alka pone
witam, na wybielanie zebow polecam biala perle, jest poporostu swietna i nie droga, za 2 tubki i 3 ablikatry do nakladania zelu zaplaci sie w zalezoni od apteki tak w granicach 50-60 zl, sama stosowalam wiec produkt sprawdzany, robi sie nim raz dziennie i trzyma na zebach tak 15-20 min ja na poczatku robilam dziennie, ale ponziej mi sie zapominalo, poelcilam znajomym bo byliz achwyceni moim bialym usmeichem, a uzylam tylko jednej tubki , bo kupowalam z siostra na pol icon_wink.gif, takze naprawde polecam, swietnie wybiela
pomaranczka
CYTAT(alka pone @ Thu, 07 Dec 2006 - 09:49) *
witam, na wybielanie zebow polecam biala perle, jest poporostu swietna i nie droga, za 2 tubki i 3 ablikatry do nakladania zelu zaplaci sie w zalezoni od apteki tak w granicach 50-60 zl, sama stosowalam wiec produkt sprawdzany, robi sie nim raz dziennie i trzyma na zebach tak 15-20 min ja na poczatku robilam dziennie, ale ponziej mi sie zapominalo, poelcilam znajomym bo byliz achwyceni moim bialym usmeichem, a uzylam tylko jednej tubki , bo kupowalam z siostra na pol icon_wink.gif, takze naprawde polecam, swietnie wybiela



a u mnie ta biała perła nic nie dała :/ i teraz zastanawiam się co zrobić, bo szkoda mi wydawać tyle pieniędzy u dentysty i rozważam kupienie czegoś takiego https://paski-crest.pl/home/55-paski-wybiel...rofesional.html Ktoś próbował?
Amandan
Czasami można przesadzić z wybieleniem zębów, takie świecące nie wyglądają najlepiej
aneczka232
Wolę wybielanie w gabinecie. Robiłam to w Pro Familii w Rzeszowie, bo mają tutaj bardzo dobrą ofertę i przede wszytskim ceny. Jakośc też jest na wysokim poziomie. Zęby tuż po zabiegu są widocznie jaśniejsze o kilka tonów. Dodatkowo po zabiegu dostaje żel do domowej pielęgnacji zębów i utrzymania koloru.
mamanatala
Według mnie zawsze warto jest w ogóle zrobić konsultacje u stomatologa, aby sprawdził czy w ogóle jest możliwość wybielenia zębów, bo nie zawsze się da. Niekiedy szkliwo jest po prostu nieco zabarwione naturalnie i nic z tym nie można zrobić. Jedynm wyjściem są wtedy licówki, ale nie wiem czy to najlepsze rozwiązanie icon_smile.gif
śrubka
Zdecydowanie jeżeli chce się wybielać zęby to jednak trzeba iść do stomatologa i za żadne skarby świata nie robić tego samemu!
celina20
Jeśli chodzi o wybielanie to ja jednak jestem zwolenniczką zabiegu wybielania: (edycja-reklama)
gliszka
Krakowska klinika Studio Stomatologi Estetycznej SE+ z Batorego słynie z wybielania zebów, jak tam studiowałam tylko tam chodziłam leczyć ząbki czy włąśnie wybielac. https://www.studiose.med.pl/
Agata1980
Polecam Wam wybielanie zebów w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym. Nie ma co oszczędzać i inwestować w rozwiązania, paski i pasty, atak naprawdę nie mamy wtedy pewności czy takie rzeczy zadziałają.
We Wrocławiu odwiedzam to miejsce https://smile.expert/stomatologia/stomatolo...bielanie-zebow/ Byłam już dwa razy i jestem bardzo zadowolona. icon_smile.gif
ciasteczkoczekoladowe
Ja też wybierałam w gabinecie, w Medentusie w Krakowie. Obawiałam się, że jakieś domowe sposoby mogą tu zrobić więcej złego niż dobrego icon_biggrin.gif Koniec końców wybrałam wybielanie zębów Beyond Polus, bo nie niszczy szkliwa i nadaje się nawet dla osób, które mają wrażliwe zęby - takie, jakie mam ja. Efekt super, no i przede wszystkim długo się utrzymywał icon_smile.gif
muppet
Najlepiej udać się do gabinetu. Tylko wtedy można być pewnym efektu.
milenka20
a probowaliscie ktoregos z tych produktów https://iwhite.pl/ ?? u mnie furore zrobily nakladki wybielajace, proste w uzyciu, efekt widoczny szybciej niz bym sie spodziewala
Malwina31
Lepiej pójść do gabinetu i zostawić to profesjonalistom! ja jestem mega zadowolona! jak ktoś jest z wrocławia to polecam https://acusdent.pl/stomatologia-estetyczna...bielanie-zebow/

kachnabla
można kupić nakładki wybielające w drogeriach
ewelka89
preparaty do wybielania zębów najlepiej kupować albo w specjalistycznych sklepach z wyposażeniem stomatologicznym albo w aptekach, jak widzę, że niektórzy znajomi kupują preparaty do wybielania przez allegro np. to strach mnie bierze
Mała_Stokrotka
Wybielanie zębów można wykonać w gabinecie dentystycznym. Ale są też pasty do zębów wybielające, które są dość często równie skuteczne. W drogerii Horex widziałam ostatnio pastę do zębów z węglem aktywnym, który od jakiegoś czasu jest popularnym składnikiem również kosmetyków. Może warto spróbować.
Mała_Stokrotka
A jaką pastę do zębów możecie polecić jeśli chodzi o wybielanie. Jakiś czas temu słyszałam, że fajnie wybielają pasty czarne z węglem aktywnym. W drogerii Horex znalazłam kilka marek takich past: Blanx i Signal nawet. Czy używacie takiej i możecie polecić? Ale ważne jest też to by nie niszczyła szkliwa.
Kotelka
Nie wiem ilu już sposobów domowego wybielania zębów testoałam ale było tego sporo. NIestety nie wszystkie dawały dobre efekty, a w koncu powodowały nadwrazliwość zebów.

W koncu postanowiłam wybrać się do lekarza i zdecydowałam się na wybielanie lampą beyond i jestem zadoowlona
zero nadwrazliwości zębów
świetny efekt, który utrzymywał sie bardzo długo
jak rownież zęby o wiele bielsze

Jak zacznie schodzić to wybiorę sie ponownie https://arteclinic.pl/medycyna-estetyczna Chodzilam tutaj w Gliwicach
Mięta
A wiecie może, w jakim odstępie czasowym od laserowego wybielania zębów w gabinecie dentystycznym, można używać takich past z węglem? Tej z ecodenty na przykład?

Sama jestem po laserowym wybielaniu u stomatologa z którego jestem bardzo zadowolona bo rezultat dokładnie taki jakiego oczekiwałam, ale chciałabym spróbować jeszcze domowych sposobów, na przykląd wspomnianych tutaj past. https://redtips.pl/kobieta/wybielanie-zebow...ologicznym.html
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.