To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Lodówka indesit???czy electrolux???kto jaką poleca???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

miriam b
No właśnie pytanko jak w temacie;)Przeprowadzamy się teraz i czas zakupić lodówkę;)mieszkaliśmy z rodzicami ...i mają polara...a;e mnie spodobały się dwie...jedna firmy indesit druga electrolux....czy ktoś może doradzić?????
Dorotka
Mam największego Indesita grafitka, jest ok zwłaszcza dla dzieci, bo wytrzymuje ich twórczość radosną icon_lol.gif zresztą sami wybierali lodówkę icon_wink.gif
Mi
My mamy wielkiego Whirpoola - jest sporo miejsca na dziecięce rysunki (na zewnątrz) i artykuły spożywcze (we wnątrz) wink.gif
Dorotka
CYTAT(Mi)
jest sporo miejsca na dzieciÄ™ce rysunki (na zewnÄ…trz) i  :wink:

Mi po naszej oni rysują, nie tylko przyklejają magnesami obrazki icon_lol.gif czasami jest prawie cała w roboty, bo Kacper potrafi przystawić sobie krzesło, aby zająć lapsze fragmenty niż Kornel icon_lol.gif
AnkaSkikanka
Popatrz na funkcjonalność, parametry typu klasa energetyczna, czas, przez który zachowuje temperaturę z wyłączonym agregatem, ilość agregatów itp. Potem zestaw z cenami i wybierz. Marka nie jest najważniejsza.
Mi
Dorotka - to dopiero rewelacja. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam icon_redface.gif
Czy cena była powalająca?

Gratuluje zakupu icon_exclaim.gif
Dorotka
Mi nie pamiętam dokładnie, ale coś około 2,5 tyś, więc była znacznie tańsza od tej którą ja chciałam wink.gif a dzięki mazaczkom codziennie inna icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.