To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wyprawka zerówkowicza

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Monisia
Laura od wrzesnia idzie do szkolnej zerówki.Co mam Jej przygotować?Czy w szkole powinna być jakaś lista?
EwaH
Cześć mój synek chodził do szkolnej zerówki wiec moge powiedzieć coś niecoś z własnego doświadczenia icon_biggrin.gif
Na początku potrzebował obuwie zmienne i worek,pojemnik na drugie śniadanie i kubek do herbaty(u nas dzieci do drugiego śniadania piły herbate ze szkolnej stołówki)
Zaraz 1 września Pani powiedziała ile kosztują książki(ok 80zł) można było zakupić je u niej.Z rzeczy typowo do pracy to potrzebował kredki ołówkowe i świecowe,mazaki, ołówki,blok rysunkowy,techniczny i kolorowy(też techniczny tylko kartki w różnych kolorach) papier kolorowy(wycinanki) nożyczki,klej,kolorowanki.
To tyle co pamiętam zesztą nie musisz wszystkiego naraz kupować na początku roku dowiesz się wszystkiego od Pani która będzie uczyła córcie,a dzieci przez pierwsze tygodnie to tylko rysują ,kolorują kolorowanki i zapaznają sie nawzajem -gdzieś pod koniec września zaczyna sie nauka czytania i pisania(tak było u nas)
Pozdrawiam i życze powodzenia.My w tym roku wyprawke do 1 klasy mamy już gotową teraz szykujemy róg obfitości icon_smile.gif Ewa.
Monisia
Dziękuję Ewo za odpowiedż.Wiesz trochę się obawiam bo Laura pójdzie dopiero od piątku do zerówki czyli 4 dni opuści a to z tego względu ,że z wakacji wracamy dopiero w czwartek.Boję się że przyjdzie do zerówki i będzie trochę jakby odstawała od innych dzieci bo te zdążą się już zapoznać a wiem jakie są dzieci w tym wieku.
EwaH
Nic sie nie przejmuj dzieci zapewne przyjmą ją radośnie-u mojego Karolka w grupie był też taki chłopiec ,który przyszedł póżniej ,chyba o tydzień i Pani powitała go słowami no tylko Ciebie nam brakowało czekaliśmy na Ciebie ....wiesz jaka była reakcja dzieci?Każdy chciał z nim siedzieć w ławce.Wiem ,że to zależy od Pani,która będzie ich uczyć,ale trzeba być dobrej myśli.Wierze,żę Twoja córcia poradzi sobie,a jeśli masz jakieś obawy to porozmawiaj z nauczycielką-zapewnw to nie zaszkodzi a Ciebie uspokoi. Pozdrawiam i życze miłego urlopu Ewa.
Monisia
Dziekuje:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.