To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Śluz jak białe mleko przed okresem, możliwy sygnał ciąży?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ewela82
Witam!
Mam nurtujÄ…ce mnie pytanie! icon_rolleyes.gif

Otóż zawsze mialam skąpy śluz, a więć nigdy nie umiałam stwierdzić kiedy mam dni płodne, a kiedy nie...

Teraz od jakis 3 dni zauważylam strasznie biały płynny śluz, jest do dosyć dużo icon_eek.gif
Okres planowo mam mieć za 4 dni!

Ciekawa jestem co to moze byc, bo nigdy mi sie tak nie zdarzyło, może to jakiś wczesny objaw ciąży!

Chyba nie zapalenie, bo nie czujÄ™ pieczenia ani nic w tym rodzaju!!!

Moze niektore z Was kobietki mialy podobnie??? Jak wiecie piszczie....

Bede bardzo wdzięczna za kazdy odpis przytul.gif
kasiulm
Hejka,
wlasciwie to chcialam zadac to samo pytanie. Troche poszperalam na forum i znalazlam tylko to
CYTAT
2. Objawy obiektywne:  

a) podwyzszenie podstawowej temperatury ciaÅ‚a powyżej 37 stopni, która utrzymuje siÄ™ po okresie jajeczkowania przez conajmniej 3 tygodnie i równoczesny brak krwawienia miesiÄ…czkowego;  

B) zmiany w gruczoÅ‚ach sutkowych:  
-powiekszenie, wzmożenie napiÄ™cia i obrzmienie gruczołów,  
- poszerzenie siatki żylnych naczyÅ„ podskórnych,  
- pojawienie siÄ™ wtórnych obwódek, powiekszenie gruczołów Å‚ojowych oraz przebarwienie brodawek o obwódek piersiowych,  
- wydzielanie pod wpÅ‚ywem ucisku pÅ‚ynu,  

3. Zmiany w narzÄ…dach pÅ‚ciowych:  

a)zasinienie przedsionka pochwy, rozpulchnienie pochwy, zwiÄ™kszenie rozciÄ…gliwoÅ›ci i szerokoÅ›ci pochwy;  

B) wzmożona wydzielina;  

4.Próby ciążowe dodatnie;  

W 3b niby pisze o wydzielinie ale bez szczegolow. Moze jakies bardziej doswiadczone forumowiczki nas wspomoga icon_question.gif
yellow
... moim - w sumie pierwszym - objawem ciazy była zwiekszona ilosc śluzu wczesniej miałam go raczej mało (nawet w dniu owu) wiec zwrócił on odrazu moja uwage ... a potem test potwierdził moje podejrzenia wink.gif
Ewela82
CYTAT(yellow)
... moim - w sumie pierwszym - objawem ciazy byÅ‚a zwiekszona ilosc Å›luzu wczesniej  miaÅ‚am go raczej maÅ‚o (nawet w dniu owu)  wiec zwróciÅ‚ on odrazu moja uwage ... a potem test potwierdziÅ‚ moje podejrzenia  :wink:


:DDDDDDD Nio u mnie jest dokładnie to samo!!!

Albo wariuję i wsłuchuję się z przesadą w swój organizm, albo to "TO"

Tym bardziej, że za 3 dni @ a ja nie mam zadnych objawow, poza tym śluzem....

Dziewczyny piszcze jeszce co wiecie WIĘCEJ!!!icon_smile.gif)
Choco.
U mnie też był wodospad zaraz przed @ (która ku mojej wielkiej radości nie nadeszła) i to właśnie zwiększona ilość śluzu zwróciła moją uwagę..więc myślę, że to dobry znak i trzymam kciuki:)
Ewela82
CYTAT(Franca)
U mnie też był wodospad zaraz przed @ (która ku mojej wielkiej radości nie nadeszła) i to właśnie zwiększona ilość śluzu zwróciła moją uwagę..więc myślę, że to dobry znak i trzymam kciuki:)


Jejku...ciekawe:))....jeszcze 3 dni....

Np. w poprzednim cyklu od owulacji strasznie bolały mnie cycki heheh a raczej sutki, nie mogłam sie dotknąć i tez wydawało mi sie ,ze moze coś zafasolkowało, a teraz NIC, ZERO żadnego bólu piersi...tylko ten śłuz...kłopotliwy icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif


No cóż zobaczymy, narazie sie nie podniecam zabardzo;))

Pozdrawiam dziewczyny!!!!
kasiulm
Ewela82 I jak tam u ciebie? Kiedy testujesz?

Oj, ciezaroweczki, zajrzyjcie tu jeszcze i napiszcie cos o waszym sluzie na poczatku ciazy. Bo trudno wyszprac cos na ten temat na necie icon_rolleyes.gif
kasiulm
Na forumginekologicznym znalazlam jeszcze to

[/quote]Pod wpływem zmian hormonalnych zachodzących w organizmie kobiety w czasie ciąży, już od momentu zapłodnienia mogą pojawiać się pewne objawy sugerujące jej istnienie. Czasami są one jednak tak subtelne, że niezauważalne lub mylone z dolegliwościami innego pochodzenia. Najbardziej prawdopodobnym objawem ciąży jest zatrzymanie miesiączki. Część objawów można jednak zauważyć już przed jej zatrzymaniem. Pod wpływem wzrostu poziomu progesteronu następuje nieznaczne podwyższenie podstawowej temperatury ciała. Można również zauważyć zmiany w gruczołach sutkowych. Stają się one nieco powiększone, obrzęknięte, bolesne, tkliwe. Zwiększa się również obfitość wydzieliny pochwowej zawierającej śluz szyjkowy oraz złuszczone komórki nabłonka.
CYTAT
Pozdrawiam
Ewela82
Hej Kasiulm!

Niestety miesiaczka pojawila sie punktualnie....

Ja narazie daje na wstrzymanie....co bedzie to bedzie, moze wybiore sie do ginekologa, niech on mnie"poprowadzi",ale narazie daje na wstrzymanie i ciesze sie nadchodzacym łsubem a potem mężulkiem:)))

Pozdrawiam!:*****
kasiulm
Ewcia, nie martw sie przytul.gif u mnie niestety @ tez przyszla, wiec jak widac ten sluz o niczym jeszcze nie swiadczy. Ja co miesiac odkrywam, ze kolejne objawy ciazy to po czesci sprawa glowki, a nie bobaska.
Fajanie ci z tym slubem. Ja ten okres bardzo milo wspominam. No i masz sie czym zajac. Ja chyba tez powinnam sobie cos wymyslec na odprezenie icon_biggrin.gif

Pozdrarawiam cie goraco i tak cichutko zyce zeby odpoczynek byl owocny.
kasiulm
Sorki za ta Ewcie, tak jakos mi sie wydawalo po nick'u, ze jestes Ewa, ale wlasciwie to Ewelina bardziej pasuje.

Daj czasami znac jak wam ida przygotowania icon_wink.gif
Ewela82
Hej Kasiulm....dopiero teraz udało mi sie siasc w spokoju i cos skrobnąć....ja juz po slubie hehe...Napisze tylko jednym słowem było PIĘKNIE!icon_smile.gif A teraz jestem szczesliwą żonką!!!! Fajnie by bylo jakby do tgo szcescia doszedł jeszce jeden mały czlowiek:))) Ale w sumie nalezy sie nacieszyc sobą z mężulkiem, bo potem to juz nieprzelewki heeh icon_lol.gif

Teraz za tydzien jedziemy do Egiptu więc może przywiozę mały prezent, bo podobno podróże sprzyjają zapłodnieniom hehe 06.gif

Apropo mojego imienia...to tak mam na imie Ewelina:)) Ale duzo osob mówi do mnie tez Ewcia, nawet moj szanowny małzonek czesto tak do mnie mówi:))

Oki pozdrawiam i zycze rowniez owocnych staranek przytul.gif
agatkus
Z tego co wiem to kilka dni przed @ zawsze jest śluż bialy bo teoretycznie to są dni niepłodne.Ja osobiście w tym cyklu w którym zaszlam nie mialam i nie mam dużo tego bialago sluży, ale w cyklach poprzednich mialam przed @ go dosyć sporo.U kazdej kobiety to jednak sprawa bardzo indywidualna.
bartek_tsw
[edit: moderacja]
Tigerek
Odgrzebywanie po 9 latach?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.