To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Marchewkowe pole rośnie wokół mnie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

adzia
dziewczyny, poradźcie, bo u progu ósmego miesiąca dopadła mnie pierwsza w tej ciąży zachcianka, i boję się, ze troszkę niezdrowa może być, jak jej pofolguję...Marchewka surowa. W strasznych ilościach. i nie wiem, nadmiar wit. A, no i w ogóle cała tabela Mendelejewa, przecież wiadomo, że kupna marchewka to koło zwykłego obornika nawet nie spała icon_wink.gif dzisiaj do pracy przygotowałam sobie tylko dwie i obie zjadłam po drodze w samochodzie.

Czy ta marchewka może dziecku zaszkodzic?
grzałka
e, no bez przesady
Karolka18
hahaha,ja jadłam marchewki co najmniej 4 dziennie i wydaje mi sie,ze to dzięki nim Maciek urodził sie z ciemniejszą karnacją.Po miesiącu juz mu zeszło i teraz jest bladziutki,ale jedziemy na plaze sie opalac icon_wink.gif
sensymilia
wydaje mi się, że możesz mieć jedynie problemy z wypróżnieniem się, zatwardzeniem itp....
zawsze przecież możesz zapytać się lekarza icon_smile.gif

mnie teraz dopadła chcica na brzoskwinie w każdej postaci icon_smile.gif
wiktore
hi i a mi dobrze idzie z jagodami- i można sie ponich dobrze.... wiecie co icon_smile.gif dobre na zaparcia icon_smile.gif
Dagmarcia
te marchewki z hipermarketów zapewne są nafaszerowane dziwnymi rzeczami ale większość rzeczy które jesz pewnie też.... (no chyba że np ekologiczne)
petisu
dokładnie. Marchewki nie są jakoś specjalnie bardziej zatrute niż inne produkty.
moniak78
Ja w pierwszej ciazy to codzienne podjadalam marchewki a do tego byl soczek marchwiowy z sokowirowki. Jakos mojej malej to nie zaszkodzilo. Teraz tez sobie chrupie raz na jakis czas.
Kocurek
Adziu, może Ci wyślę priorytetem ekologiczną bez nawozów marcheweczkę z działki od mojej mamy? Albo sama odbierzesz icon_wink.gif od soboty mieszkam w Rzeszowie icon_lol.gif ale jeszcze będę w Dębicy w poniedziałek 02.gif

A można spytać czy wiesz już czy będzie ktoś czy ktośka?
mamboo
Witamina A raczej nie wchłonie Ci się w nadmiarze, bo musiałabyś te marchewki w oleju maczać icon_wink.gif
Jedz na zdrowie.
adzia
[quote=Kocurek]
A można spytać czy wiesz już czy będzie ktoś czy ktośka?


A nie wiem, bo monitor ponoć za mały icon_wink.gif Nie dociekam zatem icon_wink.gif Mamy już imię dla dziewczynki, a dla chłopczyka nawet z pięć icon_wink.gif

Kocur, i jak siÄ™ zyje?
Kocurek
CYTAT(adzia)
Kocur, i jak siÄ™ zyje?


Adziu, na razie na pudłach icon_lol.gif
Abotak
CYTAT(adzia)
nadmiar wit. A,


Eeeenie, Adzia, ta wit A to o retinol chodzi ( ten w tranie np) a nie o Beta karoten - w marchwi icon_biggrin.gif
A poza tym to o pierwszy trimestr, a Ty juz chyba dalej, nie?
To i na watrobke moze Cie nachodzic icon_lol.gif
Jedz w pokoju icon_wink.gif
I ile wejdzie. Widac masz potrzebe. icon_smile.gif
Ketmia
Ja będąc w ciąży piłam namiętnie sok z marchewki Marwit. I może dzięki temu, tak jak napisała Karolka18, Zuzia miała prześliczną brzoskwiniową karnację.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.