To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Cilest...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

An_Qa
dziewczyny po porodzie moj zoladek zrobil sie strasznie wrazliwy... nie moge zjesc niczego co stoi w lodowce dluzej nic 2 dni. po zjedzeniu czegos nieswiezego w srogku nocy budze sie i do mniej-wiecej 10 rano spedzam czas w wc...

od kad zaczelam brac cilest jest jeszcze gorzej...
wiem ze poradzicie mi tylko zmiane tabletek, ale po prostu chcialam sie wyzalic icon_confused.gif
Dudek
Ja zanim zaszłam w ciążę też barłam cilest ale biegunek nie miałam tylko okrutne bóle brzucha wymioty podejrzewali wrzody i leczyli mnie na nie jak się potem okazało przez tabletki trzymaj się mocno
An_Qa
ja tez mialam na mysli wymioty icon_redface.gif

zabrzmi to egoistycznie ale ciesze sie ze to nie tylko ja mam ten problem

przed ciaza bralam microgynon 21 czy jakos tak i rowniez rano budzily mnie mdlosci straszne, ale rano a nie jak teraz w nocy... i wtedy bylo codziennie a teraz tylko jak zjem cos nie za swiezego. najpierw wymiotuje to co zjadlam a pozniej to juz tylko odruch wymiotny i nic poza tym. sorki jesli dla kogos to zbyt obrzydliwe...
kachaaa
cilest wrrrrr
po tym diabelstwie po 2 miesiącach brania nabawiłam się torbieli na jajniku , naszczęście po odstawieniu po pewnym czasie się włchłonoł
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.