To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

"puste"piersi po ciazy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
ciao
Karmilam mala przez szesc m-cy.Wczesniej mialam dosc ladne,trojeczki,teraz rozmiar zostal ten sam ale zrobily sie brzydkie,sa obwisle i takie jakies "puste",jest szansa ze robiac masaze,uzywajac kremow wroca do poprzedniej formy?
Takie mam wrazenie ze brakuje w nich mieśni a zostala na nich tylko skorka
Ania
iguana
Myślę, ze ich stan sie poprawi. A czy wrócą do stanu sprzed karmienia? To chyba zalezy od skóry. moje nie wróciły (karmiłam rok). Po skończzeniu karmienia przez jakiś rok piersi wyglądały jak dwa wiszące zdechłe szczury. Teraz jest deczko lepiej.
AnkaSkikanka
CYTAT(iguana)
Po skończzeniu karmienia przez jakiś rok piersi wyglądały jak dwa wiszące zdechłe szczury.

Wystawały im zęby czy jak? icon_wink.gif
m4rusia
CYTAT(plombiusz)
CYTAT(iguana)
Po skończzeniu karmienia przez jakiś rok piersi wyglądały jak dwa wiszące zdechłe szczury.

Wystawały im zęby czy jak? icon_wink.gif



03.gif 03.gif 03.gif
Nie Plombiusz. Wyrosły im oczy i patrzyły groźnie
iguana
martucha, plombiusz: oczywiście, ze nie. Głupie domysły. Po prostu porosły sierścią, tudzież szczeciną icon_biggrin.gif
vieshack
Ja karmiłam niecałe 3 miesiące. Teraz mam większy rozmiar i piersi, nie licząc kilku rozstępów całkiem fajne. Tylko że ja wolałam mniejsze - kiedyś miałam miseczkę B, teraz C
agulaw
Mam podobny problem ,ale ćwiczę wieczorkiem mięśnie klatki:)50 razy ściskam dłonie jak do modlitwy;)no i kremik , rzekomo pomaga , ja jestem na etapie tygodnia.
ewita 77
Witam.Ja jak patrze na swoje to mi sie plakac chce.Były sobie małe ale jedrne a teraz........dwa worki icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Fakt,ze przebylam maraton ciązowy bowiem jak moj synek miał 6 m-cy zaszłam w drugą ciąze,z której mam super ćoreczke.Teraz obecnie maja po 4 i 3 latka icon_lol.gif .Troszke może sie poprawiły ale mnie to nie satysfakcjonuje.
Dobrze ,ze mÄ…z nie nazeka icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Pozdrawiam.
Edzia77
Moje nie wróciły niestety w żaden sposób do jakiego kolwiek wyglądu. Bez stanika leżą sobie na brzuchu. Nawet ujędrniałam je taką specjalną maszyną w salonie (krem ujędrniający i jakieś elektrody pobudzające) i nic. Jestem skazana na dwa woreczki. No chyba, że odważę się je poprawić operacyjnie.
ewita 77
Edzia nie jestes sama , moje tak samo wygladają jak opisałas swoje icon_cry.gif icon_cry.gif
Trzeba zyc icon_lol.gif .Tylko człowiek teskni za tamtymi czasami"jędrnymi" icon_biggrin.gif
Pozdrawiam.
Edzia77
Nie wiem w ilu przypadkach to się sprawdza, ale tak mi się wydaje, że każda z nas traci to co w sobie najbardziej ceniła. Ja persi, moja koleżanka miała piękny brzuszek przed, a po jest naprawę okropny, jeszcze inna super pupcię, a teraz wiele rozstępów. Czy też zaobserwowałyście coś takiego??
ulla
Mój biust za bardzo nie ucierpiał. Powiedziałabym, że wcale, acz bezpośrednio po zakończeniu karmienia wyglądał tak sobie. W pół roku później wyglądał jak wcześniej. Ale - trochę go "nawilżałam" systematyczniej niż robię to zwykle, no i przy każdej kąpieli masaż kolisty szorstką gąbką i zazwyczaj choć przez chwilę (tak z pół minuty) chłodny prysznic.

Jedyne co po ciąży mi zostało to skłonność do wymiotów i wstręt i do lekarstw w formie pastylek.
ewita 77
Witam icon_biggrin.gif .
Mój mąz mówi mi,że wyglądam tak jak przed ciażami ale ja ciągle myśle inaczej icon_rolleyes.gif .A może czas już sie przyzwyczaić do swojego wyglądu icon_rolleyes.gif?
Jednak jak patrze w lustro to trace pewnośc siebie a dawniej tak nie było.
Wy tez tak macie?
Pozdr.
Lizia
CYTAT(Edzia77)
Nie wiem w ilu przypadkach to się sprawdza, ale tak mi się wydaje, że każda z nas traci to co w sobie najbardziej ceniła. Ja persi, moja koleżanka miała piękny brzuszek przed, a po jest naprawę okropny, jeszcze inna super pupcię, a teraz wiele rozstępów. Czy też zaobserwowałyście coś takiego??


Dokładnie tak icon_evil.gif
Przed ciążą miałam taki biuścik superaśny, że mogłam bez biustników chodzić i wyglądało super i ogólnie faceci się u mnie właśnie za tą częścią ciała oglądali, a teraz takie mam dwa obwiski icon_cry.gif

Były zabiegi ujędrniające, potem brałam antykoncepcię hormonalną, to przy okazji biust mi odrobinkę podskoczył Nie tak bynajmniej żeby było choć w połowie tak dobrze jak przed ciążą, ale jednak nie wyglądało to już tak fatalnie. Ale hormonów nie tolerowałam. Miesiąc temu odstawiłam, ciekawe czy znowu mi tam opadnie...
Litka
Po dwóch ciązach rozmiar stanika mi się zmienił z 75 B na 75 F, sa jędrne i w zasadzie ładne, tylko ja bym mniejsze chciała icon_lol.gif

Dogodź tu kobiecie icon_wink.gif
m4rusia
CYTAT(wiedźma_lidka)
tylko ja bym mniejsze chciaÅ‚a  :lol:  

wink.gif


No to podziel się z koleżankami nadmiarem wink.gif Ja staje pierwsza w kolejce wink.gif
olciaa_a
U mnie tez dwa woreczki i cos mi sie zdaje ze tak juz zostanie icon_evil.gif chyba trzeba sie przyzwyczaic icon_confused.gif (dobrze ze tu zajzalam- teraz przynajmniej wiem ze nie jestem sama, chociaz to i tak marne pocieszenie icon_rolleyes.gif ) icon_lol.gif
Berek
KObiety, a ja znalazłam genialną rzecz na plaskaty biust. Bo mój też, jak zaczął z mlecznej Fki wracać do E, to klapło mu się jakoś. I znajome baby naraily mi Pulanne. No sluchajcie, to jest GENIALNE!!!!!!!!! Mam biust taki, jakby zadnego niemowlecego ryjka nie widzial, sama jestem w szoku i po raz pierwszy od dawna patrzac w lustro po kapieli mam szczera i nieklamana satysfakcje.
Tylko ja sie zacielam i smarowalam dwa razy dziennie, ale warto bylo! O, i jak warto! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Saskia
kurczę, miałam kiedyś Pulannę, ale nie chciało mi się systematycznie smarować
powiedzcie dziewczyny, czy jest sens smarować czymś biust w ciąży? (z tego co pamietam to ww.pulanny nie mozna)
w poprzednich dwóch ciązach temat zlekceważyłam, ale mając w perspektywie karmienie jeszcze jednego ssaczka chciałabym żeby jakoś ten biust później wygladał
Ania***
czesc dziewczyny!

gdy weaszlam na ten watek to myslalam ze jest cos co poprawi wyglad tych 'po ciazowych piersi'. ja karmilam 4 miesiace...juz minal miesiac od konca karmienia...i piersi mi sie zmniejszaja. przed ciaza mialam 70b, jak karmilam c a teraz to a chyba........

czy jest jakis ratumek dla mnie??? help!!!!
.kasiula.
no właśnie, zastanawiam sie, czy jest jakiś ratunek? icon_smile.gif może kolejna ciąża icon_smile.gif ja planuję skończyć niedługo karmić, do roczku, a później sie zobaczy co dalej icon_smile.gif
Asa
CYTAT(Berek)
KObiety, a ja znalazłam genialną rzecz na plaskaty biust. Bo mój też, jak zaczął z mlecznej Fki wracać do E, to klapło mu się jakoś. I znajome baby naraily mi Pulanne. No sluchajcie, to jest GENIALNE!!!!!!!!! Mam biust taki, jakby zadnego niemowlecego ryjka nie widzial, sama jestem w szoku i po raz pierwszy od dawna patrzac w lustro po kapieli mam szczera i nieklamana satysfakcje.
Tylko ja sie zacielam i smarowalam dwa razy dziennie, ale warto bylo! O, i jak warto! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


Berek, a gdzie mozna co cudo kupic i jak sie dokladnie nazywa icon_question.gif icon_question.gif

A.
Aseti
Ja noszę (a w zasadzie nosiłam) rozmiar 70 DD lub 70 E.
Teraz piersi zaczynają przybierać na wielkości i wadze. Za chwilę będę chyba wyglądała jak (za przeproszeniem) dojna krowa (muuu icon_wink.gif ).

Słyszałam, że po karmieniu często piersi stają się obwisłe, ponieważ rozciaga się skóra.
I przed moimi oczami stanęła wizja biustu do pasa 23.gif
Bo skoro teraz są duże i jeszcze się rozciągną, to później będę mogła je nosić na plecach icon_eek.gif

Postanowiłam więc dbać o piersi za wczasu, bo według wszystkich "mądrych" książek i artykułów, to jedyna dorga, żeby piersi wróciły do normy.

Mam nadzieję, że to podziała, bo jak nie to przyjdzie mi używać piersi jako szalika
icon_twisted.gif
Mocca
zamiast narzekac do roboty kobitki!!!
cwiczenia, ruch dieta
niestety po ciazy wiekszosc z nas nieciekawie wyglada i dlatego trzeba sobie dac w kosc ze by wrocic do formy..

wiem co mowie..
Aga H
Mi piersi klapły już po karmieniu, a potem jeszcze dieta, w tej chwili 12kg na minusie i też mam "dwa szczury"

Zaczęłam nawet robić pompki kilka dni temu, może pomoże

A krem do biustu avon jest skuteczny? używałyście??
Siunia
Dziewczyny, ja w tym wÄ…tku przyklasnÄ™ Berkowi.
Swego czasu (kilka lat temu wink.gif ) sama rozpisywałam się na temat rewelacyjnych efektów Pulanny.
I dziÅ› podpiszÄ™ siÄ™ pod tym obiema Å‚apkami.

- Siunia
Beti_
Cześć dziewczyny

W takim razie biorę się do roboty i od dzisiaj obiecuję sobie smarować swoje dwa meloniki 04.gif 04.gif

Tak, tak przed ciążą było 70D, teraz jest 75 E - a co będzie jak będe karmiła 23.gif 23.gif 23.gif 37.gif

Ciekawe czy dam radę być systematyczna - chyba nie icon_redface.gif
Trzymam kciuki za wszystkie atrybuty kobiecości 03.gif 03.gif
nercia
Wchodziłam na stronę Pulanny i tam jest napisane że podczas karmienia piersią nie należy stosować, więc chyba w ciąży też nie. 21.gif

Jakich kosmetyków używać w ciąży do pielęgnacji biustu. Ja do tej pory używałam Mustela na rozstępy, ale bardziej mnie te szczurki martwią niż rozstępy na biuście.
Aga H
A ja wczoraj pytałam o pulannę do biustu w aptece, pani zadzwoniła do hurtowni i usłyszała, że od kwietnia są braki tego kremu w magazynach - wrrr
Kaszanka
Ja kupujÄ™ PulannÄ™ na Allegro.
Aga H
Kaszanna, dzięki, poszukam. Prawie wszystko kupuje na allegro, a o kremie nie pomyślałam.
Od tygodnia stosuje na całe ciało, biust tez soraya beauty creator body ujędrniający i już widzę efekty. Poczekam jeszcze chwile, może na piersi też podziała icon_wink.gif
Ashanti
na Allegro nie znalazłam. Za to wczoraj weszłam do apteki, zapytałam - nie mieli ale zamówili i dzisiaj bez żadnych problemów odebrałam. Zaczynam od dzisiaj stosować. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
first_ladybird
Dziewczyny,
jak to dobrze, że tutaj zawitałam! Zaraz mi się lepiej zrobiło,
że nie zostałam sama z tymi dwiema ... wiszącymi gruszkami.
Chociaż przyznam, że czas robi swoje.
Przed ciążą miałam biuścik, hmmm ... fajniutki, 01.gif
a potem... skóra i sutki icon_smile.gif 37.gif
Teraz przytyłam niestety 3 kilo,
ale na cycuszki dobrze to zrobiło!
Ostatnio nabrałam dystansu, ale tuż po karmieniu załapałam doła.
Zaczęłam rozumieć kobiety, które decydują się na operacje piersi.
Muszę zaopatrzyć się w tę Pulannę 08.gif
A poza tym dobry stanik potrafi zdziałać cuda!
Asa
CYTAT(Aga H @ czw, 17 maj 2007 - 12:47) *
A krem do biustu avon jest skuteczny? używałyście??


Ja uzywalam cala ciaze, biust mi nie obwisl ani nie pojawily sie rozstepy a z C zrobilo sie E, a po porodzie przestalam smarowac (nieoczekiwany brak czasu icon_razz.gif) i powoli zaczyna byc nieciekawie... 21.gif
chyba zaczne znowu smarowac.
Z tym sportem to jak to jest jedni mowia ze rzeczywiscie pomaga inni ze wrecz szkodzi. Ja sporo plywam ale trudno mi powiedziec czy cos jest lepiej raczej bez zmian dla piersi, tylko plywam juz 1500 m w 45 min. przynajmiej wyrabiam sobie kondycje 08.gif
justin
nie jestem sama 08.gif
mój mąż mówi, że z cycuszków zeszło mi niżej 37.gif

poszukam tez tego kremu Pulanna.
A co do ćwiczeń, to....
zero systematyczności i silnej woli 29.gif
Przyszla Mama_85
Czytam ten temat i prawie spadam z krzesła ze śmiechu icon_mrgreen.gif
Zdaję się na Wasze opinie i jak tylko mi placki upadną zacznę stosować tę pulannę icon_biggrin.gif
Na razie stosuję serum przeciw rozstępom eveline, zobaczymy, czy będzie działało 02.gif
Też sie boję o moj biuścik, zawsze miałam śliczny i dekolty duże nosiłam...Na razie z 75b na 85b podskoczyło, początek 5-go miesiąca...
justin
no mi w obu ciążach to skakało minimalnie, bo z 75 b na 75 c.
Za to po ciążach robi się 75 ale bliżej a 13.gif
Przyszla Mama_85
Ach te cycki...
Może wiek mi pomoże, 22 lata, może mnie natura zaoszczędzi 13.gif
Co tu zrobić, jak zrobić, żeby były ładne...Niektórym ładne zostają, ale nieliczne to szczęściary 21.gif
MagduÅ›
Dziewczyny, dzięki za podpowiedź o Pulannie blagam.gif .
Przyszla Mama_85 ja też w pierwsze ciązy chodziłam w wieku 22 lat, niestety natura nie była łaskawa, nie zaoszczędziła icon_sad.gif .
Ania***
ja mam teraz 23-ale jak skonczylam karmic malego mialam 22 i tez niestety biust mi zanikl..
w sumie wrucilam do wagi z przed ciazy-ale w biuscie mam zdecydowanie mniej. czekam na poprawe!!!
ja mam krem do biustu avon-ale nie jestem systematyczna-totez poprawy nie widze! 37.gif icon_redface.gif
Przyszla Mama_85
A rozstępów na tym zmalałym biuściku chociaż nie widać? 13.gif
Ashanti
właśnie że widać. oj widać widać bardzo 32.gif
Ale chyba po tej Pulannie coś się zaczyna dziać na plus!
MamaDaga
CYTAT(Ashanti @ czw, 14 cze 2007 - 21:09) *
na Allegro nie znalazłam. Za to wczoraj weszłam do apteki, zapytałam - nie mieli ale zamówili i dzisiaj bez żadnych problemów odebrałam. Zaczynam od dzisiaj stosować. Zobaczymy co z tego wyjdzie.



I ja nie jestem sama icon_smile.gif

Cholirka 29.gif ja też mam ten sam problem co wy kobitki, stosowałam Mustellę i nic :/ rozstępy jak nie wiem co, cycochy ehhhhhhhhhh jeden wielki zwis 21.gif 41.gif

Przyszła_Mama85 jestem w Twoim wieku icon_biggrin.gif .... i niestety los mnie nie oszczędził 08.gif , a jeśli chodzi o evelina to pytałaś lekarza czy możesz stosować??
Bo mi odradził ze względu na wyciąg z bluszcza - ponoć ie można w ciąży icon_sad.gif
Przyszla Mama_85
No, nie pytałam...Ale pani w aptece powiedziala, ze mozna, ze delikatne sa...
Wiem, ze temat dotyczy zwisajacych piersi 21.gif ale może cos o rozstepach możecie powiedziec?
Czy ta slawetna mustella jest naprawdÄ™ taka dobra jak pisza?
gosiakam
Moj biust tez jest w "deche"!!!!!!!! WyglÄ…da jak.......... suche rodzynki:) Beznadzieja, ale taka jest kolej rzeczy gdy sie karmi:)
A poza tym jest przyjemniej kiedy sie wie ile mam ma taki sam "ponętny biust"
Chociaz mój mąz też nie narzeka:) a ja gdybym miała forse to nie wiem, może i na operacje bym się zdecydowała....... bo nic im nie pomoże..

Fu...... gdybym zaczeła o tym mowic wybijcie mi to z głowy dziewczyny!!!!!!!

Pozdrawiam wszystkie mamy z "rodzynkami"!
olunia
Hej dziewczyny, fajny ten wątek. Ja jestem w trakcie karmienie i na razie piersi są ładne, choć jak malutka mi je dosadnie opróżni to robią się na pewno mniej jędrne niż były przed ciążą. Hania skończyła 4 miesiące a ja chcę ją jeszcze ze cztery pokarmić, no i się obawiam co będzie potem. Na razie stosuję serum ujędrniające z serii AA no ale niezbyt systematycznie. Chociaż przyznam, że perspektywa dwóch naleśników mnie przeraża więc chyba zacznę być systematyczna. A potem zastosuję to cudo o którym piszecie (pullanna tak??), skoro w trakcie karmienia nie wolno.
bolka
Po tej ciąży skuszę się na pullanę, a teraz popracuję nad systematycznością masaży, nawliżania, ćwiczeń.
Zacznę od 3 razy w tyg, to i tak będzie postęp wobec dotychczasowego nic nie robienia.
Trzymam kciuki za nas.
MamaDaga
CYTAT(Przyszla Mama_85 @ pon, 02 lip 2007 - 23:39) *
No, nie pytałam...Ale pani w aptece powiedziala, ze mozna, ze delikatne sa...
Wiem, ze temat dotyczy zwisajacych piersi 21.gif ale może cos o rozstepach możecie powiedziec?
Czy ta slawetna mustella jest naprawdÄ™ taka dobra jak pisza?


Przyszła Mama jeśli chodzi o rozstępy to są moja kolejną zmorą...muszę troszke Wam ponarzekać dziewczyny!!!
Całą ciążę smarowałam na początku oliwkami, potem kremami na rozstępy, mustelli też i po porodzie kiedy miałam już koszmarne rozstępy na brzuchu - mustellą na blizny i du..a!! Jakie były takie są i tyle!! Jednym słowem jak ktoś ma skórę poddatną na rozstępy - jak np. ja chudzina przed ciążą przytyłam w ciąży prawie 20kg to te rozstępy będą bez względu na ilość wmasowywanych kremów i ich jakość (cenę) również!!!


kejtlin
A Ja mam rozstępy nawet na nogach 41.gif nie mogę wyjść na plażę, nawet spódnicy nie mogę założyć 32.gif. Mam 20 lat, natura nie zaoszczędziła... Płakać mi sie chce jak na siebie patrzę, chciałabym jeszcze kiedyś wyjść na plażę, ale nawet jak założę strój jednoczęściowy i brzucha nie będzie widać to i tak nogi zostają... I ci ja mam zrobić 21.gif
Yulianna
Wątek jak najbardziej dla mnie, widzę, że nie jestem odosobniona 13.gif

Niestety z powodu zmiany kształtu moich piersi po dwóch ciążach i długim karmieniu nie mogę dobrać sobie stroju kapielowego.
W bikini 29.gif z miseczek wszystko wyłazi bokami, aż strach się nachylić, żeby biust nie wyleciał 08.gif a push-up też źle leży.

Czy tegoraczna moda nie przewiduje młodych mam i dojrzałych kobiet na plaży 21.gif

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.