To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Tabletki,po których nie zmienila się Wasza waga

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

alusiaa
Proszę,napiszcie,z których tabletek były ście najbardziej zadowolone.
Wiem,że to sprawa indywidualna,ale...
iguana
Marvelon
AnkaSkikanka
Komunistyczna słodko-kwaśna witamina C. Re-we-la-cja icon_wink.gif
(nie)dzielna
Harmonet brany przez 6 lat
m4rusia
Microgynon21 przez 3 lata - ani grama więcej na wadze i od 2 m-cy rigevidon - nie przeszkodził mi w schudnięciu 5 kg w tym czasie
brak czyli fiolka
yasmin.
Wiem, że wiele osón g krytykuje ale dla mnie rewelacja:nie tyje i skonczyly sie uporczywe bóle głowy
Tuni
CYTAT(plombiusz)
Komunistyczna słodko-kwaśna witamina C. Re-we-la-cja icon_wink.gif


O to, to i jeszcze vibovit pyszny był i ani grama po nim nie przytyłam, ale to pewnie dlatego, że on w proszku był wink.gif icon_lol.gif
isllandia
Diane35, po Yasmin mam piekna pamiatke w postaci okropniej plamy przebarwiniowej na czole
paulap
CYTAT(Tunisiek)
CYTAT(plombiusz)
Komunistyczna słodko-kwaśna witamina C. Re-we-la-cja icon_wink.gif


O to, to i jeszcze vibovit pyszny był i ani grama po nim nie przytyłam, ale to pewnie dlatego, że on w proszku był wink.gif icon_lol.gif


a visolvit (nie wiem czy tak się pisze)... to dopiero było pyszne. ja wyjadałam sam proszek, bez rozpuszczania w wodzie wink.gif
Edzia77
Vibovit, visolvit - pychaaaa, ale jak najbardziej w postaci sproszkowanej. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kasia&Hania
U mnie OK po microgynon21(ale to ponoć końska dawka hormonów),obecnie truję sie mercilonem i waga bz. Po microgynon nie miałam RZADNYCH ubocznych skutków łykania(oprócz oczywiście pojawienia się celulitu), natomiast po mercilonie znacznie spadło mi libido i bóle głowy....w życiu nie miałam takich bóli głowy!!! Dla mnie Mercilon zupełnie nietrafiony. Pozdrawiam
alusiaa
Dziewczyny...ja tak poważnie...
addera
BiorÄ™ microgynon - waga bez zmian.
Po Stedirilu - waga lekko w góre.
Najbardziej nietrafiony w moim przypadku był Cilest. icon_confused.gif
Gonia
A ja ciliest biorÄ™ od lat i waga jest oki.
To chyba jednak bardzo indywidualna sprawa...

Gosia
agak
Yasmin (podnosi libido icon_cool.gif ) Wcześniej brałam jakieś na M ale mnie bardzo bolała głowa. Teraz jest wszystko ok.
Tuni
CYTAT(alusiaa)
Dziewczyny...ja tak poważnie...

Wiem, wiem i przepraszam ale nie mogłam się powstrzymać icon_smile.gif
Sylwia M.
Myślę że przypisywanie nadmiernej tuszy tabletkom to tzw. "myślenie życzeniowe" icon_wink.gif. Tyłam i chudłam wiele razy, ale nigdy nie przyszłoby mi do głowy że to "od tabletek". Zresztą - jak to sprawdzić? Zawsze uważałam, że to po prostu od jedzenia icon_wink.gif.
Karolka18
mój gin mówi,ze zadne tabletki nie powodują tycia.Po niektórych poprostu bardziej chce sie jesć i jesli kobueta tego nie opanuje to bedzie tyć,jesli sobie z tym poradzi to waga bedzie bez zmian a moze nawet schudnie.
Ja brałam microgynon i waga była bez zmian a później nawet zaczełam chudnąć icon_smile.gif
za duzo jedan schudłam i przeszłam na cilest-utrzymała sie waga po schudnięciu icon_smile.gif
isllandia
Dziewczęta a czy któraś z Was brała LAMETTE? Interesuje mnie jej wpływ na rozbudzenie apetytu;)
vieshack
Yasmin, Microgynom
minka80
Ja brałam rigevidon parę lat przed ciażą i teraz też stosuje ani grama wiecej wink.gif !!!
Najgorszy był cilest bóle i zawroty głowy! icon_confused.gif
Karolka18
teraz biore Harmonet i tez jest ok icon_smile.gif chyba wszystkie tabletki dobrze przyjumuje icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Mariena
milvane i bylo super, żadnych ubocznych skutków i super cera!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.