To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Poomoge rodzinie niemogacej miec dzieci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Irena1
Urodzę dziecko rodzinie niemogącej mieć dzieci bez zbędznych formalności Jestem w trudnej sytuacji i potrzebuję pieniędzy W sprawch finansowych możemy się dogadać Proszę nie traktować mnie z góry jak wyrodnej matki dopóki nie znacie państwo mojej sytuacji Jeśli ktoś jest zainteresowany moją propozycją chętnie przybliże mu ją Osoby skłonne przystać na moją ofertę proszę o kontakt GG 2640952 lub mail isia12@onet.eu CZEKAM
Mika
tak,tak
może od razu zadzwoń pod 997 z tymi pomysłami icon_confused.gif

to nie hameryka
urodzić na zamówienie to nie hop siup i bułka z masłem

zapoznaj się najpierw z formalnymi niemożliwościami...

p.s
zawsze myślałam,że jaksię kasy nie ma to idzie się do pracy i zarabia
twoja forma zarobkowania mnie przeraziła poprostu ....
Iśka
Jestem w szoku icon_rolleyes.gif icon_arrow.gif bez komentarza
annaot
A ja myślałam że takie rzeczy to tylko na filmach się zdażają to jest nielegalne, kobieto trochę szacunku do samej siebie, są inne sposoby na zdobycie kasy
maminka43
niemozna nikogo krytykowac i z góry twierdzic,ze to straszne i bla bla bla.... icon_evil.gif Życie moze byc naprawde rózne,i taka oferta(nielegalna)i tu w sumie niemajaca raczej odzewu pozytywnego-dla wielu par moze byc wybawieniem.To co,lepiej pozbywac sie niechcianych dzieci w zsypach,toaletach gabinetów lekarskich????
MiE
ja sie zgadzam w pelni z maminka39
skanna
Nie maminko, lepiej te niechciane dzieci zostawić w szpitalu po porodzie i zrzec się praw do nich.
Handel dziećmi jest niemoralny i nielegalny.
maminka43
Skanna,no niby tak-ale czasem ta mama chce wiedziec gdzie trafi jej noszony pod serduszkiem dzidzius,chce snic o nim,i o jego nowej mamie...miec jakies wyobrazenie,to nie tak,ze urodzi i wyrzuci z pamieci...moze i zawsze bedzie je kochała...i tęskniła..któz to wie....Pewno,nielegalne,niemoralne-tez,ale powtarzam,ta kobieta wcale nie musi byc ''potworem''potepionym,czasem zycie zmusi do tego...A ze za pieniądze?Czyzby chociaz ludzie z naszego wspaniałego rządu nie nakradli,nie naoszukiwali,nie dorobili na grube miliony robiąc przekręty finansowe?Większosc kombinuje jak moze.Potępic jest łatwo,ale po co?Czasem trzeba pomyslec...i moze zrozumiec taką postawę.
Pozdrawiam serdecznie.
Ika
Maminka, sorry, jeśli ktoś traktuje dziecko jak towar, to nie wierzę, że chce "śnić o kimś, kogo nosiła pod serduszkiem" icon_confused.gif
mama_do_kwadratu
Ja myślę, że to prowokacja.
annaot
CYTAT
Ja myślę, że to prowokacja

Ja też tak pomyślałam.
A z tego co ja wywnioskowałam z "oferty" Irena1 to ona dopiero ma zamiar pomóc jakiejś rodzinie i chyba nie jest jeszcze w ciąży jeżeli dobrze ją zrozumiałam to dla mnie nie ma żadnego wytłumaczenia, nawet jeśli jest inaczej nie wiem co może być ważniejsze i droższe od dziecka???
CYTAT
jeśli ktoś traktuje dziecko jak towar, to nie wierzę, że chce "śnić o kimś, kogo nosiła pod serduszkiem"

dokładnie!
pirania
CYTAT(maminka39)
Skanna,no niby tak-ale czasem ta mama chce wiedziec gdzie trafi jej noszony pod serduszkiem dzidzius,chce snic o nim,i o jego nowej mamie...miec jakies wyobrazenie,to nie tak,ze urodzi i wyrzuci z pamieci...moze i zawsze bedzie je kochała...i tęskniła..któz to wie....Pewno,nielegalne,niemoralne-tez,ale powtarzam,ta kobieta wcale nie musi byc ''potworem''potepionym,czasem zycie zmusi do tego...A ze za pieniądze?Czyzby chociaz ludzie z naszego wspaniałego rządu nie nakradli,nie naoszukiwali,nie dorobili na grube miliony robiąc przekręty finansowe?Większosc kombinuje jak moze.Potępic jest łatwo,ale po co?Czasem trzeba pomyslec...i moze zrozumiec taką postawę.
Pozdrawiam serdecznie.


jest cos takiego jak adopcja kierunkowa czy cos w tym stylu- tzn mozna to zalatwic tak, by matka biologiczna wiedziala gdzie trafia dziecko. Nie trzeba tego dziecka sprzedawac.

a prowokacja to jest zdecydowanie sadzac po dorobku postowym pani ireny icon_smile.gif
cottonka
Mamki zastępcze sa znane juz w USA. u nas niesety nie ma jeszcze czegoś takiego. Weżcie pod uwagę ze sa kobiety ktore maja jajniki ale maja wrodzony brak macicy albo, maja takei przeciwciala ze zabijaja zarodki, albo nie moga donosić ciązy. jedynym ratunkiem dla kogoś takiego jest własnie mamka zastępcza, ktorej transferuja zarodek rodziców. Wiele kobiet jest zdesperowanych zeby mieć swoje dziecko. Wszystko jest kwestią wiedzy i podejścia do problemu.
Małgoś.dz
CYTAT(cottonka)
Wszystko jest kwestią wiedzy i podejścia do problemu.


Albo pieniędzy...
Bo zdaje się, że o nie właśnie w tym przypadku chodzi...
Ciocia Magda
CYTAT(cottonka)
Mamki zastępcze sa znane juz w USA.


mamka to osoba, która karmi piersią nie swoje dziecko
kasiask
A kto miałby być ojcem dziecka???
OlivkaMamaNorbercika
CYTAT(kasiask)
A kto miałby być ojcem dziecka???


I w jaki sposób miałoby dojść do zapłodnienia icon_question.gif icon_cool.gif icon_wink.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Ewela82
Juz wolałabym się sama sprzedać icon_rolleyes.gif niz oddac dziecko ....dla pieniędzy! 37.gif Nie wiem jaka to musi byc sytuacja materialna,zeby kobieta juz na taki "pomysl" wpadała..przeciez są róńe sposoby na zarobek, chociazby wyjazd za granicę, a jak sie nie ma pieniedzy na wyjazd to pożyczyc....cokolwiek...no nie wiem... icon_rolleyes.gif

Nie osądzam,ale potępiam i nie pochwalam....PRZEPRASZAM!
annaot
CYTAT(Ewela82)
Juz wolaÅ‚abym siÄ™ sama  sprzedać  :roll:  niz oddac dziecko ....dla pieniÄ™dzy! 37.gif  Nie wiem jaka to musi byc sytuacja materialna,zeby kobieta juz na taki "pomysl"  wpadaÅ‚a..przeciez sÄ… róńe sposoby na zarobek, chociazby wyjazd za granicÄ™, a jak sie nie ma pieniedzy na wyjazd to pożyczyc....cokolwiek...no nie wiem... icon_rolleyes.gif  

Nie osądzam,ale potępiam i nie pochwalam....PRZEPRASZAM!

dokładnie moje zdnie jest też takie.
Ale z drugiej strony jestem ciekawa czy ta pani ma propozycje, szkoda że już się nie odzywa icon_mad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.