To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Takie dziwne plamienie. Co to moze oznaczac? Nic nie rozumie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasiaczek23
Hej..to znow ja...17 lipca planowany @...2 dni po test i negatyw...po 2 dniach znow test i znow negatyw...od wczoraj rano zauwazylam takie plamienie, koloru kawa z mlekiem ktore ustalo popoludniu. Do wieczora nic nie bylo...dzisiaj rano temp 36.9 i znow plamka tylko,ze bardziej zolta z takim bialym sluzem jeszcze...okresu dalej brak icon_sad.gif Nie wiem co myslec, co robic z tym?
m4rusia
Może to plamienie to oznaka implantacji? Przy wydłuzonym cyklu mogłoby tak być.
kasiaczek23
Hmmmm...nie wiem...jestem juz 6 dni po @...wczoraj rano bylo, dzisiaj rano znow jest...ale dwa testy wyszly mi na nie icon_sad.gif
m4rusia
Zakładając, że mogło to być zagnieżdżenie zarodka to na pozytywny test jeszcze za wcześnie. Może zrób próbę w laboratorium
kasiaczek23
No to moge zrobic dopiero jutro....a ten czas tak wolno leci :/ Spojrzalam przed chwilka, nie zwieksza sie plamienie i ma zolty kolorek...ehhh co to jest z tym organizmem, ze tak plata figle? :/
kasiaczek23
Ale to mozliwe zeby zarodek sie dopiero zagniezdzal? icon_surprised.gif Tyle po terminie @ ??
m4rusia
Zakładam, że wolisz pozytywny wynik testu, tak?
Adn Twojego pytania- cykl mógł sie przedłużyć i wtedy owszem.
kasiaczek23
No wole pozytywne, ale nie za wszelka cena..no to nie tak,ze ja bardzo chce i sobie to wkrecam...
m4rusia
No to trzymam kciukasy, żeby wyszły dwie, wielkie II
kasiaczek23
Nie wiem czy warto wydawac na trzeci test kase :/ A u mnie beta kosztuje 40 zl az icon_surprised.gif Wariactwo :/ Moze te dwa byly wiarygodne..nie wiem..
m4rusia
A może zrób tańszy - Quick Vue. Kosztuje ok 15 zł i jest naprawdę wiarygodny.
kasiaczek23
No ja zrobilam Quick 4 dni po @ i wyszedl negatywny...tylko ze okresu brak i to zoltawe plamienie....dlatego nie wiem co z tymi testami robic...
m4rusia
Wg mnie właśnie to nietypowe krwawienie przemawia za tym, że to może być II. Miesiączek nigdy takich nie miałaś, nie?
kasiaczek23
Pewnie,ze nie mialam..poza tym zawsze byly regularne, a tu takie opoznienie... no i to nawet nie krwawienie nietypowe, tylko zoltawe plami, czasem kawa z mlekiem i tylko rano cos kapnie a potem caly dzien nic nie ma icon_neutral.gif
Yulita
U mnie dłuższy cykl i plamienie 3-dniowe prawie zawsze oznaczały cykl bezowulacyjny, była to taka brunatna wydzielina. Jak pierwszy raz mi się to zdarzyło myślałam, że jestem w ciąży ale po badaniu USG okazało się że miałam cykl bezowulacyjny, potem czasami też mi tak się zdarzało ale nie często. Po taki plamieniu @ już się nie pojawiała, dopiero w następnym cyklu. Mój gin mówił, że to się zdarza.
Jenak mam nadzieję, ze w twoim wypadku to będzie ciąża.
kasiaczek23
Hmmm....nie wiem, bo 1 raz mi sie takie cos zdarza icon_smile.gif
kasiaczek23
Nie znam sie na cyklach bezowulacyjnych, nigdy mi sie takie cos nie zdarzylo. Poza tym to nie takie brazowe, tylko dzisiaj zoltawe jest :] No i nie trwa caly dzien , tylko kapnie z rana, po zmierzeniu temp naprzyklad... Mi mowia ,ze jak testy dwa wyszly negatywnie, to mam sobie odpuscic, hehe icon_biggrin.gif
m4rusia
Gdzies kiedys przeczytałam, że każdej nawet najzdrowszej kobiecie raz do roku może się zdażyć cykl bezowulacyjny i jest to normalne. Ale o takich objawach nie słyszałam.
kasiaczek23
No wlasnie....bo w zwiazku z tym,ze cykl yl bezowulacyjny nie wystepuje okres? Jakos mi sie to kupy nie trzyma wlasciwie...
m4rusia
Tutaj piszą o cyklach bezowulacyjnych.Jest to dyskusja więc chyba najbardziej miarodajne źródło wiadomości na ten temat.
kasiaczek23
No dobrze..to mowisz,ze moze to byc zagniezdzenie zarodka...jakos w to nie wierze icon_sad.gif Ale jutro zrobie to beta, juz trudno...niech bedzie...
Yulita
Mi się tak zdarza raz lub 2 razy do roku, plamienie jest bardzo skąpe, używam wtedy tylko wkładek, dla mnie to już norma przyzwyczaiłam się do tego.
Mam to też nie od zawsze zaczęło się jakieś 3-4 lata temu i też na początku byłam lekko zdziwiona. Idź do lekarza to będziesz wiedziała co u ciebie spowodowało takie nietypowe plamienie.
Zresztą jak widzisz po paskach te bezowulacyjne cykle wcale nie przeszkadzają mi w tym żeby mieć dzieci,więc się nimi zbytnio nie przejmuję, a poza tym fajnie mieć czasem taką krótką @, moja siostra czasami śmieje się że mi zazdrości.
kasiaczek23
No to faktycznie dziwne...hmmm....nic tylko czekac icon_neutral.gif
petisu
Mnie dwa wyszły negatywne, a trzeci pozytywny. Ale to były angielskie beznadziejne testy. Zrób betę, albo poradz się ginekologa.
kasiaczek23
No witam ponownie icon_smile.gif No dzwonilam do lekarza, jak sie czuje sie pytal i kazal jutro zrobic bete...ale ten czas sie dluzy, hehe...sama widzisz,ze ja ciagle nic nie wiem icon_smile.gif A w jakim terminie Ci dwa testy wyszly negatywnie????
kasiask
U mnie też dwa pierwsze testy wyszły negatywne, a potem dwa pozytywne. No i teraz mam Maksia icon_smile.gif
kasiaczek23
No ale czemu nie piszecie w jakim termine je robiliscie ? icon_smile.gif No napiszcie :*
kasiask
jeden robiłamw terminie spodziewanej miesiączki, a drugi jakieś 3 dni później. Wyszedł dopiero trzeci jakieś 5-6 dni po terminie. Potem doszlam do tego, że do zapłodnienia doszło prawdopodobnie około 24 dnia cylku.
kasiaczek23
O to jest jakas szanse,ze sie moje pomylily...temp mam teraz 37.6 :] Jaaa...moze to ciaza? icon_neutral.gif
petisu
Pierwszy zrobiłam w TMS, drugi dzień później, a trzeci-pozytywny 3 dni później.
kasiaczek23
Chyba wlasnie dostaje okres...jeszcze nic nie leci, ale jak wkladam palec to mam takie brazowe plamy ze sluzem...ehhh...moze jutro beta nie bedzie potrzebne icon_smile.gif
kasiaczek23
Znaczy glownie po siusianiu widze na papierze toaletowym :]
kasiaczek23
Hej. Robilam dzisiaj bete.....wynik 0 !!! No to co mi moze byc kurcze? icon_sad.gif
kasiask
Czasami tak była. Może jakieś rozhwianie hormonalne? Albo zaburzenia cyklu bez ciąży. Kiedyś mi się spóźnił okres 10 dni, a jeszcze wtedy do głowy by mi nie przyszła żadna ciążą. icon_smile.gif
kasiaczek23
No niby tak...nie wiem ile bede jeszcze czekac na @...temp mam ciagle rano 37.2...jestem tym stanem juz zmeczona icon_sad.gif
AnnieLo
Ja mialam takie nikle krwawienia - plamienia po paru miesiacach od zaprzestania brania tabletek anty. Nie odrazu, tylko wlasnie po paru miesiacach. Unormowalo mi sie samo. Mysle, ze to jakies zaburzenia hormonalne wlasnie.
kasiaczek23
Nigdy nie przyjmowalam zadnych tabletek anty...hormonow etc...ehhh
AnnieLo
To moze tez byc reakcja na zmiane klimatu, na upal, albo moze stosowalas jakas diete odchudzajaca?
kasiaczek23
Zadnych diet etc...jedynym wytlumaczeniem reakcja na upal..jedynym :] Chociaz tego pewna tez nie jestem...
Anabel89
Jeśli współżyłaś bez zabezpieczenia i było to dodatkowo w dni płodne to wszystko jest możliwe, może to być również infekcja, najlepiej będzie jak po prostu pójdziesz do lekarza, oprócz tego zainwestuj w sprzęt do wyznaczania dni płodnych, mnie w czasie starań bardzo pomógł a teraz używam go jako naturalna antykoncepcję, ja mam komputer cyklu myway, a kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.