To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

nocleg w Krakowie dla grupy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ciocia Magda
Dziewczyny, może poleciłybyście jakiś fajny nocleg dla grupy 20-osobowej - głównie są to pary, ale także nasza 4-osobowa rodzina oraz kierowca autobusu - w terminie 21-25 sierpnia? Na razie mamy zarezerwowane pokoje w Ibisie, ale może jest coś ciekawszego a niekoniecznie droższego? Np. jakieś fajne apartamenty? Warunki powinny być raczej lepsze niż gorsze - ta grupa to stado Irlandczyków (rodzina męża).
Hmm?
ruda_kasia
Czy to chodzi o Ibisa, który teraz nazywa się inaczej i jest przy romdzie mogilskim? czy gdzie indziej, tamta lokalizację bym odradzała ze względu na roboty drogowe, inna sprawa, że kraków jest teraz cały rozkopany icon_wink.gif
Nie wiem, jakie są ceny w Hotelu niebieskim nad Wisłą, ale podono ładnie i kuchnia dobra
Ciocia Magda
sprawdziłam - ceny odpowiednie wink.gif

sprawdzę jeszcze w którym Ibisie mamy być, mówisz, że wszędzie rozkopy - oj, niedobrze
sammy
Ibisa masz na ul. Włóczków. Praktycznie w samym centrum (jakieś 10 minut spacerkiem, tyle samo na Wawel). Niebieski od Ibisa jest niedaleko.

A co do rozkopanego Krakowa - rozkopane są aleje Mickiewicza (czyli najbardziej uczęszczana trasa) i zamkięta jest trasa od dworca do hotelu na rondzie Mogilskim. Przy okazji w jakiś 3 innych miejscach też kopią, ale nanie nie zwracałam szczególnej uwagi.

pozdrawiam
s.
bb
www.krakow.pl
sekcja o spaniu zawiera takze info o apartamentach
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.