To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

szukamdobrego ginekologa w tarnowie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

milutka22.04
Witam wszystkie przyszłe i obecne mamusie. Jestem porazpierwszy na forum i mam pytanie - czy zna ktoś jakąś dobrą Panią ginekolog ( Panowie odpadają- poprostu nie lubię icon_redface.gif ) , dodam że byłam 2 razy u Pani Bielaszki- Mikus i nie jestem zbyt zadowolona. Staramy się z mężem o dzidziusia i chciałam uzyskać jak najwięcej info a dowiedziałam się tylko o Foliku i o badaniu Na Toksoplazmoze i na Różyczke nic więcej. Pomocy icon_biggrin.gif Pozdrawiam Ania ( nowa w Tarnowie )
martina
Witam. Polecam ci bardzo pania doktor Sak. Przyjmuje w Nowym Szpitalu w Tarnowie, przyjmuje tez prywatnie ale nie wiem gdzie i jak, bo teraz nie mieszkam w Tarnowie. Slyszalam o niej bardzo duzo dobrych opini.
Pozdrawiam
rozan
Witam
Ja również polecam dr Sak. Sama do niej chodze i jestem bardzo zadowolona. Nie pamiętam ulicy na której przyjmuje (nie jestem z tarnowa) ale mogę podać numer do przychodzni: 627 41 00.
Pozdrawiam
milutka22.04
Nie wiecie czy długo się czeka na wizytę do P. Sak, bo muszę iść jak najszybciej icon_biggrin.gif
Pozdrawiam, dziękuję za rady i czekam na kolejne odpowiedzi.
rozan
jeœli nie jestes w cišży to około niecały miesišc z tego co pamiętam
Pozdrawiam
milutka22.04
No właśnie a ja jestem w ciąży ok 4/5 tydzień to może są jakieś przywileje icon_biggrin.gif??
rozan
z tego co sie orientuję to kobiety w cišży sš szybciej przyjmowane icon_smile.gif Może niedługo spotakmy się w poczekalni kto wie
Włšœnie z mężem staramy się o dzidzie icon_smile.gif))
pozdrawiam
milutka22.04
Niestety nie mogłam się dodzwonic do P. Sak i umówiłam się do P. Gałki w Triadzie, może słyszałaś o Niej coś , właśnie dzisiaj o 16,15 mam wizytę zobaczę co i jak i napisze conieco. Papa i życzę udanych starań icon_wink.gif
Pozdrawaiam Ania
milutka22.04
Witam kochane forumowiczki!!
Polecam jak narazie Panią Gałkę, ktora przyjmuje w Triadzie jest przemiła i na każde moje pytanie odpowiadała bardzo wyczerpująco. Naprawdę polecam. Ania
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.