To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kto mnie odwiedzi w sierpniu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Anita.W
Musze was jakos zwabic do siebie icon_wink.gif . Dom trza opic aby sie nie rozsypywal. We wrzesniu Kuba idzie do przedszkola wiec pewnie choroby sie pojawia i kto do mnie przyjdze jak u nas wirusy beda szalec icon_wink.gif .
Trawa nam juz wyrosla, piaskownica stoi mam nawet basen (maly dla dzieci oczywiscie hi hi) Grill tez stoi i stol z parasolem. W domu na dole mam jakies 27 st. to tak nieco mniej niz na zewnatrz. Moze w sierpniu pogoda nieco sie zmieni i bedzie chlodniej.

To kto chetny i jakie terminy by wam pasowaly??
skanna
Ja się zgłaszam między 1 a 3 sierpnia. A potem dopiero po 28.
menada
Mnie pasuje do 16 sierpnia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
ewabi
ja na samym początku sierpnia bym mogła - ale tylko do przyszłego czwartku icon_smile.gif.
Potem dopiero po 20 icon_smile.gif
lunarex
Witaj ANITO.W. jesli moge to i ja sie wprosze jak oczywiscie pozwolisz.Jestem na forum od niedawna i jeszcze nie spotykalam sie z zadnymi kobitkami.Niestety maz calymi dniami pracuje i siedze z syneczkiem w domu.Napisz prosze gdzie mieszkasz i czy mozemy sie do Was wybrac.Pozdrawiam.My mieszkamy na Jerzmanowskiej
Anita.W
To co 2 sierpnia moze byc??
Teraz tylko godzinka pozostalaby do ustalenia. Mozna zrobic grillowy obiadek lub kolacyjke wink.gif

Lunarex, oczywiscie zapraszam icon_biggrin.gif
Anita.W
CYTAT(lunarex)
Witaj  ANITO.W. jesli moge to i ja sie wprosze jak oczywiscie pozwolisz.Jestem na forum od niedawna i jeszcze nie spotykalam sie z zadnymi kobitkami.Niestety maz calymi dniami pracuje i siedze z syneczkiem w domu.Napisz prosze gdzie mieszkasz i czy mozemy sie do Was wybrac.Pozdrawiam.My mieszkamy na Jerzmanowskiej


Ja mieszkam na Wielkopolskiej na Złotnikach. To ty mieszkasz praktycznie w naszych okolicach. Czy do parku złotnickiego chodzisz na spacerki? A do mnie to mozna 409 dojechac choc teraz to on ma inna trase bo nam tutaj Złotnicka rozkopali i Małopolska ktora wlasnie jezdzil i mial przystanek praktycznie pod naszym domem. Teraz to trzeba wysiasc kolo kwiatonu.
lunarex
Wielkie dzieki.Z mila checia przybedziemy na spotkanie.Pasuje nam 2 sierpien a co do godziny to my sie dostosujemy.Mam auto wiec niema problemu z dojazdem,a do parku czasem chodzimy.przez polna droge i jestesmy na miejscu.Napisz co mamy przyniesc ze soba.Napewno z pustymi rekoma nie przyjdziemy!!!tylko zeby znowu nie przyniesc czegos co juz bedzie.Juz nie mozemy sie doczekac.
kachaaa
z dziecmi czy bez?
bo jak z dzierćmi to ja musze zadoptować jakieś tymczasowo icon_wink.gif bo Wojtek na wakacjach u babci
ewabi
kachaa - zaadoptuj jedno moje icon_smile.gif
Drugi jak dla mnie git!
Anita.W
Kacha nie ma obawy ja tez mam dwoje icon_wink.gif i do tego Kuba to straszna przylepa a Kacperek nareczna dzidziocha icon_lol.gif
kachaaa
dobra będę adoptować ....tylko kiedy , gdzie i o której
Anita.W
2 sierpnia ale jeszcze godzina nie zostala ustalona. U mnie icon_biggrin.gif . Jeszcze adres na priv po wysylam ale to wieczorem zrobie.
Ja zaraz zerkne co by tu na tego grilla przygotowac. U mnie jest problem z warzywami, jakos w pobliskich sklepach nie ma. Wiec ja przygotuje jakies miesko lub kielbaske do tego pieczywo lub ugotuje ziemniaki w mundurkach - zalezy czy to bedzie w porze obiadu czy kolacji. No to o ktorej godzinie sie moge was spodziewac icon_question.gif icon_smile.gif
skanna
W kwestii godziny - z dziećmi czy bez?
Bo to wtedy zupełnie inaczej wygląda.
Anita.W
Mi wszystko jedno. Mozna z dziecmi pewnie sie soba beda zajmowac.
ewabi
Dla mnie pora jest zasadniczo obojętna, bo co nie ustalicie to będę - z jednym lub obydwoma icon_wink.gif
Tylko tej środy nie zmieniajcie proszę, bo mi się stanowczo przed wyjazdem grafik napiął icon_biggrin.gif

w kwestii warzyw - będę w takim razie z sałatką
Anita.W
To ja proponuje godz. 16:00
Ptysiak
czy ja tez moglabym was poznac? zlobek w sierpniu zamkniety wiec chetnie gdzies wybede w ciagu dnia z moim dzieckiem icon_smile.gif
Anita.W
Ptysia, zapraszam icon_smile.gif
lunarex
No ja niestety musze z malym przyjsc bo nie mam z kim go zostawic.No to co robimy grlika?Jutro dam znac co wezme ze soba.
Dzieki za adres.
Ptysiak
a co ja mam przyniesc?
kachaaa
ja mogę zrobić mrożona kawe , znaczy zrobić na miejscu , mam też semifredo ale tego nie doniose bo lodowki turystycznej nie mam
poniewaz ja na diecie pooperacyjnej jeszcze wiec zamawiam sobie jak coś kawałek piersi z kurczaka z grilla ale bez zadnych przypraw oprocz soli wink.gif
mam nadzieje ze dotre bo ja teraz w trakcie poszukiwania pracy wiec o roznych porach mnie ciÄ…gaja po rozmowach
lunarex
hej a macie ochotke na buteleczke winka wytrawnego?
A czy ktoras z Was jada cukinie z grilla?
To ja przyniose sosik czosnkowy i jakies ciacho!Co Wy na to moze jeszcze zdaze zrobic jakas salatke ale zobacze jak z czasem.
Anita.W
Ja wlasnie zrobie piersi z grilla wiec zostawie jedna bez przypraw. Kacha ja tez na diecie ale matki karmiacej hi hi hi to tez bez ostrych przypraw jadam icon_wink.gif .
Cukina z grilla, pewnie icon_biggrin.gif

Zakupie oczywiscie jakies pieczywko, winko tez o mam martini biale.
lunarex
Wiec moje mile cukinia bedzie napewno i winko ja tez przyniose a nawet mamusie karmiace moga wypic dla poprawy krazenia hihi.Teraz jade w miasto i jak przyjade to dopisze co jeszcze konkretnie przyniesiemy z synkiem.
kachaaa
łoo matko to jedzenia będzie dla całego sztabu
ewabi
ja przyniosę sałatkę i coś niewielkiego słodkiego (pod warunkiem, ze nie będzie upału, bo to zasadniczo wyklucza u mnie włączenie piekarnika).
Przyjedziemy z chłopcami autobusem zatem nie przywiozę niczego do picia.

ps.Ula będziesz??? Bądź!!!
menada
Oczywiście, że będę ale ok 17.30 bo wcześniej nie dam rady icon_sad.gif
WezmÄ™ HonoratÄ™ icon_smile.gif

PrzywiozÄ™ mineralnÄ…, soki owocowe i ciacha icon_lol.gif
kachaaa
wiedziałam ze coś wymyślą ...ychh ale będe tylko nie wiem o ktorej mam nadzieje że kole 17-18 będę tylko ze ja prosto z miasta najprawdopodobniej wiec prośba do gospodyni czy zrobi esencje z kawy i wstawi do lodowki rano reszte ja przyniose
Ptysiak
czy tylko ja nie bede znala nikogo icon_question.gif icon_lol.gif
kachaaa
Ptyśka tyle lat na forum i nie znasz nikogo? alesz znasz tyle z nie w realu...moze to i dobrze bo my jesteśmy straszne ....wiedzmy a meżow mamy wilkołakow, weż ze sobą czosnek wink.gif i kołek osikowy
jedzenia będzie dużo to jak sie napchamy moze sie uda ze Cię nie zjemy wink.gif

nie martw sie po 1 min już będziesz znała wszystkie
Anita.W
Kachaa, z kawy rozpuszczalnej czy tej z fusami i ile tego zrobic?
skanna
Ptysia, Ty i lunarex, ale nie przejmuj siÄ™, nie zagryziemy icon_razz.gif

A ja co mam zrobić?
Może ktoś podsumować, co już jest zgłoszone, a czego brakuje?
kachaaa
ja sie zajmuje kawa mrożoną
wiec esencja z kawy rozpuszczalnej
nie wiem ile będzie nas w końcu i ile będzie piło ale tak na licząc że będzie chętnych z 4 osoby ( ja nie bo nie moge i nie wiem jak z karmiącymi ) to trzeba tak zrobić - ok 2 szklanek wody + 6- 7 łyżeczek czubatych kawy + 1 czubata łyżeczka cukru jak tak przestygnie to kole południa wstaw do lodowki to na jakąś 17 bedzie juz pozadnie zmrożona
aha jak najlepiej z Biskupina do ciebie dojechac i ewentualnie z Centrum jeszcze jak nie zdąże do domu wpasc sie przebrać
Ptysiak
CYTAT(kachaaa)
Ptyśka tyle lat na forum i nie znasz nikogo?


znam ale z kwietniowek 2004 icon_smile.gif
lunarex
Ptysia ja tez nie znam nikogo wiec nic sie nieboj damy rade.Mam nadzieje ze dziewczyny jakos przyjma nas do swego grona.
NIEMARTW sie zrobie sos czosnkowy to moze nas nie zjedza hihi
Dorka
O a ja dopiero tu zaglądnęłam po urlopie, to kiedy to spotkanie? Jutro, ok.16.00? No masz, to może jeszcze zdążę icon_lol.gif .
kachaaa
Dorka zdązysz , ja na 16 wątpliwe czy zdąze wiec będę starała sie na 17 wiec sie napewno nie przejmuj jak troszkę sie spożnisz wink.gif
Anita.W
Dorka, przyjedz pewnie i tak malo kto na 16 przyjdzie a zanim ja grilla odpale to i tak troche zejdzie icon_lol.gif .
Do mnie najlepiej tramwajem z miasta 10, wysiadac na przystantku "złotnickim" potem sie ide do skrzyżowania i na nim w prawo i juz widac nasz dom, blizniak z apteka. Tylko uwaga bo tutaj robia kanalizacje i drogi sa rozkopane i sa objazdy - to dla tych co samochodem przyjada.
Mąż sie cieszy ze sie na impreze zalapie icon_lol.gif
Esensje z kawy zrobilam.
skanna
Ja dalej nie wiem, co mam przywieźć.
Czy paluszki, orzeszki,chipsy?
Czy może jakąś kiełbaskę na grilla?
Anita.W
Skanna moze jakies sery. Ja mam pomidorki i bazylie swieza. Znajomi kiedys na grilla wrzucili camemberta ja nie jadlam bo nie moge ale ponoc dobry.

Mam pieczarki tylko nie wiem co z nich zrobic. Moze na patyczek nadziac jakies pomysly macie na pieczarki??
ewabi
pieczarki z grilla z solÄ… sdÄ… mniam

skanna - przywieź coś do picia icon_smile.gif (chyba że Ty też tramwajem?? to się może w 10 spotkamy icon_biggrin.gif)
skanna
Ja samochodem, chrzaniÄ™ prawo jazdy icon_razz.gif
Ila
Dziewczyny, jak tak czytam, to mnie skreca, ze kolejne spotkani moze mnie ominac icon_sad.gif
Mam zatem pytanie, czy moge zabrac ze soba Duszka, mowil ze bedzie grzeczny wink.gif
Wczoraj wrocil po 3 dniach do domu, a jutro rano znow na 3 dni jedzie, i nie chce zostac sam w domu wink.gif
Na 2 godzinki wdepniemy i potem sie zmyjemy, bo Dawisia musimy klasc.

Prosze o opinie, czy moze sie moj chlop zjawic.
menada
Ila, bierz go icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
skanna
CYTAT(menada)
Ila, bierz go  :D  :D  :D


Ale zabrzmiało icon_wink.gif

Ila, bierz, bierz. Co do grzeczności to wprawdzie nie wierzę icon_twisted.gif, ale Anity mąż pewnie się ucieszy, że nie będzie sam w babińcu?
Hmmm, a może właśnie na to liczył icon_wink.gif ?
ewabi
Ila icon_smile.gif pogoniona przez SylwiÄ™ zaznaczam: nie mam nic przeciwko icon_biggrin.gif
Anita.W
Ila no jasne zapraszam wasza cala rodzinke icon_biggrin.gif
Anita.W
Kurcze musze sie jakos wystroic i moze uda mi sie jeszcze wlosy uczesac icon_lol.gif
skanna
CYTAT(ewabi)
Ila icon_smile.gif pogoniona przez Sylwi? zaznaczam: nie mam nic przeciwko icon_biggrin.gif


Pogoniona w sensie wypowiedzi, a nie zmuszona do akceptacji, to tak dla ?cis?o?ci icon_razz.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.