To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

młody już nie młody ;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mika
ChwalÄ™ siÄ™ -a co !!! icon_wink.gif
Mój malutki synek kończy dziś 5 lat-kawał faceta z niego
Niby taki duży ale dla mnie wciąż jest małym dziecięciem icon_lol.gif

Syneczku Kochany życzę Ci wszystkiego co najpiękniejsze
wozów strażackich na sygnale
motorów,policji,motorówek icon_wink.gif
Nie porozbijanych członków kiedy jeździsz na rowerze
Udanego startu w przedszkolu icon_wink.gif
I spuszczenia z tego charakternego tonu,bo i cierpliwość madczyna na swoje granice
100 lat Synku !!! icon_biggrin.gif
myszka
Jaśku, uśmiechu, uśmiechu, uśmiechu! Niech Ci się spełnią dziecięce marzenia. Rośnij duży.

PS. A to Ty jak Julka Marzeny30, tylko ona 3-latka.
aga_mama
Jasiu, dużo uśmiechów, słoneczka, góry prezentów, mnóstwa przedszkolnej radości, wielu przyjaciół, spełnienia wszystkich chłopiecych marzeń. 100 lat!!!
Tuni
Mika, olaboga, ależ Ty już duuużego syna masz.

Jaśku miły, wszystkiego czego tylko dusza zapragnie no i buźki zawsze uśmiechniętej icon_razz.gif
ilona
Wszystkiego najlepszego Jasku! icon_biggrin.gif
Eta
tysiąca uśmiechów

wszystkiego najlepszego Jaśku
Agnes-3
Wszystkiego najlepszego Jasienku icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif brawo_bis.gif
Maciejka
Jaśku! Słoneczka na niebie! Ściskam Cię bardzo, bardzo mocno!!!
Pecia
Jaśku 5 latku, wszystkiego czego sobie zamarzysz icon_biggrin.gif
wspanialaych kolegow w przedszkolu, masy zabawek, wiele radosci, sloneczka na niebie icon_lol.gif
Dorcia25
Jasiek

Spoznione ale z glebi serducha : spelnienia NAJskrytszych marzen , pociechy z rodzenstwa , wspanialych prezentow i udanej imprezki urodzinowej .

P.S. A Ty Mika nie mysl sobie ze Lwy tak od razu ten swoj charakterek porzuca icon_wink.gif wiem cos o tym bo sama jestem z 30 lipca .
Ev
Jaśku,
wszystkiego Naj, Naj ode mnie i młodzego kolegi Jaśka icon_biggrin.gif
ewis_
STO LAT JASIU!!!!!!

Nie wiem dlaczego, ale myślałam, że Jasiek to rówieśnik mojej Ewy, a on sporo starszy icon_smile.gif
Mika
dziękujemy za życzenia icon_biggrin.gif

jak na razie moje pobożne życzenia się nie sprawdzają -nie dobre to to jak dziadowski bicz icon_lol.gif
Monika ww
Spóźnione, ale bardzo serdeczne życzenia urodzinowe dla Jasia icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.