To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Heide Park

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnieszka.zg
chciałam wam powiedzieć że bylismy tam z całą rodzinka w zeszłym tygodniu na cały wekeend. Powiem tylko że było bosko, zaliczyłam wszystkie extremalne zjazdy a najbardziej jestem dumna z dwóch "ślizgów" tj.jest tam faktycznie tak dużo róznych atrakcji że wszyscy żeśmy się wybawili za wszystkie czasy
1. wysokośc 70 metrów ( to jest ok. dwóch wieżowców) drewniana kolejka z największym spadkiem 62 stopni ,na niej ma się wrażenie że wszystko się rozpadło a my za każdym razem jak był zjazd z górki to spadamy w przepaść
2 . wieża wysokość też 71 metrów ,gdzie siedzi się w fotelikach , nogi sobie "dyndają" a my wjeżdamy pomalutky na jej szczyt a nastepnie z szybkością ponad 100 km/ godz. spadamy w ciągu 2 sek. na dół- odjazd totalny !!!!!!!!!!!
jak będziecie chciały to wam wkleję parę ciekawszych zdięć .
grzałka
a gdzie to jest i jakie ceny?

ja uwiebiam takie wrażenia aż do przesady wink.gif
Eta
ale Heide Park to chyba tylko jeden jest icon_rolleyes.gif
Agnieszka.zg
zgadza sie jest jeden wrazen mnustwo jak piszesz "aż do przesady" w sumie nie jest az tak drogo bo płacić za bilet i korzystasz ze wszystkich atrakcji przez cały dzień juz za darmo nic nie dopłacając bilet jedno dniowy to 26 euro a dwu dniowy 42 za osobe
pokaze wam pare zdiec
to najwieksza drewniana kolejka


to wieza która ma 71 metrów wysokosci ,jak sie na nia wiedzie do góry to spada sie potem w ciagu 2 sek na dół

na tej wsiada sie w wagoniki i szaleństwo do góry nogami

to nasz przebój zjazd pontonami na zrobionej rzece pośród wodospadów
semi
Agnieszka, my się wybieramy za tydzień. Napisz proszę, czy na wielu atrakcjach jest ograniczenie wiekowe? Na stronie H.P. w opisach kolejek i karuzel wielokrotnie pojawia sie info, że dozwolone od 8 lub 10 lat. leo sie obawia, że z wielu rzeczy nie będzie mógł skorzystać. Możesz polecić te miejsca, które wg was były najbardziej atrakcyjne? Czas będziemy mieli ograniczony - 7 godzin, i nie chcialibyśmy stracić najfajniejszych atrakcji. I jeszcze pytanie-czy jest domek duchów?? Ja tam byłam w dzieciństwie i coś mi się zdaje, że się wpływało tratwą w jakiś tunel, gdzie straszyło, ale nie jestem pewna, czy to był heide Park czy inne miasteczko.
Agnieszka.zg
oj chyba za ózno już piszę ale napisz czy byłaś zadowolona z wyjazdu. a co do domku duchów to nie pamiętam,,,,,chyba ,nic takiego tam nie było
semi
dopiero doczytałam, że odpisałaś icon_wink.gif . Było fantastycznie:). wspaniale. za rok jedziemy znowyu. polecam wszystkim gorąco. żal było wyjeżdżać.
lornetka
Aż zazdroszczę tej wycieczki..
od paru lat wybieramy siÄ™ tam..ale zawsze coÅ› wypada 41.gif ...
na pewno super zabawa!
bobi
Nikt tu dawno nie zaglądał, ale ja też muszę napisać, że byłam w zeszłym roku we wrzesniu w Heide Parku. Byłam tam po raz drugi, ale tym razem na dwa dni, bo jeden to jest mało. Byłam z mężem i synem 10 letnim i był tak zadowolony jak jeszcze nigdy z żadnego wesłoego miasteczka, bo to się nie da porównać. A nocowaliśmy pod namiotem kawałek za Hede Parkiem, więc ta nocka nas też nie wyniosła drogo. Ogólnie warto tam pojechać, bo płaci się bilet na cały dzień a korzysta się do bólu z czego się chce.
Ludek
CYTAT(bobi @ Sun, 30 May 2010 - 19:24) *
Nikt tu dawno nie zaglądał, ale ja też muszę napisać, że byłam w zeszłym roku we wrzesniu w Heide Parku. Byłam tam po raz drugi, ale tym razem na dwa dni, bo jeden to jest mało. Byłam z mężem i synem 10 letnim i był tak zadowolony jak jeszcze nigdy z żadnego wesłoego miasteczka, bo to się nie da porównać. A nocowaliśmy pod namiotem kawałek za Hede Parkiem, więc ta nocka nas też nie wyniosła drogo. Ogólnie warto tam pojechać, bo płaci się bilet na cały dzień a korzysta się do bólu z czego się chce.


Napisz proszę gdzie konkretnie nocowaliście?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.