To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

co zabrac do szpitala?????

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aga27
dziewczyny z bialegostoku ktore rodzily na warszawskiej (tam mam zamiar rodzic)co mam zabrac do szpitala(chodzi mi o spakowanie torby)dzieki z gory za odpisanie icon_smile.gif
Agnieszka*
Rodziłam na Warszawskiej w styczniu wiec chyba raczej nic sie nie zmieniło.
Powinnas miec sobie majtki jednorazowe i podpaski, podkłady higieniczne najlepiej bo duze. Ja miałam takie wielkie coś jak pampers lecz bez mocowania z boku - super na pierwszy i drugi dzien ( w aptece na sztuki kupuje sie). Koszule dostajesz (swojej szkoda bo pozniej ciezko doprac) ale szlafrok swój lepiej bo dają takie jakies szmaty (ale ja tez swego nie brałam bo łazienka w pokoju wiec...). Oczywiscie kosmetyki, szampon itp. Przydadzą sie klapki pod prysznic (przy porodzie tez mozna pod prysznic co daje dużą ulgę)

Dziecku dobrze jest miec kilka pampersów. W szpitalu zakładają tetre ale.... czasem brakuje lub dziecko czesto sika i doprosic sie o przewiniecie ciezko....samej trudno tak od razu. Pielęgniarki pytają czy ma sie pampersy oraz zasypkę nawet. Poza tym ciuszki na wyjście oczywiście icon_smile.gif

To chyba wszystko
Pamiętaj tez o książeczce zdrowia, badaniach i karcie ciąży

Powodzenia
Agnieszka*
Aha, nie wiem co myslisz o laktatorach ale..... dobrze miec w domu bo w razie nawału mąż lub mama przywiozą. Awaryjnie mozna ze szkoły rodzenia wypozyczac - tak mi sie przypomniało
Pytaj jesli masz jakies wątpliwości icon_smile.gif
aga27
agnieszka dzieki icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.