To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

slow cook-garnek do wolnego gotowania

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

gładka
Ostatnio u znajomych była ich kuzynka z Kanady i opowiadała o garnku "slow cook"- do wolnego gotowania. Znalazłam coś takiego na allegro ale niestety żadnej strony z info o tym gotowaniu lub z przepisami. Może któraś z was używa czegoś takiego? Wygląda to na idealne rozwiazanie rano nastawiasz obiad -wracasz z pracy a wszystko ciepłe czeka na ciebie. Znacie to? Jakie są wasze opinie?
Abotak
Ja rzadko uzywam bo, moim zdaniem, takie dlugotrwale gotowanie nie jest najlepsze.
Ale np do wolowiny, ktora piekna wychodzi z tego.
Ladny kawalek wolowiny z przyprawami, sosem sojowym, jakis pieprz, lisc laurowy czy inne ziola, kawalek mnarchewki, cebula, por czy inne warzywo, zalac woda. Wychodzi miekka i soczysta
Mozna z tego wywaru zrobic taki regularny sos gravy i pozniej albo podawac te wolowine z ziemniakami (jakies puree np) albo pokroic, nalozyc na pieczywo tostowe, zrobic takie kanapki (typu sandwiche icon_cool.gif )
przekroic po przekatnych w trojkaty i kazdemu do miseczki tego sosu zeby sobie to moczyl icon_wink.gif

Mam gdzies wiecej przepisow ale niesprawdzonych osobiscie. icon_cool.gif
gładka
Dokładnie nad tym samym się zastanawiałam czy to długie gotownie to na pozostawia jeszcze jakieś witaminy i mikroelementy w jedzonku icon_confused.gif
Obejrzalam sobie twoją rodzikę ..tort Oliwii- mistrzostwo świata-mogę skopiować?
Abotak
CYTAT(gładka)
mogę skopiować?


A pewnie! Prosze bardzo icon_biggrin.gif
Ja tez zreszta skopiowalam. icon_wink.gif Jesli to zamek to gdzies z sieci.
Jesli robaki to sciagniete z opakowania z kolorowym lukrem.
Chyba tylko ze 2 na szybko wymyslilam icon_redface.gif
vesee
Ze swojej strony polecam wolnowar Crock Pot. Wyjątkowo prosta obsługa, praktycznie nic tutaj nie trzeba robić. Wystarczy włączyć i po paru godzinach jedzenie gotowe. Jedzenie natomiast jest dużo zdrowsze i smaczniejsze w przypadku gotowania w ten sposób. Polecam slow cooking i wolnowar Crock Pot.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.